18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kolejny odcinek bjjb

sabl • 2013-04-11, 20:21
moim zdaniem najlepszy

wyciskałbym ;d

An...........or

2013-04-12, 00:54
Może i ja głupi jestem ale po cholerę wrzucać coś co każdy może zobaczyć na jutubie? To nie jest do h*ja jakiś ukryty h*j wie gdzie zajebisty filmik o spadających noworodkach. To filmik jutiubowego celebryty który każdy zainteresowany może znaleźć bez problemu.
Aż tak potrzebne wam te darmowe piwa?





A teraz tylko czekać aż ktoś napisze,że nie każdy wchodzi na youtub'a :emo:

massq

2013-04-12, 01:01
blazejudo napisał/a:

Co za gówno. Jak można k***a pie**olić, że podnoszenie koleżanki to odpowiednik ławeczki prostej. Koleś się gibie jak pie**olony resus, czyt. nie izoluje w ogóle mięśnia.
Drugie. Robiąc pompki, podnosisz tylko 33% masy ciała. Czyli p*zdowato. Wg. mnie facet powinien na serii robić swoją masę, lub 10 kg więcej niż waży.
Jak już masz robić na takim gównianym sprzęcie jak na filmiku, to lepiej poćwicz crossfit, drążek, etc. Zbudujesz fajną tężyznę ciała.

Filmik z dupy.



Najpierw chciałem napisać "o jejku nie posraj się", ale doszedłem do wniosku, że napiszę coś więcej więc:
Nie wiem jakie leki bierzesz, ale pogadaj ze swoim lekarzem bo Cię w ch*ja robi.


PS. O jejku nie posraj się

blazejudo

2013-04-12, 01:21
A jebta się.
Jeżeli robił to dla żartu to po ch*j? Po ch*j początek tego filmiku o ławkach?


[/q[quote="bovski"]@blazejudo wybacz, że rozpie**olę Twój świat w drobny mak, ekspercie kulturystyki, ale on chyba tego filmiku nie nagrał do końca na poważnie. Co z tego, że nie robi poprawnie, skoro trzyma łapy na zajebistej dupie? ja pie**ole :Duote]

miałem łapy na lepszych dupach i to o wiele lepszych ; ) także ssijcie ciapatą pałę, jeżeli hejtujecie mnie za to, że napisałem prawdę o tym ch*jowym filmiku ; )

danis008

2013-04-12, 02:05
powinien być zbiorczy z tym "siłaczem i fighterem" z koziej dupy a tak ps. szkoda że mu pierdnęła w twarz :-D

skrimek

2013-04-12, 02:37
Niedługo mango będzie reklamować :D

sz...........bu

2013-04-12, 07:32
jak mnie wk***ia gdy słyszę te "OM" na końcu zamiast "Ą".

kuczaj

2013-04-12, 07:57
Jak przy wszystkich filmikach, zebrała sie masa koksów i specjalistów szerokich jak trzydrzwiowe szafy :P

Kupa_w_majtkach

2013-04-12, 08:12
Melegan napisał/a:

@dudeczek fajnom... domowom..
Japie**ole..



Przykro mi, że nie zrozumiałeś ironii. :idzwch*j:

Sz...........jk

2013-04-12, 09:06
@blazejudo

Jak po ch*j? Wstęp był bo reklamował firmę Kelton, ławke pewnie dostał za free, na YT wrzucił link do aukcji. W ogóle ten cały film był reklamą firmy i każdy kto ma troche oleju w głowie to zauważy...

zyzyryxy

2013-04-12, 09:44
BJJB - być jak justin bieber

Hascik

2013-04-12, 10:13
i to na koncu "aż mi sie dymać chce" :D

blazejudo

2013-04-12, 11:34
@Abdulan
A kto to w ogóle jest, żeby dali mu stuff za darmo do reklamy?

stanson

2013-04-12, 11:49
Cytat:

Ależ on musi ją r*chać...



Oczywiście, zazwyczaj jak się ma dziewczynę to się ją też r*cha. Szansa mała, ale może kiedyś się dowiesz.

pi73rmaster

2013-04-12, 11:49
Cytat:

Sądząc po jego budowie? Chciałbym was dzieciaczki uświadomić, że tak wygląda normalnie zbudowany facet. Jeśli poczekacie jeszcze parę latek, wasze łapki też nabiorą trochę mięśni (albo i nie, jeśli nosisz rurki).


Nie chcę ci psuć życia, ale ludzie mają różny metabolizm, budowę ciała i predyspozycje i nie każdy musi tak wyglądać ;o
Sam osobiście swego czasu trochę ćwiczyłem, do tego różne sporty i jak siła się wypracowywała tak masy ni ch*j. Na co dzień wpie**alam za dwóch i po prostu mam taki metabolizm, że masę jest mi zrobić z 10 razy trudniej niż tacy moi znajomi co trenują judo.

maciuch2

2013-04-12, 13:10
mojej żony by nich*ja nie dźwignął