18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny oklep da Silvów

phrontch • 2021-01-28, 07:52
Co za agresywny naród




Wombat212

2021-01-28, 07:58
Okładany da silva ani mruknie ale babsko musi drzeć p*zde w niebogłosy

Jestembogiem_uswiadom

2021-01-28, 13:50
Tam przynajmniej nie protestują o wolne sądy. Sąd na miejscu gdy się nie uda i przeżyje wtedy dopiero do pierdla. Pewnie państwu na rękę są takie samosady bo więzienia przepełnione.

OpenStreetMaps

2021-01-28, 14:36
"Co za agresywny naród" W Brazylii w większości są KAT-olicy. Nazwa zobowiązuje.

nowynick

2021-01-28, 14:41
Nie agresywny, a biedny. Nie mogą sobie pozwolić na łagodne karanie, bo im wszystko rozkradną. Zresztą jeszcze parę lat a sami się przekonamy jak dalej u władzy będą populiści i socjaliści. Brazylijskiej wersji PiS rozj***nie dynamicznej gospodarki zajęło 16 lat...

kolosasz

2021-01-28, 14:52
ch*jmiwdupe napisał/a:

Tam przynajmniej nie protestują o wolne sądy. Sąd na miejscu gdy się nie uda i przeżyje wtedy dopiero do pierdla. Pewnie państwu na rękę są takie samosady bo więzienia przepełnione.



No, k***a. Piękna w ch*j taka sprawiedliwość. Przegrasz z typem w ping-ponga a ten nie umie się pogodzić z porażką, więc puści plote że mu zgwałciłeś
córkę. No i ch*j. Już po tobie. Mimo to próbujesz sp***alać, ale ch*ja zdziałasz gdy gonią cię prawie wszyscy mieszkańcy wioski. I kończysz pod jakąś
krzywą ścianą z j***nych pustaków w kałuży krwi i z łbem rozj***nym.
Rób, k***a, jak chcesz. Ja wybieram system sprawiedliwości gdzie przeprowadza się postępowania dowodowe, procesy i są sędziowie niezależni -
mimo że są tacy którzy nazywają ich kastą

fengar

2021-01-28, 16:21
kolosasz napisał/a:

No, k***a. Piękna w ch*j taka sprawiedliwość. Przegrasz z typem w ping-ponga a ten nie umie się pogodzić z porażką, więc puści plote że mu zgwałciłeś
córkę. No i ch*j. Już po tobie. Mimo to próbujesz sp***alać, ale ch*ja zdziałasz gdy gonią cię prawie wszyscy mieszkańcy wioski. I kończysz pod jakąś
krzywą ścianą z j***nych pustaków w kałuży krwi i z łbem rozj***nym.
Rób, k***a, jak chcesz. Ja wybieram system sprawiedliwości gdzie przeprowadza się postępowania dowodowe, procesy i są sędziowie niezależni -
mimo że są tacy którzy nazywają ich kastą



Nie myl Brazyli z Chinami, u brazoli nikt w ping pong a nie gra.

ra0mir

2021-01-28, 18:47
Taki sam wpie**ol spuściłbym tej rozdartej zmywarce... k***a, jaka irytująca.

cesarz1982

2021-01-28, 19:05
Super jakość duża rozdzielczość i głębia obrazu oglądając na dużym TV w 4K czujesz się jakbyś tam byl między tymi małpami :lol:

alucard321

2021-01-28, 19:39
Te brazylijskie oklepy już się trochę nudne robią. Inne państwa nie uczestniczą w tych zawodach?

Alsedar

2021-01-28, 21:46
nowynick napisał/a:

Brazylijskiej wersji PiS rozj***nie dynamicznej gospodarki zajęło 16 lat...


Zaciekawiło mnie to. Masz jakieś ciekawe źródło, albo miejsce gdzie zasięgnąć merytorycznej informacji odnośnie tego, o czym mówisz?


Mele

2021-01-29, 14:08
Wiesz dlaczego tam kradną? Bo nic nie mają. Jestem ciekawy jak byś zareagował, gdybyś nie miał nic. A ktoś chciał by ci to nic zaj***ć.

:mrgreen:

Shagggy

2021-01-29, 22:30
"Co za agresywny naród"
Szczerze mówiąc patrząc po wypowiedziach na sadisticu, to pełni nienawiści i uprzedzeń użytkownicy trzymani w ryzach są tylko przez konwenanse i presję społeczną. :) Niektórzy nawet się nie kryją w komentarzach z tym, jakich przestępstw by na kim dokonali.

AsWywiaduRadzieckiego

2021-01-31, 00:34
Mele napisał/a:

Wiesz dlaczego tam kradną? Bo nic nie mają. Jestem ciekawy jak byś zareagował, gdybyś nie miał nic. A ktoś chciał by ci to nic zaj***ć.



To jeszcze można zrozumieć, ale wymierzaniem samemu kary za kradzież to już ciężej.