18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny pokaz pracy naszych "stróżów prawa"

FrasQs • 2013-03-31, 12:12
Autor:TvBigos



"Gmina - za dzień dzierżawy FR płaci 600zł - 100zł za godzinkę!!!
PROTOKÓŁ wspólnego posiedzenia stałych Komisji Rady Gminy odbytego w dniu 11 grudnia 2012 r. w którym na str. 5 czytamy między innymi:
ZA JEDNE DZIEŃ DZIERŻAWY PŁACIMY 600zł, to średnio sześć godzin, czyli jedyne 100zł za godzinę - doprawdy godna stawka jak na warunki w naszym kraju.
http://www.bip.skape.pl/system/obj/39...

Z tego protokołu też można się dowiedzieć, że największy sens ustawienia FR jest od kwietnia do sierpnia, dlatego że mieszkańcy Zielonej Góry, Sulechowa i okolic - tłumnie udają się do miejscowości Niesulice, gdzie mogą miło spędzić czas nad czystym jeziorem Niesłysz http://www.niesulice.info.pl/
ale nic bardziej mylnego, tu jak nad naszym morzem, wszędzie czai się FR, który ma jeden cel i nie jest to poprawa bezpieczeństwa."
Brak słów poprostu :facepalm:

willoo

2013-03-31, 16:51
@Jachu94 Sam prawo jazdy mam od niecałego roku. Jeżdżę dosyć sporo po kraju, taka praca. I powiem Ci szczerze ze ludzie jadacy 50 km/h w terenie zabudowanym to emeryci i rencisci. Chyba ze stoi taki wynalazek.

KlinikaAborcyjna

2013-03-31, 17:03
Jachu94 napisał/a:

@up
To, że obciągnąłeś egzaminatorowi nie znaczy, że masz jakieś pojęcie o ruchu drogowym.
W terenie zabudowanym, a zwłaszcza przy szkole masz kuźwa jechać przepisowo.



synku to że ty wszystko załatwiasz obciąganiem to twoja sprawa nie chwal się tym bo nie ma czym , a prawko to mam więcej lat niż ty liczysz wiosen .
Co do jazdy przy szkołach to po pierwsze nawet na największym pierdziszewie przy szkołach są progi spowalniające , znaki oraz siatka zapobiegająca wbieganiu dzieciaków prosto na jezdnię .
Jeździć trzeba z wyobraźnią a nie bezmyślnie zapierdzielać

no i specjalnie dla ciebie ikonka bo nie mogę inaczej w zgodzie z regulaminem :idzwch*j:

banderas

2013-03-31, 17:22
Wyrazy szacunku dla gościa , więcej takich ludzi z pasją co nienawidzą "murzynów"

lllll

2013-03-31, 17:32
Shpongle - Around The World In A Tea Daze

Kto słucha Shpongle jest zajebisty.

kaluza_21

2013-03-31, 18:12
Tak tylko na boku powiem ,że jeśli fotoradar nie jest oznaczony kolorem żółtym nie musimy przyjmować mandatu :) jak nie wiecie to płacicie :P

marcin1414

2013-03-31, 18:32
Jachu94 napisał/a:



Wchodzę sobie w Twój profil, zobaczyć ile to ma lat ten doświadczony kierowca co swoje dwa słowa musi wrzucić... 18.
Masz parę miesięcy prawko i myślisz, że wiesz wszystko, tak? Później dziwią się ludzie, że tyle wypadków.


Jeździłem już różnymi pojazdami a pierwszy raz jak miałem 10 lat, po drogach publicznych jakieś ~3 lata (wcześniej 125 na A1) więc myślę że mam już większe pojęcie o tym niż ty będziesz miał kiedykolwiek :-)

takija

2013-03-31, 19:01
Jachu94 napisał/a:

I co z tego? Masz jechać przepisowo cały czas, a nie tylko jak jest fotoradar.



Mimo że po części masz racje to i tak pie**olisz :) Pamiętaj....kiedyś wyjdziesz na hipokrytę.

Mirex85

2013-03-31, 19:10
Ja bym wszystkie wypie**olil kątówką i przetopił sobie w bunkier

MihauIC

2013-03-31, 19:23
kaluza_21 napisał/a:

Tak tylko na boku powiem ,że jeśli fotoradar nie jest oznaczony kolorem żółtym nie musimy przyjmować mandatu :) jak nie wiecie to płacicie :P


pie**olisz. Fotoradar musi być odpowiednio oznakowany a te oklejone na żółto należą do ITD. Poza tym fotoradar widoczny na filmiku nie może być użytkowany w taki sposób. Pomiar musi być przeprowadzony bez przeszkód(szyba) i ustawiony pod odpowiednim kątem względem jezdni.

genghiskhan

2013-03-31, 19:42
FrasQs napisał/a:


[...] czyli jedyne 100zł za godzinę - doprawdy godna stawka jak na warunki w naszym kraju.
[...]


serio ludziom się wydaje, że 100zł to godna stawka godzinowa?
to gówniane pieniądze, każdy minimalnie powinien tyle zarabiać, ale niestety lata zajebistych rządów przyzwyczaiły naród do bycia zadolonych ze stawek rzędu 15-30zł/h....a i tak 80% ludzi może być niewolnikiem już za 8zł/h....
ludzie ogarnijcie sie bo inaczej tu nigdy nie będzie dobrze :shock:

marcin1414 napisał/a:


Jeździłem już różnymi pojazdami a pierwszy raz jak miałem 10 lat, po drogach publicznych jakieś ~3 lata (wcześniej 125 na A1) więc myślę że mam już większe pojęcie o tym niż ty będziesz miał kiedykolwiek :-)


z wioski pewnie jesteś i ursusem po polu zapie**alałeś :idzwch*j:
a te 125 na A1 cokolwiek to znaczy to chyba na fotelu pasażera :lodowka:

JE_not

2013-03-31, 19:50
lllll napisał/a:

Shpongle - Around The World In A Tea Daze

Kto słucha Shpongle jest zajebisty.



wiem.

makabrax

2013-03-31, 20:08
do wszystkich debili pie**olących jak to się powinno w dupie mieć przepisy bo to wymysł dla pojebów, wybierzcie sobie drzewo (albo lepiej słup bo szkoda drzewa) i pie**olnijcie w nie tak ze 120kmh lub więcej w zależności ile wasze wieśwageny są w stanie wyciągnąć, może przynajmniej oszczędzicie rozpaczy jakimś rodzicom którym zabijecie dziecko...

spiepszaj_dzbanie

2013-03-31, 21:38
@Jachu94
Chyba skuterkiem. Jak se jedziesz powoli 60km/h na pięćdziesiątce bo wszyscy tak jadą, to nikt się nie obrazi ale jak jedziesz 40 to...

Jopas91

2013-03-31, 21:59
makabrax, nikt normaly nie mówi, że należy mieć w dupie przepisy, ponieważ zapanuje anarchia. Należy brać poprawke na nasz kodeks drogowy, bo potrafi być popie**olony jak grodzkie z biedroniem razem wzięte ;-)

crackit

2013-04-01, 00:28
marcin1414 napisał/a:


Jak zrobisz prawko to pogadamy :homer:



Mam prawko. I powiem więcej jeżdżę DYNAMICZNIE a nie anemicznie. 65 w zabudowanym wystarczy, 105-110 po za. NIGDY za to nie dostałem mandatu, ale skoro Ty masz "BMW 6.3 AMG Turbo kompresor w gazie" i uważasz, że 100 km to wolno, to polecam karnij się maluchem, a jeszcze lepiej pie**olnij w drzewko z taką prędkością...


Jeździj przepisowo - dopłacą do interesu fotoradarów :)