topic

Kolejny małpi chwyt

Ve...........ek • 2018-04-08, 09:39
Następny debil... :homer:
Wg. źródła 2 żebra złamane.

MgrMajster

2018-04-08, 11:33
Szkoda, że na łeb sobie tego nie spuścił. Jednego debila mniej by było.

Dzisiaj

2018-04-08, 12:10
@up co k***a debila?

zal Ci, ze ktos ma w bicepsie wiecej niz Ty w klacie? Zj***l to zj***l jego sprawa. Nikomu nie zagraza, nie zapie**ala scigaczem 200km po miescie. Nie ogarnał tematu, moze mu ktos zle wytlumaczyl? Nie pie**ol, ze urodziles sie geniuszem i nigdy nie popelniles zadnego bledu.
Ciesz sie ze masz material do oglądania

~żułw

2018-04-08, 12:13
ale debil
nie umie w siłownie

p47

2018-04-08, 12:23
Czemu te filmiki się konczą zawsze w najlepszej chwili kiedy zaczyna zdychać itd. :D Nie ma ktoś całego filmiku może?

pisage

2018-04-08, 14:26
@Dzisiaj
Jeśli uważa, że weźmie 100 kg na klatę utrzymując sztangę jedynie leżącą na spoconych dłoniach to jest debilem. Błąd to wpisanie złej liczby w sudoku. Tutaj to nominacja do nagrody Darwina.

SpeedyG

2018-04-08, 15:17
Podnosi coś około 100 kg, ale rzeczywiście taki chwyt (raczej jego brak) jest objawem idiotyzmu. Może tą techniką jest łatwiej niż chwytem. Szacun jednak za chęci. Ja w gimbazie w szkole zbliżyłem się do 90kg na ławeczce, a teraz nie chce mi się. Ostatnio 80 kg nie dałem rady i musiałem ratować się spuszczaniem sztangi na brzuch i jajca.

solltys

2018-04-08, 15:34
@Dzisiaj Żal Ci dupę ściska ze kogoś stać na ścigacza a Ty musisz z buta cały rok?

avic

2018-04-08, 15:34
Sami specjaliści, którzy parę razy byli na siłowni. Jedna osoba tu sensownie napisała: krzywdę robi sobie sam i nikomu innemu, więc malkontentom murzyńska pała w odbyt.

A i jeszcze jedno, panie @SpeedyG - taki chwyt jest jedną z metod treningu. W wąskim chwycie np. mniej angażuje się triceps mniej obciążą nadgarstki. @pisage żaden to rodzaj debilizmu. Z dobrą asekuracją podchodziłem ponad do ponad 200 kg MAŁPIM CHWYTEM, bez rękawic, jedynie na gąbkach. Da się. Jeśli uważasz, że 100 kg to kosmos, to z takim specjalistą dyskusja nie ma sensu, ale uprzejmie proszę - zamilcz, jeśli nie masz pojęcia o czym mówisz.

@solltys - następny mądry, który nie odróżnia niebezpieczeństwa wpakowania się w kogoś przy dwóch pakach po mieście, od połamania sobie samemu żeber pod sztangą... wiosenne słonko przygrzało?

DavidYi

2018-04-08, 16:19
Krzywdę robi sobi sam, ale leczyć się będzie za pieniądze wszystkich także ch*j mu w dupe.

Siberian_Meat_Grinder

2018-04-08, 16:44
avic napisał/a:

krzywdę robi sobie sam i nikomu innemu

podatnikom robi krzywdę - poprzez swoją niedbałość/głupotę trzeba będzie płacić za jego połamane żebra.

ng...........th

2018-04-08, 18:09
avic napisał/a:

W wąskim chwycie np. mniej angażuje się triceps mniej obciążą nadgarstki.

Chyba ci się coś pomyliło. Jak już próbujesz się wymądrzać to rób to poprawnie.

DoctorRzepa

2018-04-08, 18:33
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:

podatnikom robi krzywdę - poprzez swoją niedbałość/głupotę trzeba będzie płacić za jego połamane żebra.

To on/jego rodzice nie płacą podatków i wszystko idzie z kieszeni innych? Jeżeli płacę podatki, składki i połamałbym sobie żebra, to krzywdzę innych płacących?

avic

2018-04-08, 18:38
Wymądrzać? Proszę Cię, daleko mi do tego. Nigdy się w tym kierunku nie kształciłem, więc nie czuję się upoważniony. Jak robię środek klatki, wąskim małpim chwytem to właśnie dlatego, żeby inaczej ułożyć łokcie, mniej pracować tricepsem i mniej czuć skręt w nadgarstkach, ale... ja tam się nie znam. Więc posłucham mądrzejszego.

Colinovsky

2018-04-08, 18:47
@avic
Jesteś w stanie jakoś udowodnić, że chwyt wąski MNIEJ angażuje triceps? Z tego co wszędzie można przeczytać (a z resztą też poczuć podczas samego treningu), to wąski chwyt bardziej angażuje triceps, a środek klatki to raczej mit, bo nawet nie ma takiej części klatki - klata dzieli się bodajże na dwie części, pod innym kątem są ustawione włókna miejscowe.

Oczywiście ekspertem nie jestem i nie zamierzam tutaj się w żaden sposób wymądrzać, bo wiem tyle co przeczytam (raczej staram się szukać jak najbardziej wartościowych źródeł), a moje wyniki siłowe są gówniane, więc chętnie się dowiem czegoś, może po prostu chodzi o jakieś inne ustawienie bądź inny ruch niż zazwyczaj robiłem.