18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koleżeński sparing na betonie

~Sunday • 2022-08-08, 19:52

Spotkanie dla wypoczynku, rozrywki i rekreacji - odnowy sił psychofizycznych.

lokal.szczecin

2022-08-08, 20:02
Biala odmiana meksykańskiej patologi. Wiekszego gowna tyutaj dawno nie widzialem.

baronturbina

2022-08-08, 20:11
Pedały i ich mega „ciężarówki”, będące przedłużeniem siusiaków. Tik tok jak się patrzy.

Wiewór

2022-08-08, 20:18
Czego to kryptopedaly nie wymyśla żeby się podotykac

Tobiahus96

2022-08-08, 20:40
Na gitarze to już nie pogra.

marcino_zly

2022-08-08, 20:53
lokal.szczecin napisał/a:

Biala odmiana meksykańskiej patologi. Wiekszego gowna tyutaj dawno nie widzialem.



Wrzuć swoje zdjęcie.
Wtedy zobaczysz.

djpyza

2022-08-08, 21:41
walka sadoli lvl master ! hahahahha

baronturbina

2022-08-08, 22:37
djpyza napisał/a:

walka sadoli lvl master ! hahahahha


Mateuszu Sienko z Białego stoku. Kiedy nauczysz się pisać zdania z dużej litery na ich początku? To nie Podlasie tylko ogólnopolski portal.

dupamalgosi

2022-08-08, 22:48
baronturbina napisał/a:

Mateuszu Sienko z Białego stoku. Kiedy nauczysz się pisać zdania z dużej litery na ich początku? To nie Podlasie tylko ogólnopolski portal.



Białegostoku, jeśli już. Zabłysnął, geniusz polonista... Jak mnie takie coś wk***ia.

baronturbina

2022-08-09, 07:58
dupamalgosi napisał/a:

Białegostoku, jeśli już. Zabłysnął, geniusz polonista... Jak mnie takie coś wk***ia.


Nie udzielaj się. Podlasie to sztuczny twór, gdzie to samych czerwonych przesiedlili. Dla mnie to Biały stok. Taka gra słów: Biały jak wódka, stok jak staczanie się.

Broń swojego chłopaka pod remizą, nie tutaj.

aligator

2022-08-09, 10:20
Nie ma to jak koleżeńskie kolano lub kop do ryja ahh ci koledzy :-)

S.Cat

2022-08-09, 11:11
Felony fights na YouTube.Same takie koleżeńskie sparingi:)

djpyza

2022-08-12, 12:13
baronturbina napisał/a:

Mateuszu Sienko z Białego stoku. Kiedy nauczysz się pisać zdania z dużej litery na ich początku? To nie Podlasie tylko ogólnopolski portal.



ja ci już kiedyś napisałem dziecko czemu nie piszę zdania z wielkiej litery. ty jesteś tak zafiksowany że tego nie ogarniasz, albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem tyle w temacie misiaczku.

baronturbina napisał/a:

Nie udzielaj się. Podlasie to sztuczny twór, gdzie to samych czerwonych przesiedlili. Dla mnie to Biały stok. Taka gra słów: Biały jak wódka, stok jak staczanie się.
Broń swojego chłopaka pod remizą, nie tutaj.



ty jesteś zwykłym głupim małym petem z sadistika do tego jesteś tak durny że pewnie nie rozumiesz mojej wypowiedzi dalej. taki z ciebie obszczymur i kończę z tobą dyskusje bo mi się już nie chce zniżać do tak przyj***nego poziomu jak twój .wyjdź z tej swojej nory śmierdzącej to zaczniesz patrzeć inaczej na świat przychlaście. wiem jesteś biedakiem nie stać cię na wyjazdy po świecie bo siedzisz u tatusia i mamusi na garnuszku ptfuuuuu ptfuuu :***

JohnyByrd

2022-08-20, 20:45
Czarno to widzę....