18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny hindus debil..

~McSadol • 2021-01-28, 21:46
No i poszło w p*zdu ..


ququa

2021-01-28, 21:50
stalowego rumaka mu zabiło

fish-killer

2021-01-28, 21:57
A ty widziałeś mądrego hindusa ??

No chyba że, na przewodach wysokiego napięcia aż inteligencja z niego paruje :D

Juzwa

2021-01-28, 22:33
To fejk. Oni tam jeżdżą na dachach wagonów, a tutaj nie widać żadnego.

kuzyng

2021-01-28, 22:51
obserwuję od jakiegoś czasu wasz żałosne komentarze, nie potraficie skomentować takiego filmiku jak dojrzałe osoby? tylko jeden przez drugiego stara sie udowodnić kto jest większym debilem?

Rebeliant

2021-01-28, 22:57
kuzyng napisał/a:

obserwuję od jakiegoś czasu wasz żałosne komentarze, nie potraficie skomentować takiego filmiku jak dojrzałe osoby? tylko jeden przez drugiego stara sie udowodnić kto jest większym debilem?



Pomyliłeś portale kolego. Sadistic to nie jest forum naukowe na science.com ani nawet sekcja komentarzy na focus.pl.

Sadol to miejsce, gdzie materiały pokazują jak ludzkie ścierwo zabija/linczuje inne ścierwo albo jak intelektualne odpady ulegają wypadkom. A w komentarzach w specyficzny dość sposób śmiejemy się przez płacz z tego, że można być debilem czy też gnidą, w duchu licząc, że jednak nasz gatunek przetrwa.

kuzyng

2021-01-28, 23:11
czyli są tu dojrzali sadole:) dzieki za konstruktywną odpowiedź

DariuszKalafior

2021-01-28, 23:21
kuzyng napisał/a:

czyli są tu dojrzali sadole:) dzieki za konstruktywną odpowiedź



ja tez jestem dojrzały

Rebeliant

2021-01-28, 23:42
kuzyng napisał/a:

czyli są tu dojrzali sadole:) dzieki za konstruktywną odpowiedź



Bardziej niż dojrzały pasuje do mnie komunista, a jestem antykomunistą.

plastic

2021-01-29, 00:01
Rebeliant napisał/a:

Pomyliłeś portale kolego. Sadistic to nie jest forum naukowe na science.com ani nawet sekcja komentarzy na focus.pl.
Sadol to miejsce, gdzie materiały pokazują jak ludzkie ścierwo zabija/linczuje inne ścierwo albo jak intelektualne odpady ulegają wypadkom. A w komentarzach w specyficzny dość sposób śmiejemy się przez płacz z tego, że można być debilem czy też gnidą, w duchu licząc, że jednak nasz gatunek przetrwa.



każdy komentuje zgodnie z tym, co ma w głowie. ty masz np. same "ścierwa" i niespełnioną potrzebę afiliacji wyj***ną w kosmos. stąd ten desperacki ton w każdym twoim komentarzu. i jeszcze mówisz innym jak mają używać portalu. śmieszne :)

Rebeliant

2021-01-29, 00:06
plastic napisał/a:

każdy komentuje zgodnie z tym, co ma w głowie. ty masz np. same "ścierwa" i niespełnioną potrzebę afiliacji wyj***ną w kosmos. stąd ten desperacki ton w każdym twoim komentarzu. i jeszcze mówisz innym jak mają używać portalu. śmieszne



Cieszy mnie, że są na Sadolu debile, którym pęka dupsko z mojego powodu. Zazdrościsz czy po prostu rodzice mają łączne IQ poniżej 100 i wyszedł im synek z kretynizmem, który nie potrafi ani dobrze czytać ani dobrze liczyć? Jakaś obsesja, bo ci, których nazywam ścierwem są w twojej bliskiej rodzinie? Wytłumacz, bo jestem ciekaw co ma w głowie pustak nierozumiejący nawet, że nie używam słowa "ścierwo" nadaremno, a po prostu nazywam rzeczy po imieniu, a częstotliwość tego słowa jest niewielka, zwłaszcza, że piszę dość obszernie.

P.S.: Desperacki ton w pisanym tekście. Wiesz, że to ten co czyta nadaje tekstowi w swojej głowie ton?

plastic

2021-01-29, 00:12
Rebeliant napisał/a:

Cieszy mnie, że są na Sadolu debile, którym pęka dupsko z mojego powodu. Zazdrościsz czy po prostu rodzice mają łączne IQ poniżej 100 i wyszedł im synek z kretynizmem, który nie potrafi ani dobrze czytać ani dobrze liczyć? Jakaś obsesja, bo ci, których nazywam ścierwem są w twojej bliskiej rodzinie? Wytłumacz, bo jestem ciekaw co ma w głowie pustak nierozumiejący nawet, że nie używam słowa "ścierwo" nadaremno, a po prostu nazywam rzeczy po imieniu, a częstotliwość tego słowa jest niewielka, zwłaszcza, że piszę dość obszernie.
P.S.: Desperacki ton w pisanym tekście. Wiesz, że to ten co czyta nadaje tekstowi w swojej głowie ton?



pogłaskać cie po główce? :( tak, żeby zwoje ci się wyprostowały, bo obecna trasa twoich neuronów wydaje się dla nich zbyt długa i wyczerpująca :D

Halman

2021-01-29, 00:17
kuzyng napisał/a:

obserwuję od jakiegoś czasu wasz żałosne komentarze, nie potraficie skomentować takiego filmiku jak dojrzałe osoby? tylko jeden przez drugiego stara sie udowodnić kto jest większym debilem?



to głupi, brudny indyjski ch*j.

jestem profesorem na UJ.

Pralpunkt

2021-01-29, 00:44
h*jnia przeżył
Przestał być motop*zda

JebacToGowno

2021-01-29, 01:05
Ale jak to debil? Zeskoczył z motura zamiast wliźć pod pociąg. Zgłaszam opis do moderacji. Spodziewaj się bana!