18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jasypan

2020-06-22, 11:41
Pewnie ofiarami byli biali, ale przecież wobec nie ma mowy o rasizmie.

~DMT

2020-06-22, 11:48
Czyli nadal STABBilnie...

Halman

2020-06-22, 11:52
a ja znalazłem "wywiad" jakieś sp***olonej baby z takim jednym panem policjantem


nowynick

2020-06-22, 13:40
jeśli piszą atak terrorystyczny to pewnie IRA, muzułmanie robią incydenty....

Cryo

2020-06-22, 20:33
nowynick napisał/a:

jeśli piszą atak terrorystyczny to pewnie IRA, muzułmanie robią incydenty....



Oczywiście, że incydent. Taki tam turysta z Libii :krejzi:



ProVVe

2020-06-22, 20:35
@Halman

Powinien wyciągnąć gnata i jej strzelic w pysk... Ja bym pozwolił mu kupowac u mnie


@up dokladnie jakis młody z libii z tego co czytałem zadawał ciosy w szyję a jak nie mógł juz to sp***olił bo leciała do niego grupa jakaś ze sprzętem

Stonka

2020-06-22, 20:49
Oczywiście Wyborcza napisała, że ataków dokonał mieszkaniec Reading. W domyśle z dziada pradziada Anglik. pie**olone lewackie pismaki. Jakby Polak naj***ny rozjechał grupę ludzi, to michnikowe scierwa pewnie by orgazmu dostały.

Eknen

2020-06-22, 22:11
nowynick napisał/a:

jeśli piszą atak terrorystyczny to pewnie IRA



Dziecko , zarówno stara jak i nowa IRA używają ładunków wybuchowych lub w ostateczności strzelają z AK 47 lub podobnej broni. To artyści a nie jacyś rzeźnicy z nożami .

BigDaddyD

2020-06-22, 23:11
Powinni tam teraz zakazać posiadania noży, jak zrobili to z bronią. To już któryś raz z tymi nożownikami u nich, powinni być bardziej postępowi i być jeszcze bardziej protekcjonalni wobec obywateli.

ProVVe

2020-06-23, 18:45
BigDaddyD napisał/a:

Powinni tam teraz zakazać posiadania noży, jak zrobili to z bronią. To już któryś raz z tymi nożownikami u nich, powinni być bardziej postępowi i być jeszcze bardziej protekcjonalni wobec obywateli.



W UK mój drogi nie kupisz noża na straganie... Idziesz na stragan, wybierasz nóż, kupujesz, aleeeee nie dostajesz go do ręki tylko wysyłają Tobie do domu. Nawet tutaj był film z takich zakupów :-D . Poj***ne bo nie widziałem, żeby w markecie tak było