18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny dramat zatrzymanego przez polską policję

~Angel • 2021-08-20, 15:15


Coś czuję, że szykują się kolejne zamieszki pod komisariatem w związku z zaginionymi sandałami.

Silverface

2021-08-20, 17:59
Sandały z koziej pały. :D

longfly

2021-08-20, 18:01
xDDDDDDDDDDDD jakaszkoda

Ghost39

2021-08-20, 18:34
ProVVe napisał/a:

Hahahaha rozj***ło mnie hahahah. Ludzie sama końcówka jak z najlepszych filmów
Kolega Bartka - ja pie**ole
Policjant - czego on się naćpał
Kolega Bartka - właśnie k***a niczego (z najczystszym zrezygnowaniem w głosie)



To jest piękne. Ten szok w głośie jak się pytają jakie on k***a piguły wziął, a kolega z totalną rezygnacją patrząc jaki znajomy to debil "k***a niczego" xDDD

Tego nie da się raz obejrzeć xD

Ci...........la

2021-08-20, 19:49
maxkulczyk napisał/a:

Taka p*zda powinna dostac lepe od znajomych na ogarniecie, ciec j***ny hahah



Ty chyba nie wiesz co znaczy słowo cieć.
Nie używaj słów których nie rozumiesz

djpyza

2021-08-20, 19:59
Niech bartek zjeb genetyczny więcej wpie**ala syfu :D to na pewno kiedyś znajdzie te sandały..

notak

2021-08-20, 19:59
@~Angel
kuboty są w cenie, więc,, jaki problem,,
ja nie cejrowski że popie**alam z gołymi stopami

djpyza

2021-08-20, 20:11
silwerbalk napisał/a:

No mi się zdarzyło być zwijanym .... Ale ja kulturalnie podeszłem tylko rzuciłem że kończę imprezę bo taksówka przyjechała do następnego razu ..... 300 złotych nie swoje
Jak nie świrujesz to nic nie będą chcieli ci zrobić .... Na szarpaniny sił nie miałem bo naj***ny byłem jak wagon z węglem. A po ch*j robić sceny przy dziewczynach I wychodzić na dzbana



Krata browara za małolata też tak robiłem :D chodz do tej pory też na ch*j się wierzgać i udawać ortaliona jak i tak nie wygrasz.Jak zaczniesz normalnie rozmawiać to da się załagodzić sytułację a nie odrazu jp jp na 100% xD a potem płaczą ola boga bija dusza dzbany nie żal mi takich ciot co nie umieją racjonalnie myśleć .

Yena napisał/a:

Zgadzam się, ale też jest opcja że mógł nie ćpać, po wódzie też się może poprzestawiać pod kopułą. Jak chleje od dłuższego czasu może mieć urojenia.



doj***łeś (on) bo wątpię że doj***łaś (ona) ale pomijając ten fakt to jak chlasz i masz takie jazdy to już nic innego ci nie zostaje jak CHOROSZCZ ! na bank to nie % tylko te 2 :)

tomgw

2021-08-20, 20:31
dajcie mu k***a te sandały, bo piszczy jak baba

Radbug

2021-08-20, 21:24
Tak się będzie darła patologia jak do władzy dojdzie PO, tylko nie będzie "sandały" a "gdzie jest moje 500+?! GDZIE JEST MOJE 500+!!!!" .

Folur

2021-08-20, 21:31
takie patusy ćpuńskie do utylizacji tylko

Mezami

2021-08-20, 22:04
Końcówka the best

Adae

2021-08-20, 23:09
Bylem przekonany, ze kreca beke, ale przy koncu uslyszalem gardlowa nute kutensona.

xv89

2021-08-21, 00:15
ProVVe napisał/a:

Hahahaha rozj***ło mnie hahahah. Ludzie sama końcówka jak z najlepszych filmów
Kolega Bartka - ja pie**ole
Policjant - czego on się naćpał
Kolega Bartka - właśnie k***a niczego (z najczystszym zrezygnowaniem w głosie)



Dobry aktor, ale jakoś mu nie wierzę :D

Yena

2021-08-21, 01:26
djpyza napisał/a:

Krata browara za małolata też tak robiłem chodz do tej pory też na ch*j się wierzgać i udawać ortaliona jak i tak nie wygrasz.Jak zaczniesz normalnie rozmawiać to da się załagodzić sytułację a nie odrazu jp jp na 100% xD a potem płaczą ola boga bija dusza dzbany nie żal mi takich ciot co nie umieją racjonalnie myśleć .
doj***łeś (on) bo wątpię że doj***łaś (ona) ale pomijając ten fakt to jak chlasz i masz takie jazdy to już nic innego ci nie zostaje jak CHOROSZCZ ! na bank to nie % tylko te 2



Doedukuj się czym jest psychoza alkoholowa przed zabraniem głosu. Tu masz linka https://www.mp.pl/pacjent/psychiatria/uzaleznienia/81341,zaburzenia-psychiczne-wynikajace-z-picia-alkoholu o ile przed trafieniem na ulice, nauczyłeś się w miarę czytać. Nie mamy szariatu, kobiety mają dostęp do wiedzy. Ty i tak nie korzystasz :idzwch*j:

marcino_zly

2021-08-21, 01:44
silwerbalk napisał/a:

k***a ja pie**ole drze mordę jak dziewica .... Sam bym go kopał za to darcie mordy



Ilu ministrantów rozdziewiczyłeś?