18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny bandzior zastrzelony przez policjanta w USA

Salieri16000 • 2019-01-30, 23:15
Koleś próbował się włamać do kilku domostw, jednak za każdym razem mieszkańcy przepłaszali go, aż wreszcie dosięgła go ręka sprawiedliwości:


piterrulez

2019-01-31, 09:49
wilkoala napisał/a:

Po pierwszym strzale widać że gość dostał, a policjant i tak oddał 2 następne.
Jak dla mnie przesada, fakt okradał domy-złodziej pieprzony ale to jeszcze nie powód żeby go wysyłać na tamten świat.



Chyba Kolego nigdy nie zostałeś okradziony z mienia wartego więcej niż 10zł. Zapirdalasz pół życia na to, żeby rodzina miała co najlepsze w domu a jakiś cymbał w kilka minut demoluje Ci chatę i zabiera co cenniejsze bez żadnych skrupułów. Pół biedy jak nic nie zrobi Twojej rodzinie ale jak go zastaniesz w akcji to kto wie czy Twoje dzieci nie zostałyby sierotami... I co? miał go przełożyć pasem skórzanym przez kolanko i pokiwać paluszkiem "nu nu nu nie grzeczny ty niedobry złodziejaszku"? A może do pierdla, żeby z twoich podatków odsiadywał wyrok, po którym i tak będzie kradł, bo co innego umie w życiu robić? Kamieniołom albo kulka a że niestety kamieniołom nie dostępny, więc została tylko jedna opcja. Brawo COP

NafazowanyKoleś

2019-01-31, 10:09
Ja pie**ole jakie muły bagienne się tu wypowiadają.. Macie pod koniec filmiku zaznaczoną leżącą na ziemi kobietę, oznaczoną jak dla debili czerwonym okręgiem i podpisaną "Victim" czyli OFIARA. Policjant ostrzelał bambusa który siedział już okrakiem na murku, po strzałach krzyczy przez radio, że suspect (podejrzany) spadł na drugą stronę muru co widać nawet na filmie że nagle znika z kadru.

Widać w takich tematach ile macie naprawdę lat. Szkoda k***a gadać.

Jakie jeszcze wątpliwości co do podstawy użycia broni?

niemamskarpet.

2019-01-31, 10:21
no i po problemie, nie trzeba adwokatów, spraw sądowych a finalnie i tak by wyszedł po paru latach......

polakwrocek

2019-01-31, 11:02
Człowiekowi kradnącemu jedzenie dla siebie lub bliskich warto pomóc. (znaleźć pracę ofc)
Kradnących dla zysku ? Patrz film 00:15.

Gamera

2019-01-31, 11:29
Piękny wózek :) Mój ojciec ma silverado, kawał fury :)

sjp

2019-01-31, 12:03
szybko, bez żalu, pięknie

JiggyPete

2019-01-31, 13:08
kurvva graliscie kiedykolwiek w tibie? przeciez wyraznie typ mowi HATCHET czyli toporkiem dostala kobiete a nie zadnym HACHETTE XD

pamPErSo

2019-01-31, 13:59
A gdzie "Stój bo użyję gwizdka"?

Wiewór

2019-01-31, 14:23
Takie jest ryzyko bycia kryminalistą. Łamiesz prawo to możesz zginąć i musisz brać to pod uwagę. Chcesz żyć przestrzegaj prawa. Co w tym jest niejasnego?

fieryangel

2019-01-31, 15:41
pamPErSo napisał/a:

A gdzie "Stój bo użyję gwizdka"?


Takie rzeczy to w UK. Tam zlewaciała policja nie może nosić broni palnej.
Idealny przykład do jakich absurdów prowadzi lewacka "logika".

wilkoala napisał/a:

Po pierwszym strzale widać że gość dostał, a policjant i tak oddał 2 następne.
Jak dla mnie przesada, fakt okradał domy-złodziej pieprzony ale to jeszcze nie powód żeby go wysyłać na tamten świat.



Ładnie masz nasrane we łbie... Przestań już oglądać Onety i TVNy, bo ja pie**ole...
Policjant oddał dwa strzały, żeby mu niger nie robił potem problemów. Trup nie idzie do sądu. A w USA w sądach dzieją się takie rzeczy, co się ludziom nie śniły. Zasada jest prosta (w polskim wojsku też tego uczyli, jak jeszcze była zsw) jak już strzelasz, to strzelaj tak żeby zbić.
To po pierwsze. Po drugie. Pistolet nie ma dużej mocy obalającej i taki niger może po jednym strzale jeszcze coś kombinować. Mało tego, może nawet po 5 strzałach dalej biec jak mu adrelalina zacznie działać.
Także już wiesz dlaczego policja wypie**ala po pół magazynka w j***nych bandziorów, którym nie należą się żadne prawa, bo sami nie przestrzegają prawa.

Kacu63

2019-01-31, 21:48
wilkoala napisał/a:

Po pierwszym strzale widać że gość dostał, a policjant i tak oddał 2 następne.
Jak dla mnie przesada, fakt okradał domy-złodziej pieprzony ale to jeszcze nie powód żeby go wysyłać na tamten świat.



kazdy powód jest dobry by wysylac odpady na tamten swiat

mazga50

2019-02-02, 21:24
JURNADZIDA napisał/a:

Jaka tutaj była zasadność użycia broni palnej ?




Victim, to inaczej ofiara, czyli osoba poszkodowana. Widać ją w 0:33., Policjant strzelił w 0:15 do Suspect (podejrzany).
Rozrysować ci to, czy już łapiesz?

Jagang

2019-02-03, 01:07
Jeżeli ta kobieta przeżyła, to tylko i wyłącznie dzięki policjantowi, który zaczął od razu strzelać bez wahania. A banda pie**olonych idiotów na sadisticu zastanawia się na "zasadnością użycia broni palnej" XDDD

JedkerTC

2019-02-06, 00:37
Gamera napisał/a:

Piękny wózek Mój ojciec ma silverado, kawał fury



To akurat Chevy Avalanche. Sliverado, Tahoe , Suburban i Avalanche dzielą ze sobą podwozie, układ napędowy i ramę.