18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolorowy świat

T3RMINATOR • 2023-03-10, 09:59
Japonka zostaje brutalnie napadnięta i nękana podczas festiwalu Holi w Indiach.


~DMT

2023-03-10, 10:07
T3RMINATOR napisał/a:

Japonka zostaje brutalnie napadnięta i nękana podczas festiwalu Holi w Indiach.



Daj ten filmik, bo ten który teraz jest, pokazuje właśnie to, na czym to święto polega...

Jestem ekspertem, oglądałem film "Outsourced"... :amused:

bercisko

2023-03-10, 10:20
Tak to jest jak przyjechałeś z cywilizowanego kraju do dziczy. Błąd poznawczy polegał na tym, że założyła, że jak coś chodzi na dwóch nogach to jest rozumne

Bul_od_bytu

2023-03-10, 10:44
Ma szczęście, że jej nie zjedli, zgwałcili, złożyli w ofierze (niewłaściwe skreślić) albo w inny sposób nie zapoznali ze swoją "kulturą" :D

ludogator

2023-03-10, 10:54
Bul_od_bytu napisał/a:

Ma szczęście, że jej nie zjedli, zgwałcili, złożyli w ofierze (niewłaściwe skreślić) albo w inny sposób nie zapoznali ze swoją "kulturą"



U nich to raczej nie skreślić, tylko ustalić kolejność w zależności od upodobań :)

darayavahus

2023-03-10, 11:05
Milutka, lepiej było jechac do Polski, to by ją na rękach nosili. Ale widać woli przebywać z dzikusami i czuć się jak niepotrzebne narzędznie w stodole.

et...........ny

2023-03-10, 13:09
Kolorowy zawrót głowy.

KrwawyEric

2023-03-10, 13:24
Ale fajne odgłosy wydawała - ciekawe jak jęczała później jak się ściemniło i nie mówią tutaj o zachodzie słońca tylko jak zostałą zrównana bo poziomu podłogi i otoczył ją ciasny krąg czarnych hinduskich pał muehehehe

Syn_Milionera

2023-03-10, 14:58
Pajety zawsze rzucają się grupowo na samice w takich sytuacjach. Nie dosyć że obsrańcy to zboczeńcy.

Zbysław

2023-03-10, 17:10
Mam przyjaciółkę z tiktoka mieszka w Danii
właśnie tak wygląda gdy maluje obrazy

htp

2023-03-10, 17:45
Jakoś nie wygląda na niezadowoloną. Dobrze wie, na czym polega to święto, w przeciwieństwie do tutejszych użytkowników, co świat znają z filmików.
Tak samo by trzeba nazwać dziczą zwyczaj polewania dziewczyn w Śmigus-Dyngus. Piszczą, krzyczą , a są jednak zadowolone.

PabloSkills

2023-03-10, 18:06
Przecież to tylko ciapate figle.

smc

2023-03-10, 18:20
Jakbym miał ciemną skórę, też wolałbym się pomalować byle czym...

Anal_Intruder_69

2023-03-10, 18:39
Ach, te magiczne Indie... Kraj gówna, szczyny, smrodu, śmieci, tandety, skuterów, tuk-tuków, rikszy, krów, Gangesu, brudu, niezabezpieczonych przewodów elektrycznych, biedy, gwałtów i ch*j wie co jeszcze. Tam serio by należało pie**olnąć jakąś atomówką, dla dobra ludzkości i naszej planety. j***ny, śmierdzący śmietnik i zwierzyniec.

Przecież to bydło jest tam głupsze od tych ich krów. Średnia IQ wynosie (wg Wiki) 82 pkt. ŚREDNIA. Czyli wiadomo, że jakieś 300 milionów musi mieć IQ na poziomie 50-60. O ile badania były robione rzetelnie i badano po równo "oświeconych" hindusów z "elit" i tego gówna ze slumsów, które sra pod siebie. Ale podejrzewam, że tak nie było i wybrali grono geniuszy po zawodówce, albo z lepszego domu z dykty (a nie z gówna). Stąd taki niebagatelny wynik.

Wiewór

2023-03-10, 18:44
Mam bekę z ludzi którzy mysla ze Indie to romantyczny kraj w którym można doświadczyć duchowego uniesienia.
j***ny syf i brud. pie**olone dzikusy koczkodany srajace na ulicy.