18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejny akrobata

~DMT • 2017-07-12, 09:50
Jak zwykle, za wolno...


ro...........24

2017-07-12, 10:00
Aż miło się ogląda .
Łap motop*zde i browara

PanZorro

2017-07-12, 10:34
Wg. polskiego prawa, to byla wspolwina.

przeme13

2017-07-12, 11:10
Współwina? Co ty pie**olisz

Em...........ze

2017-07-12, 11:17
hamował ile wlezie do samego końca by zbić każdy km/h jak widać zbił prędkość prawie do zera :) więc nie taka motop*zdeczka jak kolega wyżej napisał

tarcer123

2017-07-12, 11:26
Tak wygląda bezmyślne ciśnięcie motocyklem byle do przodu...

~DMT

2017-07-12, 12:38
przeme13 napisał/a:

Współwina? Co ty pie**olisz



Nie ważne, że dopie**alał za szybko, masz OBOWIĄZEK upewnić się, że możesz wykonać manewr skrętu w lewo, masz przerywaną linie...

:kawa:

Jesse.Pinkman

2017-07-12, 14:08
MaszAyahuaskę napisał/a:

Nie ważne, że dopie**alał za szybko, masz OBOWIĄZEK upewnić się, że możesz wykonać manewr skrętu w lewo, masz przerywaną linie...


Dokładnie tak. Wniosek jest jeden - trzeba wyrobić sobie odruch nieustannego obserwowania lusterek chociaż najczęściej taki zapie**alający wariacik na moto pojawia się w tym lusterku w ostatniej chwili więc i tak masz znikome szanse na skuteczną reakcję, nie będąc w stanie realnie ocenić jego odległości i prędkości.

KlintMeister

2017-07-12, 17:52
Myślę, że wszystko zostało wyjaśnione i temat można zamknąć.

Jo...........23

2017-07-12, 18:28
BluntedAstronaut napisał/a:


Dokładnie tak. Wniosek jest jeden - trzeba wyrobić sobie odruch nieustannego obserwowania lusterek chociaż najczęściej taki zapie**alający wariacik na moto pojawia się w tym lusterku w ostatniej chwili więc i tak masz znikome szanse na skuteczną reakcję, nie będąc w stanie realnie ocenić jego odległości i prędkości.




Masz sporo racji, ale...
Wystarczy, że nabędziesz odruchu sprawdzania w lewym lusterku przed KAŻDYM manewrem wyprzedzania.
Wierz mi, że to pomaga dojechać.

Siberian_Meat_Grinder

2017-07-12, 18:49
Cytat:

Masz sporo racji, ale...
Wystarczy, że nabędziesz odruchu sprawdzania w lewym lusterku przed KAŻDYM manewrem wyprzedzania.
Wierz mi, że to pomaga dojechać.



racja, ale 250 km/h to jest prawie 70 m/s - przed wyprzedzaniem sprawdzam lusterko - wolne. Jakieś 4 sekundy zleci zanim przeciętny pojazd zareaguje i wyjedzie na sąsiedni pas i zacznie wyprzedzać. W tym czasie w lusterku mini kropeczka świateł mijania motocykla stanie się całym motocyklem - jako kierowca nie mający w dupie przepisów i ufny, że inni też tego nie robią
przyjmuję, że motocyklista jedzie "normalnie". Oczywiście - powinienem wziąć pod uwagę, że motocykl będzie zapie**alał ... ale wtedy motocykl powinien wziąć pod uwagę, że gdy będzie zapierdzielał ja nie ocenię prawidłowo jego prędkości. A gdzie w tym wszystkim kontrola pasa przed samochodem? Gdzie czuwanie nad stabilnością toru jazdy? Co z tego, że kierujący samochodem będzie w świetle przepisów prawa winny, skoro motocyklista będzie leżał w ziemi?

Wniosek jest jeden - wolniej jedziesz, większe prawdopodobieństwo, że dojedziesz w całości.

PanZorro

2017-07-12, 19:46
@przeme13 Zrob prawko, a potem sie wypowiadaj. Co do zapytania, twoja matke.

Fdslatghdlks

2017-07-12, 21:19
Gdyby nie dusił tylko przedniego to mógłby lepiej zredukować prędkość. Tak zrobiło się stopie i ch*j z optymalnego hamowania. W awaryjnej sytuacji przedni jako główny, tył do zachowana balansu.

przeme13

2017-07-12, 22:43
Panie Zerro, proszę mi w takim razie uświadomić jaką winę ponosi motocyklista, skoro taki pan doinformowany.

Wiewór

2017-07-13, 09:49
Tłumaczyłem wam wielokrotnie wpie**alacze cebuli, że zapie**alanie na złamanie karku, które skutkuje tym że ktoś wymusi na was pierwszeństwo to współwina.
I chociaż byście się miotali, srali, rwali włosy z głów i ch*j wie co robili to powyższa sytuacja to współwina motocyklisty chociaż ja bym się skłaniał nawet w kierunku winy wyłącznej bo jeśli przekroczenie prędkości było znaczne to kierowca osobówki mógł źle ocenić sytuację.
Motocyklista się rozj***ł bo był zbyt głupi by żyć.