18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny zwykły dzień amerykańskiego policjanta.

Lobo24 • 2021-04-17, 18:24
Główna akcja tak od 1.35.

Zasysacz

2021-04-18, 08:56
Ale cacy :) i zaiste suspect to down...

tfujdiler

2021-04-18, 11:23
Vinyl napisał/a:

3ba przyznać że w odróżnieniu do naszych instrybutorow oni co odzienie wychodzą z domu jak na wojnę



Dokładnie tak jednak całe to sp***olenie w naszym kraju pozwala tym naszym instrybutorm zmienić się zomo-instrybutory.

prezio87

2021-04-18, 20:02
tam to potrafią z broni korzystać, nie to co u nas kulsony. Ale takie mamy prawo, że policjant jak użyje broni to k***a idzie do więzienia zamiast oprawcy. A na strzelnicy pewnie teoria sama, bo przecież szkoda kasy na amunicję, jak i tak nie będą używać.

PodstepnyZolw

2021-04-19, 10:04
Bardzo dobra reakcja policjanta, szybki odskok z lini strzału i błyskawiczny kontratak. Leci piwko

Xs...........33

2021-04-19, 21:53
W USA policja powinna mieć płace jak prawnik czy lekarz, pracować jako glina w państwie gdzie broń palna rośnie na drzewach, to trzeba mieć nerwy ze stali

Dot

2021-04-20, 00:34
Vinyl napisał/a:

3ba przyznać że w odróżnieniu do naszych instrybutorow oni co odzienie wychodzą z domu jak na wojnę



dlatego ich traktują jak bohaterów , a nie sipsowskie scierwo, dużo by tu mówić i szkoda, że wytworzono w nas mentalność na poziomie "nie mogę stracić pracy", policja u nas ma swój rozum, ale po prostu boją się coś zrobić, niestety nasz rząd psuje życie nam, wszystkim służbom publicznym, czy to policji czy nauczycielom czy to innym, w każdy ustroju są błedy i już zaczynam się gubić co byłoby lepsze, komunizm, lewica czy krasnal, ale na pewno to co w tej chwili mamy, te podatki, restrykcje, kłamstwa, akcje w stylu zabierzemy 400 damy 200 i ciesz sie bo cos dostales, to gruba patologia, tak samo zakazy bo covid ale juz covid nie dziala jak jest rocznica zaj***nia w wierzbe, chore to jest i mam nadzieje ze to w koncu ludzie zobacza, a babcie nie pojda glosowac na co co ksiadz powiedzial