18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

premium122

2014-10-13, 23:57

"-Dzwon na policje.
-Jaki numer?"

PS
Jesli jestes autorem filmiku to juz mogles sie odrobine wysilic i opisac wydarzenia i rozmowy po kolizji.

boss.

2014-10-13, 23:59
Streszczenie:Wiesiek zadzwonił i sk***ysyn zaj***ny okazał się niewinny.

TajemniczyZbir

2014-10-14, 00:01
Nie jestem autorem nagrania ale z tego co widać to kobieta, która z ryjem wyleciała wyjechała na czerwonym.

Extraordinary_Gentleman

2014-10-14, 00:06
Baba "Janusz" k***a - jak zwykle: "jak jeździsz k***a?!". Trzeba było tej szmacie ryja obić, inaczej się Janusze nie nauczą jeździć.

matikk

2014-10-14, 00:10
akurat tutaj niestety autor filmiku zawinił , nie wiem czemu tak jest , ale jak zapala się zielone i on rusza , baba z tego clio tez ma zielone dalej , i trzeba im ustąpić sam w tym miejscu kilka razy sie zapomniałem. to koło galerii bałtyckiej skrzyżowanie.

ale i tak ch*j jej w dupe co sie wydziera szmaciora.

brzydak

2014-10-14, 00:11
Mlodey napisał/a:

Nie jestem autorem nagrania ale z tego co widać to kobieta, która z ryjem wyleciała wyjechała na czerwonym.


a gdzie miała sygnalizację świetlną?
Kobieta miała pierwszeństwo.
Gość ewidentnie nie ustąpił pierwszeństwa (oznakowanie pionowe i poziome. Wcześniej światła dotyczyły przejścia dla pieszych).

piterek098

2014-10-14, 00:13
"ty sk***esynu zaj***ny" :D

TajemniczyZbir

2014-10-14, 00:16
brzydak napisał/a:


a gdzie miała sygnalizację świetlną?
Kobieta miała pierwszeństwo.
Gość ewidentnie nie ustąpił pierwszeństwa (oznakowanie pionowe i poziome. Wcześniej światła dotyczyły przejścia dla pieszych).


Tutaj jest miejsce kolizji, poza tym w 1:13 widać w prawym górnym rogu zielone światło dla gościa wyjeżdżającego

Tamtaramtam

2014-10-14, 00:17
Pasy się zmienia a nie przejezdza. I jeszcze debij film udostępnia

InnyName

2014-10-14, 00:18
brzydak

Skoro on miał swiatła to ona też musiała mieć.
TO jest nówka sztuka krzyżówka, budowana na euro2012, każdy wjazd jest z sygnalizatorem.
Baba dała dupy, tyle w temacie.
Szkoda że nie widać faktycznie światła. Ale jest tam naj***ne tyle kamer że ja pie**ole i tak znajdą winnego (tristar) :)


A ciekawostka taka, w razie pojedziecie do trójmiasta to nie przekraczajcie prędkości !
Niedługo włączą u nas z Tristara, odcinkowy pomiar prędkości na wielu ulicach. Szkoda by było aby dostać pamiątkę z wakacji.
Warto też dodać, że za czerwone światełko również można otrzymać polecony :D