18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny normalny weekend w Amsterdamie

~McSadol • 2021-06-28, 08:13
Ot już taka u nich tradycja


Hollow_Man

2021-06-28, 12:36
wiecie dlaczego tak się zachowują? Bo 99% pedałów, lesb, trans czy uj wie co jeszcze po prostu nie akceptuje swojej odmienności, więc robią wszystko aby zwrócić na siebie uwagę jacy dodatkowo oprócz orientacji której nie akceptują są poj***ni i niedoj***ni i powinni być leczeni. Pozostałe 1 % żyje sobie razem jak normalni heteroseksualni ludzie, pracuje, jeździ na wakacje, chodzi do kina do restauracji i nie robi z siebie pojebów jak ci na filmiku którzy nie akceptują swojej odmienności ale muszą za wszelką cenę pokazać całemu światu że są gejami jak by to w XXI wieku była sensacja.

NiemiecWaszPan

2021-06-28, 12:37
Typowe lewackie POkraki, dla których tego typu imprezy to jedyna szansa na to, żeby ktoś spojrzał na ich obleśne cielska...

silwerbalk

2021-06-28, 12:42
Kiedy tak patrzę na to to myślę że pewien akwalerysta to miał rację. :-|

Cz...........as

2021-06-28, 12:52
Ma koś dostęp do statystyk w której grupie występuje więcej pedofilów?

Wg oficjalnych słów papieża problem pedofilii dotyczy ok 2% duchownych. Z raportu dotyczącego Polski w latach 90/18 były 382 przypadki w Polsce ( a mamy 25tys ksieży na dzień dzisiajszy) więc powiedzmy że u nas jest mniej więcej tyle samo.

Niestety do badań na temat powiązania homoseksualizmu z pedofilią trudno trafić. Na stronach za lgbt piszą że nie ma praktycznie pedofilów wśród gejów a na stronach anty lgbt "statystyki" mówią że 40% pedałów ma ciągoty do dzieci :roll:

Za to dotarłem do ciekawego stwierdzenia że w populacji mamy średnio 2-4% homoseksualistów wśród mężczyzn. Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni. Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców. Co daje nam dziesięciokrotnie więcej homoseksualistów wśród pedofilów niż w społeczeństwie.

edek_kotek napisał/a:

Wolę golasów na ulicy niż pedofili w sutannach


A ja wolę normalnych ludzi którzy i jednych i drugich powinni przegonić kijami.

TorkilKoval

2021-06-28, 13:17
NataliaW napisał/a:

Tacy jak ty nie chcą by "faszyści" zagladali do waszych sypialni... To dlaczego maszerujecie z gołymi dupami, z dildami przyczepionymi do twarzy po ulicach? Jakby to kogoś interesowało, co tam takie zwyrole jak ty robią.



Uderz w stół a nożyce się odezwą...

CzerstWybut

2021-06-28, 13:27
Ale po co to? W jakim celu? Bo nigdy tego nie mogę pojąć. Czemu normalni hetero ludzie nie chodzą za rękę po mieście bez ubrań ze sztucznym ku*asem w ręce? Oco tym ludziom k***a chodzi bo nie rozumiem nic z tego.

LokomotywaSpalinowa

2021-06-28, 16:07
Ciekawe co zrobią jak przyjdzie Stalin XXI wieku i wyśle ich do obozów "reedukacyjnych" jako lewicowe odstępstwa od normy?

teretoto

2021-06-28, 17:02
Wole oglądać takie parady niż hołotę z ONRu

Krzysztof_Elbląg napisał/a:

Oni naprawdę nie widzą tego że są zboczeńcami?



Ja myślę, że zboczeniec ciebie zrobił w zboczonym akcie

CzasNaKwas napisał/a:

Ma koś dostęp do statystyk w której grupie występuje więcej pedofilów?
Wg oficjalnych słów papieża problem pedofilii dotyczy ok 2% duchownych. Z raportu dotyczącego Polski w latach 90/18 były 382 przypadki w Polsce ( a mamy 25tys ksieży na dzień dzisiajszy) więc powiedzmy że u nas jest mniej więcej tyle samo.
Niestety do badań na temat powiązania homoseksualizmu z pedofilią trudno trafić. Na stronach za lgbt piszą że nie ma praktycznie pedofilów wśród gejów a na stronach anty lgbt "statystyki" mówią że 40% pedałów ma ciągoty do dzieci
Za to dotarłem do ciekawego stwierdzenia że w populacji mamy średnio 2-4% homoseksualistów wśród mężczyzn. Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni. Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców. Co daje nam dziesięciokrotnie więcej homoseksualistów wśród pedofilów niż w społeczeństwie.
A ja wolę normalnych ludzi którzy i jednych i drugich powinni przegonić kijami.



Badania przeprowadził prof. Starowicz, w obu grupach jest podobnie.

A tak na marginesie, pedofilia to popęd seksualny do dzieci nie płaci, tak więc orientacja nie ma najmniejszego znaczenia. Kochający mąż i ojciec może wykorzystywać chłopca a gej dziewczynkę.

CzasNaKwas napisał/a:

Ma koś dostęp do statystyk w której grupie występuje więcej pedofilów?
Wg oficjalnych słów papieża problem pedofilii dotyczy ok 2% duchownych. Z raportu dotyczącego Polski w latach 90/18 były 382 przypadki w Polsce ( a mamy 25tys ksieży na dzień dzisiajszy) więc powiedzmy że u nas jest mniej więcej tyle samo.
Niestety do badań na temat powiązania homoseksualizmu z pedofilią trudno trafić. Na stronach za lgbt piszą że nie ma praktycznie pedofilów wśród gejów a na stronach anty lgbt "statystyki" mówią że 40% pedałów ma ciągoty do dzieci
Za to dotarłem do ciekawego stwierdzenia że w populacji mamy średnio 2-4% homoseksualistów wśród mężczyzn. Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni. Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców. Co daje nam dziesięciokrotnie więcej homoseksualistów wśród pedofilów niż w społeczeństwie.
A ja wolę normalnych ludzi którzy i jednych i drugich powinni przegonić kijami.



Odmienną kwestią jest to co uważamy za pedofilię? Pedofilią jest popęd seksualny do dzieci, które nie posiadają jeszcze dojrzałości płciowej, a tak jak wiadomo przychodzi w różnym wieku. Samo zjawisko nazwijmy to "właściwej pedofilii" jest marginalne i wśród ludzi i wśród zwierząt występuje jako promil.

Najczęściej mówimy o pedofilii ustawowej, gdzie wiek zgody uregulowany jest ustawą. W Polsce jest to 15 lat, w Niemczech 13 a jeszcze do niedawna w Watykanie 12 lat. Są też państwa gdzie wiek zgody wynosi 21 lat. Zapewne wiele osób współżyło tu z 18 latką/latkiem ale z pewnością nie czuje się pedofilem.

Bawią mnie akcje w Internecie tych pseudo łowców pedofilów, którzy łapią faceta który pisał niby do 14 latki/latka. Gdyby dzisiaj Ziobro obniżył wiek zgody do 12 lat to by taki łowca pedofilów r*chał tą 12 latkę aż by wióry leciały i wtedy nie widział by problemu bo prawo pozwala.

Seks z małymi dziećmi jest sprzeczny z systemem wartości normalnego człowieka. Dlatego wzbudza to w człowieku taką odrazę i słusznie. Biorąc na przykład II wojnę światową i zbrodnie hitlerowskie, gdzie zadeptanie noworodka w wiadrze było dopuszczalne, ale już zgwałcenie było by traktowane jako zbrodnia przez samego Gebelsa

CzasNaKwas napisał/a:

Ma koś dostęp do statystyk w której grupie występuje więcej pedofilów?
Wg oficjalnych słów papieża problem pedofilii dotyczy ok 2% duchownych. Z raportu dotyczącego Polski w latach 90/18 były 382 przypadki w Polsce ( a mamy 25tys ksieży na dzień dzisiajszy) więc powiedzmy że u nas jest mniej więcej tyle samo.
Niestety do badań na temat powiązania homoseksualizmu z pedofilią trudno trafić. Na stronach za lgbt piszą że nie ma praktycznie pedofilów wśród gejów a na stronach anty lgbt "statystyki" mówią że 40% pedałów ma ciągoty do dzieci
Za to dotarłem do ciekawego stwierdzenia że w populacji mamy średnio 2-4% homoseksualistów wśród mężczyzn. Ponad 95 proc. pedofilów to mężczyźni. Od 25 proc. do 1/3 przestępstw pedofilii jest popełnianych wobec chłopców. Co daje nam dziesięciokrotnie więcej homoseksualistów wśród pedofilów niż w społeczeństwie.
A ja wolę normalnych ludzi którzy i jednych i drugich powinni przegonić kijami.



Przeczytaj sobie statystyki gwałtów na małych dzieciach, a zobaczysz 95 proc porządnych hetero tatusiów. Statystyki jak wiadomo to ciężka lekcja dla ekonomów. A ty myślisz że siedząc przed kompem w przerwie na walenie konia po przeczytaniu jednego artykułu którego nie zrozumiałeś wiesz już wszystko

JebacJP2

2021-06-28, 17:22
Już wole patrzeć na takie marsze, niż na jakies sp***olone katolickie procesje

teretoto

2021-06-28, 18:11
Hollow_Man napisał/a:

wiecie dlaczego tak się zachowują? Bo 99% pedałów, lesb, trans czy uj wie co jeszcze po prostu nie akceptuje swojej odmienności, więc robią wszystko aby zwrócić na siebie uwagę jacy dodatkowo oprócz orientacji której nie akceptują są poj***ni i niedoj***ni i powinni być leczeni. Pozostałe 1 % żyje sobie razem jak normalni heteroseksualni ludzie, pracuje, jeździ na wakacje, chodzi do kina do restauracji i nie robi z siebie pojebów jak ci na filmiku którzy nie akceptują swojej odmienności ale muszą za wszelką cenę pokazać całemu światu że są gejami jak by to w XXI wieku była sensacja.



99% nie akceptuje swojej religii
99% nie akceptuje swojego klubu piłkarskiego
99% nie akceptuje dnia niepodległości

na 99% jesteś debilem i tyle

St...........on

2021-06-28, 20:03
Wiewiór, szkoda czasu na stulejarzy sadola, zostaw, to samo zdechnie bo w końcu zapomnie oddychać.

bloodwar

2021-06-28, 20:06
teretoto napisał/a:


Przeczytaj sobie statystyki gwałtów na małych dzieciach, a zobaczysz 95 proc porządnych hetero tatusiów. Statystyki jak wiadomo to ciężka lekcja dla ekonomów. A ty myślisz że siedząc przed kompem w przerwie na walenie konia po przeczytaniu jednego artykułu którego nie zrozumiałeś wiesz już wszystko



To, że ktoś ma żonę i dziecko nie znaczy, że jest hetero - może być ukrywającym się przed otoczeniem gejem. Dopiero to co ma na komputerze, jakie strony odwiedza, do jakich materiałów wali konia mówi więcej o jego orientacji. Zdecydowana większość osób które molestowały chłopca (nie ważne, czy ksiądz czy "cywil") miały homoseksualne materiały na komputerze, osoby molestujące dziewczynki miały tylko filmy i zdjęcia z dziewczynkami, można tu śmiało mówić o "preferencji płciowej potencjalnej ofiary" a nie "pociągu do niskiego wieku bez rozróżnienia na płeć". Statystyki są nieubłagane - 40% aktów pedofilnych to atak mężczyzny na chłopca a mężczyzn o homoseksualnych tendencjach jest 1% w społeczeństwie co oznacza ni mniej ni więcej niż to, że 1% ludzi na Ziemi popełnia 40% wszystkich zbrodni pedofilskich

St...........on

2021-06-28, 20:13
NataliaW napisał/a:

Tacy jak ty nie chcą by "faszyści" zagladali do waszych sypialni... To dlaczego maszerujecie z gołymi dupami, z dildami przyczepionymi do twarzy po ulicach? Jakby to kogoś interesowało, co tam takie zwyrole jak ty robią.



Posłuchaj mały polakenie*, onr rozpie**olił swoją opinię na własne życzenie, kiedyś jeszcze dało radę tego słuchać na wiecach, ale dziś to szlus na kasę i tyle, z ideologii zrobili politykę jak z lgbt, więc pod tym względem są siebie warci tylko spolaryzowani. Aha, i to "Tacy jak ty". Tacy jak ty to stoją przy krajówce w miniówce.


*Polaken- mały, kłótliwy pokemon z Polski , zazwyczaj na usługach żydów. (nie mylić z Polakiem)

pazuzu

2021-06-28, 21:00
Przejdą, pójdą i luz, my za to mamy narodowcow, rozjebią pół miasta, spalą mieszkanie. Wybieram marsze w Holandii