18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koło fortuny

suborg • 2021-05-01, 17:51
Gówniak zaplątał się w szprychy motop*zdy






weedsoN71

2021-05-02, 09:41
NataliaW napisał/a:

Dzieci zawsze szkoda.
Najbardziej zadziwia fakt jakie są pod tym filmem dowc*pkujące
komentarzee - wiadomo to taki portal więc nie ma się co spinac... Ale dla porównania te same osoby pod filmem z krzywdą konika/pieska będą się nagle rozczulać, wylewać swoje troski i żale, albo pisać jak to by załatwiły gościa który krzywdzi te zwierzęta.
Takie osoby to zezwierzęcone bydło, warte tyle co bydło. mentalnie i umyslowo na poziomie tych zwierząt.



Wyj***ne mam na jakieś azjatyckie dziecko w jakimś azjatyckim kraju, im mniej tego robactwa gdzieś tam tym lepsze powietrze i klimat w Polsce, natomiast jeśli podniosłabyś rękę na mojego psa to bym ci ją upie**olił przy dupie i co komu po zmywarce z jedną ręką?

luxpiotr

2021-05-02, 12:11
No bez jaj, to nie odrzutowiec, że zassało gówniaka. Jak on się tam znalazł? Nieudana teleportacja?

RogiPierogi

2021-05-02, 13:53
3 filmiki, czekam... Czekam... Czekam... A gówniarz dalej zaplątany :/ Zawiodłem się!!!!!!!

moxod

2021-05-02, 14:14
Tak to jest jak się całą rodziną zapie**ala na jednym skuterze. W sumie szkoda dziecka, ale jak nie maja móżgów - to maja efekty.

jeden4sty

2021-05-02, 15:19
NataliaW napisał/a:

Dzieci zawsze szkoda.
Najbardziej zadziwia fakt jakie są pod tym filmem dowc*pkujące
komentarzee - wiadomo to taki portal więc nie ma się co spinac... Ale dla porównania te same osoby pod filmem z krzywdą konika/pieska będą się nagle rozczulać, wylewać swoje troski i żale, albo pisać jak to by załatwiły gościa który krzywdzi te zwierzęta.
Takie osoby to zezwierzęcone bydło, warte tyle co bydło. mentalnie i umyslowo na poziomie tych zwierząt.


Myślę, że się mylisz. Te osoby, którym żal dziecka to te same, którym żal zwierząt - czyli takie, u których rozwinął się w mózgu ośrodek odpowiedzialny za empatię. A przeciętny sadol nie zna takiego uczucia jak empatia i dlatego niezależnie od materiału ma ubaw bo cieszy go każda krzywda - niezależnie od tego czy zasłużona czy nie. Ja bym oczywiście zaj***ł wszystkich ludzi pozbawionych empatii bo to są właśnie wszytsko potencjalni mordercy gwałciciele itp. No są jeszcze formy pośrednie którzy po prostu są zj***nymi rasistami, którzy uważają, że są lepsi bo mają inny kolor skóry, ale to zwykle niedoj***nie mózgowe, tych mi nawet trochę szkoda.

Raider

2021-05-02, 17:28
Mały twardziel nawet nie ryczy

majsterkolo

2021-05-02, 17:50
przez cały filmik tylko klucze dzwonią hhaha
dajcie znać jak znajdą odpowiedni klucz