18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koleś upija się bez picia alkoholu

obstawpojare • 2013-04-29, 21:46
Ciekawy pomysł, wolę jednak tradycyjny sposób :wodka:


MrEngineer

2013-05-01, 20:25
oldsoul166 napisał/a:

czekamy na fizyka specjaliste...

Wszystko fajnie, ale w tych oparach ilości alkoholu są znikome. Owszem alkohol z oparów wchłania się szybko, ale jest go zbyt mało, żeby mógł osiągnąć zauważalne stężenie we krwi.
To, jak gościu się czuł po tym wszystkim było spowodowane nie alkoholem, ale niedotlenieniem spowodowanym wdychaniem w krótkich odstępach czasu sporych ilości gazu o bardzo dużym stężeniu dwutlenku węgla z naprawdę bardzo małą ilością tlenu. Zauważcie, że wszystkie napoje, które wlewał do butelki (oprócz wina) były gazowane. Jeśli ktoś nie wierzy, to niech weźmie kilka dużych wdechów gazu z butelki z gazowaną wodą mineralną ;-)
Na wszelki wypadek dopiszę jeszcze, że dwutlenek węgla jest uznawany za gaz toksyczny, którego poziom bezpiecznego stężenia w powietrzu wynosi 5000 ppm, więc radzę uważać z takimi eksperymentami.

Takeda

2013-05-01, 20:28
Tzw. komora, próbowałem kiedyś spirytus w lotnej postaci i powiem że nawet mała dawka kopie jak cholera. Nie ma co przesadzać, ale na humorek można sobie golnąć.

Masterpiece

2013-05-01, 20:29
Czy to jest ten typ od Hooters Kiss?

Tomaszu

2013-05-01, 20:34
jebacwas napisał/a:



Powiedz mi więcej jak uwielbiasz delektować się smakiem gorzałki. 8-)


Jesteś Polakiem? Jeśli tak to skąd to pytanie. Wolisz w kilka sekund (o ile ta para z wódy jakoś działa) się naj***ć zamiast przez długi czas posiedzieć w gronie znajomych i pić wspólnie? Nudne życie musisz mieć kolego.

oozyxak0o

2013-05-01, 21:02
Tomaszu napisał/a:


Jesteś Polakiem? Jeśli tak to skąd to pytanie. Wolisz w kilka sekund (o ile ta para z wódy jakoś działa) się naj***ć zamiast przez długi czas posiedzieć w gronie znajomych i pić wspólnie? Nudne życie musisz mieć kolego.


Jest jedno ale-nie każdy polak ćpa alkohol.

jebacwas

2013-05-01, 21:21
Tomaszu napisał/a:


jebacwas napisał/a:



Powiedz mi więcej jak uwielbiasz delektować się smakiem gorzałki. 8-)

PS. Nie polecam tego sposobu, alkohol w takiej postaci trafia przez płuca prosto do krwiobiegu, i jak przeciążycie system to nic nie wyrzygacie tylko instazgon.


Jesteś Polakiem? Jeśli tak to skąd to pytanie. Wolisz w kilka sekund (o ile ta para z wódy jakoś działa) się naj***ć zamiast przez długi czas posiedzieć w gronie znajomych i pić wspólnie? Nudne życie musisz mieć kolego.



Przede wszystkim polecam czytanie ze zrozumieniem co jest fundamentem czytania. Po drugie, nie pisałem nic o tym abym praktykował taki sposób picia (nawet to zanegowałem). Po trzecie to, że jestem Polakiem nie znaczy, że wielbię paskudny smak etanolu. Wódka ma wykrzywiać mordę, bo jak smakuje, to znaczy, że ma się z nią problem. ;-)

ne...........fi

2013-05-02, 01:22
Kiedyś na imprezie rozpalaliśmy shishę z wodą i spirytusem pół na pół, więc miało coś koło 50%. Ciężko było się tym zaciągnąć i był błyskawiczny zgon ale też stosunkowo szybko mijał.

benzedrine

2013-05-02, 01:36
ech... i ten napis "do not try this at home" ;)

karoldeicide

2013-05-02, 02:23
Powodem dla ktorego koles inhalowal opary byl taki ze zbija z wagi
Ogladac ze zrozumieniem a potem sie klocic gimbusy

McMenel

2013-05-02, 06:48
Owszem co2 może doprowadzić do takiego stanu. Ale groźniejsze jest właśnie to iż można zatomizować każdy alko. Nawet niegazowany. Zresztą to i tak pikuś w porównaniu z genialnymi sposobami idiotów na wchłanianie alkoholu. Jak nasączone wódą tampony wkładane w odbyt/pochwę. To już kompletny debilizm. Zero jakiejkolwiek bariery między źródłem alko a krwią przez co nawet niewielka ilość potrafi doprowadzić do stanu upojenia czy nawet śmierci.

Kozar

2013-05-02, 09:45
zasada jest jedna - szybko upity, szybko trzeźwieje i odwrotnie

stefan

2013-05-03, 01:15
To się wiadro inaczej nazywa...

shrek_d2

2013-05-03, 03:01
FAJNE

Tylko po co?