18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny dzień w szwedzkich emiratach ciapatych.

~Velture • 2017-09-07, 09:11
Urocze próby szwedzkiej policji aby przepędzić gówno z ulicy. Jak zwykle niesłychanie wydajne i skuteczne...


Pigwaranek

2017-09-08, 05:12
@sezamkowyRozpie**ol Postepactwo i i lewicowa utopia nie maja prawa bytu na dluzsza mete, nie dlatego ze komukolwiek sie tak podoba, tylko dlatego ze sa wbrew naturze, i predzej czy pozniej owa sie z tym wynaturzeniem rozprawi, przywracajac normalnosc. Stopniowe wypieranie europejczykow przez muzulmanow jest tego dobrym przykladem. Od nas jedynie zalezy, czy wrocimy do naszej, europejskiej normalnosci, czy damy muzulmanom wprowadzic ich szariat. :)

Tulkas

2017-09-08, 07:27
ale co wy gadacie, to są tylko sfrustrowani inżynierowie, frustracja narasta coraz bardziej gdy okazuje się że nie ma dla "takich" inżynierów pracy

Wiewór

2017-09-08, 08:47
Pigwaranek napisał/a:

@sezamkowyRozpie**ol Postepactwo i i lewicowa utopia nie maja prawa bytu na dluzsza mete, nie dlatego ze komukolwiek sie tak podoba, tylko dlatego ze sa wbrew naturze, i predzej czy pozniej owa sie z tym wynaturzeniem rozprawi, przywracajac normalnosc. Stopniowe wypieranie europejczykow przez muzulmanow jest tego dobrym przykladem. Od nas jedynie zalezy, czy wrocimy do naszej, europejskiej normalnosci, czy damy muzulmanom wprowadzic ich szariat. :)


Wbrew naturze to jest konserwatyzm i prawica. Wszystko podlega ciągłym zmianą a prawicowe ciołki nieporadne życiowo chcą, żeby wszystko było takie same. Rozwój ich przeraża. Boją się, że nie nadążą intelektualnie za postępem i zostaną wykluczeni ze społeczeństwa.
Dokładnie tacy sami są kozojebcy. Też nie chcą postępu. Pragną ciemnogrodu. Nienawidzą wszystkiego co nowe i innego. Dlatego jak słusznie zauważył Sezamkowy, islam to prawica.
Jedni i drudzy najbardziej by chcieli zatrzymać czas i postęp w miejscu.
Jeśli chodzi o religie to stanem wyjściowym jest ateizm. Każdy rodzi się ateistą a dopiero po starannym praniu czaszki zostaje wyznawcą jakiejś mitologii. Dlatego gdy mówimy o powrocie do normalności w sferze religijnej to mówimy o dążeniu do ateizmu. Nie można mówić, że muzułmanie niszczą "normalne" chrześcijaństwo. Chrześcijaństwo to zbiór takich samych halucynacji.

elfis

2017-09-08, 09:08
prosimy , nie karmić trolli pie**olących o lewico prawicy,
sami wiecie o kogo chodzi

i tak wiadomo że to lewicowcy, sprowadzili ciemnych ludzi do Europy

Dzikiżółw

2017-09-08, 09:33
Szwedzka policja powinna nauczyć się strzelać

~Velture

2017-09-08, 10:23
Kto wie ile płacą za 1 post? Bo rozważam zostanie zawodowym trollem jak niektórzy tutaj, tylko nie wiem czy mi się to opłaci.
Wystarczy mi to na dz**ki które nie będą się śmiały z mojego małego penisa?

Wiewór

2017-09-08, 10:49
Velture napisał/a:

Kto wie ile płacą za 1 post? Bo rozważam zostanie zawodowym trollem jak niektórzy tutaj, tylko nie wiem czy mi się to opłaci.
Wystarczy mi to na dz**ki które nie będą się śmiały z mojego małego penisa?


Już pisałem, że miesięcznie wynagrodzenie wynosi 20000 dolarów za jeden temat trolowania.
Ja wyciągam miesięcznie 80000$ bo wziąłem na siebie obowiązek trolowania w czterech różnych tematach.

BrianGriffin

2017-09-08, 11:59
Ja musze wymieniać szekle na złotówki, ale i tak się opłaca

Wiewór

2017-09-08, 13:40
BrianGriffin napisał/a:

Ja musze wymieniać szekle na złotówki, ale i tak się opłaca


Złotówka nadaje się tylko to podcierania dupy. Szekle i dolary lepsze.

Timitum

2017-09-08, 14:50
Aaa tak naiwnie dodam (łudzę się, że kogoś faktycznir obchodzi co i jak), że islamscy konserwatyści są inni od zachodnioeuropejskich. Konserwatysta (od łacińskiego conservare ‘zachowywać’, ‘strzec’) rodzimy chce zachować wartości europejskie, muzułmański chce zachować wartości islamskie (wiecie, podbój, dżihad... tam się to ceni). Liberałów (także z łaciny, od słowa 'wolność) muzułmańskich nie ma, a jak są to siedzą cicho by ich kumple z meczetu nie ścięli, za to liberałowie europejscy chcą nas wyzwolić od wartości europejskich. Już było paru gości z wąsem którzy też tego chcieli (towarisze Lenin i Stalin), i im się udało tylko rezultat był ch*jowy.

damian010288

2017-09-08, 17:57
O cholera aż strach wyjść na ulice!!! A nie, czekajcie, jesteśmy w Polsce :]

sezamkowyRozpierdol

2017-09-08, 18:24
damian010288 napisał/a:

O cholera aż strach wyjść na ulice!!! A nie, czekajcie, jesteśmy w Polsce :]



No pewnie, zwłaszcza nocami po osiedlach :lol:
Mamy mnósto swoich rodzimych ciapaków - czytaj osiedlowych sebów i wysrywy kibolskie masturbujących się do logo klubów piłkarskich :amused:
Jaka to różnica, czy ciapak jest czarny, śniady czy biały, troglodyta to debil i tyle :lol:
Islamski ciapacki, prawicowy konserwatysta nie różni się niczym od prawicowego nacjoseby debila :amused:

elfis napisał/a:

i tak wiadomo że to lewicowcy, sprowadzili ciemnych ludzi do Europy



Gówno wiadomo bo macie zryte mózgi :amused:
I jakie są owoce działalności tychże lewicowców?
- wzrost w siłę rodzimych ugrupowań prawicowych, nacjonalistycznych, eurosceptycznych
- za sprawą otwartych ramion do Europy dostały się niezliczone rzesze prawicowego konserwatywnego, religijnego, islamskiego motłochu nie potrafiący się asymilować bo uważają że ich zasrana kultura jest lepsza efekt? wzrost w siłę prawicowego konserwatywnego islamu w Europie.

Wszystko co robią te pseudolewicowe k***y w Europie działa na korzyść wyłącznie prawackim oszołomom zarówno tym rodzimym jak i tym w wydaniu pustynnym :amused:

ALE schodząc już na ziemię :krejzi:
Po prostu się ciołki nie rozmnażacie i władcy Europejscy srają ze strachu, że system pie**olnie i dojdzie do anarchii więc zapraszają imigrantów zwłaszcza tych prawicowych konserwatywnych, islamskich rozmnażających się jak króliki, oni mają w dupie czy ktoś jest prawakiem czy lewakiem, kompletnie nie biorą tego pod uwagę, sami tworzą te podziały i traktują je wyłącznie jako zasadę "dziel i rządź" - skłóć społeczeństwo by łatwiej nim rządzić, a wy naiwne durnie dajecie się w to wciągnąć kompletnie zapominając, że w REALNYM życiu jedyne podziały jakie istnieją to - podatnicy/rząd oraz parobki/pracodawcy, bogaci :krejzi:

support3

2017-09-08, 21:10
Velture napisał/a:

Kto wie ile płacą za 1 post? Bo rozważam zostanie zawodowym trollem jak niektórzy tutaj, tylko nie wiem czy mi się to opłaci.
Wystarczy mi to na dz**ki które nie będą się śmiały z mojego małego penisa?



O pierwsze zapytaj Janlewa i Imie_jego_44 o drugie zresztą też :amused:

elfis

2017-09-08, 23:21
Abraxus
a ile zarabiasz w przeliczeniu na szekle

p.s.
ernest zrobił sobie samobója, mam nadzieję że swojego nagrasz dla sadoli, przedtem sprzedając prawa autorskie kwejkowi