18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny fakt dotyczący szmatogłowych "przyjaciół"

rafal327 • 2013-03-09, 18:58
Niby tvn ale coś w tym jest. k***y bez honoru.

KlinikaAborcyjna

2013-03-10, 09:37
Stoho napisał/a:

Do piachu albo gazu z takim kurestwem



Wydaje mi się że : po pierwsze gaz drogi i go szkoda a po drugie odrazu do piachu było by taniej ale tu rodzi się pytanie czy nie skazimy gleby? Myślę że idealnym rozwiązaniem była by utylizacja w spalarni śmieci , ale nie jestem ekspertem .

Lordzik92

2013-03-10, 09:51
Ich nie trzeba zabijac, wystarczy madra polityka, bez tej ,,tolerancji", ktora w krajach zachodnich powoduje lepsze traktowanie azylanta od tubylca... co potem powoduje takie reakcje jak na ww. filmiku, (zrob to co ja chce wtedy zostaniesz moim przyjacielem... co za bezczelnosc!)

Onyx1

2013-03-10, 10:01
Czyli pozostaje nam jedno. Wybić wszystkich co do jednego! Kompletnie ignoranckie i niereformowalne, otumanione, brudne bydło. Dla tych sk***ieli sam bym kazał na nowo piecyki w Oświęcimiu rozpalić.

jankol

2013-03-10, 10:41
Łeee to my się spinamy i w ogóle... Przecież wystarczy przejść na ich wiarę, a wierzyć sobie w to co przed przejściem. Oni będą przyjaciółmi, a my będziemy mieli spokój :D






Niech pośpiesznie cofają sandały z europy turbany j***ne!

Bridgwater88

2013-03-10, 10:41
Ja mam kumpla muzulmanina i jest wporzadku :) moze dlatego ze jest z Dubaju a nie z Allahadzbangurstanu :)

raf-ret

2013-03-10, 10:51
Wielu katolików w Polsce ma podobne myślenie powiedz tylko że nie wierzysz w Boga to już nie jesteś taki fajny i zrobią wszystko abyś uwierzył

Magnic

2013-03-10, 11:07
raf-ret,
Cytat:

Skąd: Toruń


Ciekawe czemu masz takie zdanie :lol:

Plecionkarz

2013-03-10, 11:38
Bardzo pokrętna jest telewizyjna logika. Wszystko się sprowadza do tego, że arabów żyjących w europie należy tolerować i szanować każde ich przestępstwo a tych siedzących w azji i afryce trzeba napie**alać rakietami. Tak jakby to były dwie odrębne gatunki.

Liwinech

2013-03-10, 12:57
Hitler wracaj Jest zlecenie co z Tego że Nie żydzi ale Podobni

Szuleq!?

2013-03-10, 14:06
mam czeczena w pracy, no gadamy na temat religi ja mowie ze jestem katol, ze nie wierze w boga jako osobe ani nie wierze w te brednie z bibli tylko poprostu ze wiem ze jest i to szanuje, gosc mi opowiada tam jakies cytaty a ja mowie "wez mi nie gadaj bo nie wierze w twojego boga ani w katolickiego i ten temat jest dla mnie smieszny bo twoja bibli i moja to sciema, ktora ktos wymyslil zeby udawac wazniaka" no i h*j j***ny sie obrazil i o 17 poszedł napie**alac przysiady i pompki modlac sie do allaha.

parolek

2013-03-10, 14:21
jak ja ciapatych nie trawie, swoich dwoch synow bede uczyl od małego ze JEBAC brudasa ciapatego

Ne...........es

2013-03-10, 16:15
szmatoglowi? myslalem ze chodzi o polakow o.o

Blade ziele

2013-03-10, 19:12
Powiem wam ludzie, że pracuję w Holandii obecnie i mam szefów turków i stwierdzam, że ci jeszcze są cywilizowani. Oczywiście chcą żeby pracować w p*zdu godzin ale to akurat z korzyścią dla obu stron. Przechodząc do sedna sprawy, kiedyś podczas meetingu znajomych turasów u mnie w pracy wbijam do "kanciapy" coś zjeść, siedziało ich tam 6 z czego 5 znam dobrze i ten który był gościem bardzo chciał abym przywitał się z nim po turecku, powiedział zwykłe "dzień dobry" w ich języku gdyż odpowiadałem mu holenderskimi pozdrowieniami. Już parę miesięcy tu pracuję więc i potrafiłbym się z nim tak przywitać czego nigdy w stosunku do nikogo tam w pracy nie robiłem. Po jego trzeciej próbie koleś powiedział "Allah akbar" i zarządał jakby powtórzenia (on się dobrze chciał zabawić mną i zmusić jakby do uległości do dziś nie kumam tego ch*ja) i wtedy naprawdę opiedoliłem typa, oburzyłem się, że jestem słowianinem i ich religia zawsze będzie mi obca jak i ich bóg itp i wyszedłem ale przyznam się, że miałem trochę lęku, że mnie ch*je zajebią czy coś :D