18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2017-05-30, 12:01
Void ostatnio przechodzisz samego siebie. Hahahahahah :mrgreen:

PabloEskobar

2017-05-30, 12:02
Ekspertów w trzy dupy a się ch*ja znacie. Dojeżdżanie do końca zwężki i gadki o cywilizowanych krajach... a najdalej gdzie jeden z drugim był to na końcu swojej wiochy. Akurat tak się składa koleżko, że w tych "cywilizowanych" krajach ludzie jak widzą znak, że zbliżają się do zwężki to zajmują prawy pas, fakt zdarzy się czasami jakiś burak który dojeżdża do końca i się wpie**ala ale to wyjątki. Także nie wiem po jakich "cywilizowanych" krajach jeździłeś ale ch*ja wiesz a pie**olisz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał a taką jazdą na "zamek" w twoim wykonaniu jedynie wk***iasz innych uczestników ruchu i jeszcze bardziej wszystko opóźniasz. Także skończcie pie**olić o jeździe na zamek jeśli nawet nie wiecie jak ona powinna wyglądać.

Univka

2017-05-30, 12:27
dwa pasy by rozladowac korek. dojazd do konca lewego pasa i jazda na suwak. i lewy pas i prawy w tym momecie jada. korek zamiast na kilometr jednym pasem jest na 500m dwoma pasami. nie rozumiem czemu ciagle jest o to spor. Czemu ciagle wszyscy mysla ze to szeryfowie drogi. gdyby jechali bus pasem rozumiem zeby go przyblokowac, ale pasem specjalnie do tgo wyznaczonym ? nosz kur...

Wiewór

2017-05-30, 13:03
PabloEskobar napisał/a:

Ekspertów w trzy dupy a się ch*ja znacie. Dojeżdżanie do końca zwężki i gadki o cywilizowanych krajach... a najdalej gdzie jeden z drugim był to na końcu swojej wiochy. Akurat tak się składa koleżko, że w tych "cywilizowanych" krajach ludzie jak widzą znak, że zbliżają się do zwężki to zajmują prawy pas, fakt zdarzy się czasami jakiś burak który dojeżdża do końca i się wpie**ala ale to wyjątki. Także nie wiem po jakich "cywilizowanych" krajach jeździłeś ale ch*ja wiesz a pie**olisz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał a taką jazdą na "zamek" w twoim wykonaniu jedynie wk***iasz innych uczestników ruchu i jeszcze bardziej wszystko opóźniasz. Także skończcie pie**olić o jeździe na zamek jeśli nawet nie wiecie jak ona powinna wyglądać.



Dla mnie cywilizacja zaczyna się po zachodniej części Odry. Widzę, że dla ciebie definicja cywilizacji to Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. Tylko tam piętnuje się jeżdżących wszystkimi pasami na zwężkach.
Zjeździłem całą Europę i stwierdzam, że komitety kolejkowe do zwężki i opie**alanie za suwak jest tylko w krajach post sowieckich typu Polska gdzie tradycja jazdy samobieżnymi pojazdami z napędem silnikowym to niecałe 30 lat.
Wiem, że polskim małpoludom bardzo ciężko pojąć zasady kulturalnej jazdy bo jeszcze 30 lat temu jeździli wozami drabiniastymi na konie srające, ale walczcie ze swoimi prymitywnymi zwyczajami.
Te zwyczaje z komuny naprawdę nie są fajne.
Jak z cywilizowanej Europy przyjeżdża do nas turysta i zobaczy co potrafi odj***ć na drodze taki polski homo sovietictus-małpolud wonsaty janusz w pasacie to robi na pamiątkę zdjęcia takiemu j***nemu cudakowi.
Bo dla nich polacy ze swoją mentalnością to są atrakcje turystyczne.

abadon

2017-05-30, 15:40
rejestracja zobowiązuje

manson__

2017-05-30, 18:09
Jeadong napisał/a:


Teraz wieśniaki wytłumaczcie mi, dlaczego ja, stojąc cierpliwie w kolejce mam ustępować takiemu idiocie dojeżdżającemu do końca pasa i próbującemu na chama wcisnąć się przede mnie ? No k***a jakim prawem ? Jakby tak każdy wpuszczał tych z lewego pasa to ci z prawego nigdy by tam nie dojechali.


Boś głupi i zacofany kretyn z wykształconym jedynie instynktem stadnym. :kawa:

PabloEskobar napisał/a:

Ekspertów w trzy dupy a się ch*ja znacie. Dojeżdżanie do końca zwężki i gadki o cywilizowanych krajach... a najdalej gdzie jeden z drugim był to na końcu swojej wiochy. Akurat tak się składa koleżko, że w tych "cywilizowanych" krajach ludzie jak widzą znak, że zbliżają się do zwężki to zajmują prawy pas, fakt zdarzy się czasami jakiś burak który dojeżdża do końca i się wpie**ala ale to wyjątki. Także nie wiem po jakich "cywilizowanych" krajach jeździłeś ale ch*ja wiesz a pie**olisz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał a taką jazdą na "zamek" w twoim wykonaniu jedynie wk***iasz innych uczestników ruchu i jeszcze bardziej wszystko opóźniasz. Także skończcie pie**olić o jeździe na zamek jeśli nawet nie wiecie jak ona powinna wyglądać.


Nie spinaj się, Janusz, bo ci wąs odpadnie. :kawa:

LordGuciol

2017-05-30, 19:14
wszystkim na filmie powinno być zabrane prawo jazdy.
bo to są dwa pasy żeby korki były mniejsze a jedziecie dalej na suwak a komentrze typu stoję tu 2h to czemu mam wpuszczać cwaniaka co jedzie lewym? bo jesteś debilem.
ech patola 500+ rośnie

PabloEskobar

2017-05-30, 23:49
Abraxus napisał/a:

Zjeździłem całą Europę



Więc jakie biuro podróży polecasz? :lol:

Jeadong

2017-05-31, 09:35
Po pierwsze, bo widzę motłoch nie zrozumiał, mówimy o sytuacji zakorkowania autostrady albo drogi szybkiego ruchu ja na filmie, a nie rozładowaniu korka w mieście.

ZajętyPelikan napisał/a:



Cwaniaków?, po to są 2 pasy aby od razu rozładowywać korek, a skoro taki inteligent jak ty myśli, że przed zwężeniem można jechać tylko prawym pasem, to sam jesteś sobie winien i może właściwie dobrze, że stoisz w tym korku...



W ch*j rozładujesz korek na 200m na odcinku 60km autostrady. Tylko taki polaczek o mentalności małpy zobaczy okazje to się wpie**ala i potem żąda żeby go wpuścić. To samo z dojazdem do stacji, jest korek lecą pasem awaryjnym do stacji i od razu zjeżdżają za. BO JA PRZECIEŻ JECHAŁEM NA STACJE. Albo dotankuje za 10 zł.
Co ty myślisz, że też tak nie robiłem ? Cwaniakowanie mam we krwi polaka, żeby wydymać drugą osobę jeśli jest tylko ku temu okazja, typowa polska mentalność. Uświadomiłem to sobie dopiero będąc kilka razy w takiej sytuacji, niemcy, słowenia, francja, gdzie ludzie cierpliwie czekają jeden za drugim jeśli powstał korek, który ciągnie się za zwężenie

Hipopotamo napisał/a:

No popatrz. Średnio raz na dwa dni pojawia sie filmik z suwaka w Polsce. W komentarzach kilka osób grzecznie tłumaczy DLACZEGO warto.

Jak jesteś idiotą i wbijasz na prawy pas z wejścia, powiększając jeszcze korek to Twoja sprawa. Ale zrozum baranie że ten korek będzie DWA RAZY krótszy jeśli ludzie wjadą na oba pasy. To oznacza że łatwiej będzie się włączyć do ruchu z podporządkowanych, łatwiej będzie zjechać na stację benzynową, którą widać na filmiku.



Nie siedzę na necie 24h na dobe jak ty matole. Ze stacją jest tak jak napisałem wyżej. Kolejna wymówka do wyj***nia stojących w kolejce.

Bedgar napisał/a:



Po wpisie widzę, że ktoś tu ma tyle doświadczenia w jeździe samochodem, że naoglądał się chyba tylko filmików na YouTube. Podpowiem Ci kolego, że jest coś takiego jak jazda na suwak, powszechnie praktykowana w większości cywilizowanych krajów, wymaga jedynie odrobiny myślenia i grama uprzejmości. Co więcej ma wiele "magicznych działań", po pierwsze skraca korek jeśli chodzi o długość, dzięki temu osoby, które w nim stoją a nie jadą do zwężenia tylko gdzieś odbijają, nie muszą stać w korku lub stoją w nim krócej i nie powiększają go w efekcie, a po drugie dzięki jeździe jeden z prawej jeden z lewej, cały przejazd idzie sprawniej, bo własnie nikt się nie wpycha i nikt nie musi przez to mocniej przyhamować lub stanąć. A tak mamy sytuację, że taki szeryf łamie często kilka przepisów by nie pozwolić jechać dalej pustym pasem prawidłowo jadącemu użytkownikowi drogi, więc bronienie takiego zachowania jest naprawdę skrajnym przejawem głupoty.



hahaah nie no tutaj to k***a dałeś popis. Po pierwsze doświadczenie biorę nie od siebie tylko od ojca z 30 letnim doświadczeniem zawodowym za kółkiem. Nigdy nie robi za szeryfa jak to polaczki zwykły nazywać ale z doświadczenia wie że szybciej taki korek się rozładowuje jeśli nowi dojeżdżający nie wpie**alają się na początek.O autostradzi cały czas mówie nie o jakimś wypiździewiu z którego pochodzisz. Suwak nie działa przez takich cwaniaczków właśnie i ludzi o IQ o rozmiarze buta. Spytaj każdego szanującego się kierowce albo sam nagram kilka filmików od zawodowców, a nie specjalistów z internetu.

"nikt się nie wpycha"... chłopie przeczytaj co ty napisałeś.

Rabel napisał/a:

@Jeadong


Przy kasach w sklepie też wrzeszczysz żeby była tylko jedna czynna? W końcu kolejka przy którejś czasem może być krótsza niż twoja, a to niedopuszczalne żeby ktoś ze sklepu wyszedł wcześniej niż Ty, tym bardziej jak dopiero do sklepu wszedł..

Zgroza.



Z kolejką zajebisty przykład, szkoda tylko, że ludzie z każdej kasy wypie**alają ze sklepu, a nie ładują się przed ciebie matole. Wk***iłbyś się jakby co chwila ktoś podchodził i "ja tylko po szlugi" nie ?

Amupiz

2017-05-31, 09:44
japie**ole... jak czytam te komantarze wszystkich sadolowich szeryfowych sp***olin to az mi cisnienie skacze. jest cos takiego jak jazda na zamek wy pie**olone mozgozjeby i jest to najskuteczniejszy sposob na rozladowanie korka. idzcie wszyscy popelnijcie zbiorowe samobojstwo a swiat bedzie lepszy. Pozdro

voidinfinity

2017-05-31, 10:09
Jeadong napisał/a:

W ch*j rozładujesz korek na 200m na odcinku 60km autostrady.



Zależy od miejsca geniuszu, bo wiesz, na autostradach są zjazdy. Im dłuższy korek, tym dłużej trwa dojazd do pierwszego zjazdu.

Jeżeli wszyscy stoją na jednym pasie to automatycznie korek jest 2x dłuższy - czyli oczekiwanie jest około 2x dłuższe.

Jeadong napisał/a:

ale z doświadczenia wie że szybciej taki korek się rozładowuje jeśli nowi dojeżdżający nie wpie**alają się na początek



No to widzisz geniuszu, jakby wszyscy jechali dwoma pasami - to by k***a cwaniaków nie było. Czyż nie? Wtedy wasza cebulowość nie musiałaby włosów z pindola rwać na myśl, że ty czekasz 30min a ktoś cię właśnie wyminął.

A ponieważ nie byłoby bólu dupy, że ktoś wyminął - to nie byłoby problemu z wpuszczaniem przy zwężeniu.

sumka

2017-05-31, 10:11
voidinfinity, Nie ma k***a żadnej dyskusji nie ważne co sądzą o tym wąsate Janusze, należy zająć oba pasy osobowe na lewym, ciężarowe prawy i jechać na suwak a dodatkowo jeżeli to możliwe tak dostosować prędkość by pokonywać zwężenie bez zatrzymywania się.

voidinfinity

2017-05-31, 10:12
Jeadong napisał/a:

Co ty myślisz, że też tak nie robiłem ?



W takim razie - nie mierz wszystkich swoją miarą ;-)

BaranR

2017-05-31, 17:58
Abraxus napisał/a:

Jakby chamy wiejskie zobaczyły jak wygląda profesjonalny suwak w Krakowie na zwężeniu na budowie estakady na Bora Komorowskiego.
Wszystko jest tak zajebiście płynne, że wszyscy jadą bez żadnego zatrzymania. Nawet nie trzeba używać hamulca! Zwężenie robi się z 3 pasów do jednego i pomimo tego, że to jest jedna z najważniejszych dróg w Krakowie na której jest ogromny ruch to dzięki kulturze jazdy jaką tu mamy, nie tworzą się tu żadne korki, ruch jest w pełni płynny i opóźnienie liczy się w sekundach!
Ale w Krakowie jest kultura jazdy jak na zachodzie. Wszystko dzięki temu, że tu napływają ludzie wykształceni. Niepiśmienni bezzębni proletariusze wyjechali do anglii pucować osrane dupy w mopsach. Widać to właśnie po drogach.



Dokładnie to samo mi przyszło do głowy.
Suwak w tym miejscu to piękna sprawa. Każdy wie co ma robić i wszystko idzie płynnie i bez pie**olenia.

PabloEskobar napisał/a:

Ekspertów w trzy dupy a się ch*ja znacie. Dojeżdżanie do końca zwężki i gadki o cywilizowanych krajach... a najdalej gdzie jeden z drugim był to na końcu swojej wiochy. Akurat tak się składa koleżko, że w tych "cywilizowanych" krajach ludzie jak widzą znak, że zbliżają się do zwężki to zajmują prawy pas, fakt zdarzy się czasami jakiś burak który dojeżdża do końca i się wpie**ala ale to wyjątki. Także nie wiem po jakich "cywilizowanych" krajach jeździłeś ale ch*ja wiesz a pie**olisz jakbyś wszystkie rozumy pozjadał a taką jazdą na "zamek" w twoim wykonaniu jedynie wk***iasz innych uczestników ruchu i jeszcze bardziej wszystko opóźniasz. Także skończcie pie**olić o jeździe na zamek jeśli nawet nie wiecie jak ona powinna wyglądać.



Wytłumacz proszę jeszcze tylko jedynie to czy ten prawy pas należy zmieniać gwałtownie na wysokości znaku czy można trochę za nim np 47m albo 52m no i kto będzie wydawał osąd czy zrobiono to prawidłowo czy po cwaniakowemu.

No i w sumie to jeszcze jedno i chyba najważniejsze...
Czym różni się wpie**alanie w kolejkę na samym początku (cwaniak) od wpie**alania się w środek kolejki ("cywilizacja") poza tym że jest szansa że ktoś wpie**oli się za ciebie i nie będziesz musiał dłużej czekać no i poza faktem tego że zostanie niewykorzystany długi kawałek lewego pasa który ktoś z jakiegoś powodu tam zrobił i zapewne wyłożył na to wszystko grube pieniądze (no chyba że wychodzimy z założenia że w Polsce na 100% był z tym jakiś przekręt)??