18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny geniusz przyniósł nóż na strzelaninę...

CoJaTamKurwaWiem • 2021-04-23, 22:14
Pewnie po dawce stanowego przydziału narkotyków :mrgreen:


Mokebe

2021-04-24, 00:56
Może się przypie**alam, ale jeśli ktoś pokazuje ci nóż, to nie chce cie nim dźgnąć a jedynie odstraszyć. No i mi k***a nie powiecie, że nie mógł strzelać mu w nogi.



[quote="polakwrocek"]Bo: Powtórka argumentów z 100 takich filmów.
1. Ciężko kogoś zatrzymać strzałem w nogi.


Nawet tego nie skomentuje, bo wystarczyłoby, że by przestrzelił mu kolano a ziomek po prostu nie mógłby wstać.

Dla mnie ewidentne morderstwo i mam nadzieję, że te policyjną k***e (bo każdy pies to k***a) usadzą na dożywocie za jakiegoś czarnego menela


:-D

stilltrillogf

2021-04-24, 01:04
Nikt_nie napisał/a:

Dlaczego nigdy nie walą w nogi?



Bo :
- Zbyt duże ryzyko nie trafienia, co za tym idzie lecący z prędkością 350 m/s kawałek gorącego metalu rykoszetowałby od ziemi i mógł by trafić osobę postronną

- Trafienie w tętnicę udową oznacza śmierć w ciągu kilkudziesięciu sekund, a nie o to chodzi. Pocisk mógłby również trafić w kość, od której się odbije (tworząc ryzyko rykoszetu), jednocześnie defragmentując samego siebie (tworząc "chmurę" gorących odłamków metalu lecącą w nieznanym kierunku) oraz kość, której odłamki ostre jak szkło są bardzo śmiercionośne dla delikwenta.

Pozostaje jeszcze kwestia skuteczności strzału w nogi - nie zawsze oznacza on rezygnację delikwenta z ataku, wręcz przeciwnie - przez adrenalinę nic nawet nie poczuje. Strzał w tors go położy samą energią kinetyczną pocisku, mimowolnie obsunie się na ziemie po jednym dobrze trafionym strzale - lub kilku jeśli jest j***nym wielorybem.

Podsumowując, kula w tors jest lepszym rozwiązaniem dla zarówno policjanta i osób postronnych - jak i samego trafionego.

Neton

2021-04-24, 01:10
[quote="Mokebe"]Może się przypie**alam, ale jeśli ktoś pokazuje ci nóż, to nie chce cie nim dźgnąć a jedynie odstraszyć. No i mi k***a nie powiecie, że nie mógł strzelać mu w nogi.
polakwrocek napisał/a:

Bo: Powtórka argumentów z 100 takich filmów.
1. Ciężko kogoś zatrzymać strzałem w nogi.
Nawet tego nie skomentuje, bo wystarczyłoby, że by przestrzelił mu kolano a ziomek po prostu nie mógłby wstać.
Dla mnie ewidentne morderstwo i mam nadzieję, że te policyjną k***e (bo każdy pies to k***a) usadzą na dożywocie za jakiegoś czarnego menela



Kolano to staw kolanowy dla Twojej wiedzy....... Strzał w kolano nie zatrzyma oponenta za bardzo.... Strzał w kolano to z automatu stała niepełnosprawność ( Coś jak Ty masz w sferze intelektualnej ;) ) Cel jest wielkości pomarańczy ( i tak większy nić Twój mózg ) więc ciężki do trafienia bo jeszcze dość ruchomy..... Jak wyciągasz na kogoś nóż to bądź przygotowany że ktoś użyje skutecznych narzędzi by zatrzymać Twoje zapędy. Wyciągnięcie na kogoś niebezpiecznego narzędzia lub broni samo w sobie jest aktem agresji.... Nikt nie będzie się zastanawiał jakie masz faktyczne intencję....... Więcej nie chce mi się pisać bo i tak pewnie masz już problem z przetrawieniem tego co już Ci napisałem.

peju

2021-04-24, 01:10
Nikt_nie napisał/a:

Dlaczego nigdy nie walą w nogi?



bo najpierw dają strzał ostrzegawczy... :)

Super_los

2021-04-24, 01:10
Mokebe napisał/a:


Nawet tego nie skomentuje, bo wystarczyłoby, że by przestrzelił mu kolano a ziomek po prostu nie mógłby wstać.



Powaznie ? :) Zapraszam na strzelnice, a pozniej tarcza do oceny :)



Isaburo

2021-04-24, 01:13
Co wy pie**olicie z nożem czy bez, to nie ma znaczenia. Był czarny to wystarczy. Dobrze k***a zrobił.

mrfreak16

2021-04-24, 01:21
Robo napisał/a:

Przegiął policjant. Pójdzie siedzieć. Nawet go nie zaatakował, nawet nie ruszył w jego stronę. Policjant spanikował i go zastrzelił, nie zachował dystansu.





programista4k napisał/a:

mam nadzieję, że za to policjant skończy w pierdlu. Nic murzyn nie robił tylko z nożem stał. Co innego jakby zaczął biec w kierunku tego mordercy w mudnurze, ale on tylko stał kulturalnie.



Oho, znawcy za 2 cebule. Przeczytajcie sobie opis filmiki na yt, tam znajdziecie wszystko. Gość rzucał w okoliczne auta kamieniami, zapewne nie jest,, czysty " to już daje uzasadnienie, by ostrożnie, jak to tutaj napisał użytkownik pewien, dosyć zabawnie zresztą, do takiego petenta podchodzić. Policjant nie wiedział, dyspozytor zapewne również, czy podejrzany posiada nóż. Dodatkowo, krzyknął do policjanta,, touch me and see what's up ". Nie jestem jakimś niewiadomo jak uzdolnionym człowiekiem, ale na moje jest to groźba. Dodatkowo, może nie widzicie tego sadole , ale czarny zrobił 2 male kroczki w kierunku policjanta, na kanale w/w jest mnóstwo materiałów oraz konsekwencje tego jak kończy się zignorowanie takich sygnałów wskazujących na chęć zaatakowania policjanta

:-/

[quote="Neton"]
Mokebe napisał/a:

Może się przypie**alam, ale jeśli ktoś pokazuje ci nóż, to nie chce cie nim dźgnąć a jedynie odstraszyć. No i mi k***a nie powiecie, że nie mógł strzelać mu w nogi.
Kolano to staw kolanowy dla Twojej wiedzy....... Strzał w kolano nie zatrzyma oponenta za bardzo.... Strzał w kolano to z automatu stała niepełnosprawność ( Coś jak Ty masz w sferze intelektualnej ) Cel jest wielkości pomarańczy ( i tak większy nić Twój mózg ) więc ciężki do trafienia bo jeszcze dość ruchomy..... Jak wyciągasz na kogoś nóż to bądź przygotowany że ktoś użyje skutecznych narzędzi by zatrzymać Twoje zapędy. Wyciągnięcie na kogoś niebezpiecznego narzędzia lub broni samo w sobie jest aktem agresji.... Nikt nie będzie się zastanawiał jakie masz faktyczne intencję....... Więcej nie chce mi się pisać bo i tak pewnie masz już problem z przetrawieniem tego co już Ci napisałem.



Nie wymagaj dużo od Seby

:cry:

Recydywista

2021-04-24, 03:41
o ile to nie stare nagranie, to znowu sie przestaja pie**olic z j***nymi malpami... i k***a dobrze, wypie**alac do lepianek z trawy i gowna

szoopyoku

2021-04-24, 06:11
Nikt_nie napisał/a:

Dlaczego nigdy nie walą w nogi?



Bo j***ny mógłby przeżyć, a tak to Ameryka będzie miała nowego bohatera ,murzyny znowu zaczną chodzić na bezgotówkowe zakupy i będziemy mieli co oglądać.

Mokebe

2021-04-24, 10:38
[quote="Neton"]
Mokebe napisał/a:

Może się przypie**alam, ale jeśli ktoś pokazuje ci nóż....



więcej tych wielokropków przypie**ol ułomku

chorym

2021-04-24, 11:46
zobaczcie jak sie zlecialy obroncy murzynow hahah nie sluchal sie polecen i wyjal kose na policjanta w kraju w ktorym dostaje sie kulke za to ze ma sie zly kolor tshirta. Moim zdaniem akcja na plus, dodatkowo polecam zaglebic sie w temat czemu policja nie strzela w nogi zanim zacznie sie pie**olic glupoty :D

Skoczek48

2021-04-24, 11:54
wszystko wszystkim ale czy musiał od razu zabijać? wystarczyło po nogach strzelić. wiem zaraz będą komentarze że mógł mieć broń którą niespodziewanie wyciągnie..

Wiewór

2021-04-24, 12:10
Dla mnie dindus z nozem to oczywiste zagrożenie ale ten nie wykonał żadnego ataku na policjanta więc za wcześnie strzelił. Blm znowu będzie się pieklic.

Szczypek91

2021-04-24, 12:23
Nikt_nie napisał/a:

Dlaczego nigdy nie walą w nogi?



Ano dlatego że

1. Ciężej trafić
2. W nogach masz w ch*j dużych naczyń krwionośnych i paradoksalnie większa szansa że się ktoś wykrwawi od postrzału w nogę niż w tors.

Noside

2021-04-24, 12:32
O jak się pięknie ukłonił :)