18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolor skóry jest zupełnie przypadkowy

~Velture • 2017-12-30, 00:16
Według źródła ofiara znała tę k***ę co daje dupy nygrom i wpuściła ją z tymi zwierzętami do domu.
Ci bardzo etnicznie niepodejrzani wraz z brunetką, której hobby to ciągnięcie czarnej rury, postanowili tej blondynce zrobić porządki w domu aby zdobyć pieniądze na wcale nie narkotyki.

Sprawa jest w toku.


gustav665

2017-12-30, 00:24
jak to tak bez gwałtu?

~Velture

2017-12-30, 00:26
@up
Film jest ucięty więc zostaje element niepewności :krejzi:

~Velture

2017-12-30, 00:39
JaremaBodenheimer napisał/a:

Po polakach też bym się spodziewał takiego zachowania. Niestety, są tak biedni, że nie są wstanie nagrać swoich zwierzęcych wybryków, bo ich nie stać na kamery z rozdzielczością nagrywania większą niż 640x480.


Heh. Szkoda, że regulamin sadola zabrania rozpowszechniania danych osobowych bo po twoim IP wiem jakie było twoje poprzednie konto tutaj.
Ja wiem a reszta może zgadywać po stylu pisania.

nelbox

2017-12-30, 00:58
@up
loaloa? zagadka rozwiązana :D

remi1982

2017-12-30, 01:35
JaremaBodenheimer napisał/a:

Po polakach też bym się spodziewał takiego zachowania. Niestety, są tak biedni, że nie są wstanie nagrać swoich zwierzęcych wybryków, bo ich nie stać na kamery z rozdzielczością nagrywania większą niż 640x480.



Rozumiem, że ten komentarz o Polakach i gwiazda dawida w avatarze mają wywołac gównoburze i lawine antysemickich komentarzy ku Twojej uciesze?

Nic bardziej mylnego tepy ch*jku. Żydzi to w wiekszości mądrzy ludzie i raczej nie zniżaliby sie do takiego poziomu jaki ty reprezentujesz.

Wiec wychodzi na to, że Ty jesteś antysemitą który podszywając sie pod żyda stara sie wywołac niechec do tej nacji.

A teraz masz, rozwiąż sobie rebus


cherry_1990

2017-12-30, 01:42
Opis filmu przypadł mi do gustu :)

Kaszpirowski

2017-12-30, 05:16
znam taką jedną z miasta
wyjechła do Anglii kilka lat temu z 6 około a może siedem lat temu
na fejsie wystawia same tematy no prawie że same bo nie wszystkie ale większość z murzynami

~Velture

2017-12-30, 07:50
Kaszpirowski napisał/a:

znam taką jedną z miasta
wyjechła do Anglii kilka lat temu z 6 około a może siedem lat temu
na fejsie wystawia same tematy no prawie że same bo nie wszystkie ale większość z murzynami


Moja koleżanka, którą znałem od dzieciaka, wyjechała do UK.
Tam poznała księcia z bajki, hindusa.
Hindus sobie zar*chał śliczną polską blond księżniczkę i urodziło im się cudownie wątpliwe etnicznie dziecko.

Koniec końców wróciła z bękartem do polski, mieszka z matką a książę znalazł sobie inną księżniczkę i słuch po nim zaginął.

albazsanagycjib

2017-12-30, 09:44
Velture: jeżeli pseudonim jest używany na różnych portalach a jego właściciel ujawnia na nich swoją tożsamość to uznamy go za daną osobową, ale jeśli nie, tj po tym nicku nie dojdziemy do tego co to za kowalski, to śmiało możesz dawać info.

Co do dzieci z kolorami, każdy z nas zna jakąś co się z kolorem wyprała i teraz jest sama (z dzieckiem).

chimaera

2017-12-30, 19:52
Ja nie rozumiem jak się można jarac innymi rasami, Murzyni, Azjaci czy Arabowie wcale mi się nie podobają, Europejczyk odmiennej nacji to już inna sprawa, co nie znaczy, że byłabym w stanie się sk***ic jak np. niektóre uczestniczki Erasmusa, zamiast szukać stałego związku.. Kurewstwo po prostu.

HalfGod

2017-12-31, 01:19
a blondyny przy okazji nie wyr*chali? jak nie to słabo

saves

2017-12-31, 10:12
Ciekawe czy po tej akcji zmieni hobby?

Krak

2017-12-31, 13:59
remi1982 napisał/a:


. Żydzi to w wiekszości mądrzy ludzie



Bo ci "mądrzy" sp***olili przed Hitlerem a tych "głupich" wymordował.