18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

kolory

nojapierdole • 2012-09-15, 01:32
- Kochanie co to za kolor ta magenta?
- No taka karmazynowa fuksja."

:idzwch*j: z tymi damskimi kolorami :samoboj:

LucaBrasi

2012-09-15, 13:27
shaman01. napisał/a:

dla faceta pomarańcz to owoc a nie kolor



Pomarańcz to kolor. Owoc to pomarańcza głąbie.

.:...........:.

2012-09-15, 13:28
Tak tak, a łososiowy to smak, nie kolor.

DiesIrae

2012-09-15, 13:47
@up Tak jak sraczkowo-buraczkowy

.:...........:.

2012-09-15, 13:55
DiesIrae napisał/a:

@up Tak jak sraczkowo-buraczkowy



Niestety, ale nie mogę się o tym wypowiedzieć, nie próbowałem.

3m

2012-09-15, 14:02
Podejrzewam, że do napisania tego kawału zainspirował Cię Maciek Adamczyk, a nie sorry, Wawrzyniec :D

fryca88

2012-09-15, 14:18
No i powiem wam panowie i nieliczne panie,że to ch*ja prawa.Mit i tyle,jak mi się zechce,a jestem leniem,to nakręcę film i udowodnię,że pies jednak rozróżnia dość dobrze barwy,przynajmniej mój.Miał dwie identyczne piłki z innymi wzorami,każdą nazwaną inaczej i bezbłędnie przynosił taką jak trzeba.W porządku można powiedzieć,że poznawał po wzorach,no i zrobiliśmy eksperyment,kupiliśmy identyczne piłki w różnych kolorach,czerwona,żółta,zielona,niebieska,ch*j wie jakieś tam.Pokazywałem mu kilka dni niebieską mówiąc "niebieska!",później inny kolor.Piłki leżą rozpie**olone po całym mieszkaniu,wystarczy,że powiem czerwona,przynosi.Jak trzyma w psyku czerwoną,mówię idź po żółtą,niesie.Czasem się pomyli,ale to raczej dlatego,że chce się już szybko nimi bawić i mi je przynieść,ogólnie to rozróżnia kolory,więc to takie naukowe pie**olenie,albo ktoś badał psa daltonistę.Błędy w nauce się zdarzają,a eksperymentów mało ważnych nikt nie poprawia,macie przykład chociażby ze szpinakiem,który miał mieć wiele żelaza,a ktoś bodajże w XIXw. się walnął w cyferkach i lata mit funkcjonował.

Nutaharion

2012-09-15, 14:40
A ja bazuję na 16 bitowej gamie kolorów. Tylko tyle obsługuje konsola :(

Kaef

2012-09-15, 16:04
Sethemar napisał/a:

@up
Poprawka
fajny, pedalski i ch*jowy


W dupie mam Miodka i jego pomysły, zawsze się pisało przez "H" i tego się będę trzymał.

Rzehooj

2012-09-15, 16:42
fryca88 napisał/a:

No i powiem wam panowie i nieliczne panie,że to ch*ja prawa.Mit i tyle,jak mi się zechce,a jestem leniem,to nakręcę film i udowodnię,że pies jednak rozróżnia dość dobrze barwy,przynajmniej mój.Miał dwie identyczne piłki z innymi wzorami,każdą nazwaną inaczej i bezbłędnie przynosił taką jak trzeba.W porządku można powiedzieć,że poznawał po wzorach,no i zrobiliśmy eksperyment,kupiliśmy identyczne piłki w różnych kolorach,czerwona,żółta,zielona,niebieska,ch*j wie jakieś tam.Pokazywałem mu kilka dni niebieską mówiąc "niebieska!",później inny kolor.Piłki leżą rozpie**olone po całym mieszkaniu,wystarczy,że powiem czerwona,przynosi.Jak trzyma w psyku czerwoną,mówię idź po żółtą,niesie.Czasem się pomyli,ale to raczej dlatego,że chce się już szybko nimi bawić i mi je przynieść,ogólnie to rozróżnia kolory,więc to takie naukowe pie**olenie,albo ktoś badał psa daltonistę.Błędy w nauce się zdarzają,a eksperymentów mało ważnych nikt nie poprawia,macie przykład chociażby ze szpinakiem,który miał mieć wiele żelaza,a ktoś bodajże w XIXw. się walnął w cyferkach i lata mit funkcjonował.



No patrz... a może pies rozróżniał odcienie szarości piłek?
Wychodzisz z założenia, że jak pies widzi wszystko na szaro to każda rzecz ma dla niego wyglądać identycznie?

kalosz90

2012-09-16, 17:18
Nutaharion napisał/a:

A ja bazuję na 16 bitowej gamie kolorów. Tylko tyle obsługuje konsola :(



16 bit to bardzo dużo kolorów, jeśli potrafisz je nazwać to szacun.

zborek5

2012-09-28, 14:01
Zizu Ziomek napisał/a:

magenta to kolor znany również grafikom, bo jest to jeden z kolorów podstawowych palety CMYK.



drukarze też znają ten kolor ;p