18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna reklama whisky Wiser's

boro259 • 2012-01-17, 22:13
Tym razem ch*jowy sweter.


ToPrzeciezJa

2012-01-17, 22:20
Oj.. coś czuję, że z takimi reklamami ta whisky może zrobić karierę. Koniecznie muszę spróbować tą łychę :D

djhexe

2012-01-17, 23:35
ToPrzeciezJa napisał/a:

Oj.. coś czuję, że z takimi reklamami ta whisky może zrobić karierę. Koniecznie muszę spróbować tą łychę :D


podzielam Twoje zdanie! tylko małe ale: TĘ łychę

Siemek

2012-01-17, 23:52
Zajebiste te reklamy mają :D

hardfall

2012-01-17, 23:55
co "PA cze" na komentarze j***ni polonisci ... w szkole nie nauczyli to sie jeden za drugim w nauczyciela bawi, a wyxxxx dorabiac na korkach..
nie na sadolu siedizec, marnujecie swoj cenny czas ! :roll:

Andrev

2012-01-18, 00:05
tych reklam jest ok.37 więc Krzysiu dzięki :kawa:

No...........ck

2012-01-18, 00:15
up@ a ja sobie obejrzę z przyjemnością... Fiucie...

szachu44

2012-01-18, 00:20
co on mówi że bo cholere nie mogę usłyszeć ?

boro259

2012-01-18, 00:26
@up

Spróbuj dać głośniej.

djhexe

2012-01-18, 01:35
hardfall napisał/a:

co "PA cze" na komentarze j***ni polonisci ... w szkole nie nauczyli to sie jeden za drugim w nauczyciela bawi, a wyxxxx dorabiac na korkach..
nie na sadolu siedizec, marnujecie swoj cenny czas ! :roll:


i widzisz: właśnie nauczyli, że przekazują swoją wiedzę. żebyś się sam nauczył to byś składnie pisał. a co do "wyxxxx" (czy ch*j wie czego) - nie muszę nigdzie dorabiać kosztem cennego czasu na sadolu!

kl3juuu

2012-01-18, 01:37
Zakochałem się :) Mistrz, po prostu MISTRZ !

Phallucifer

2012-01-18, 12:02
bezkompromisowy facet chyba nie musi uciekac sie do podstepu, bojac sie reakcji swojej kobiety, na szczere oswiadczenie, ze nie bedzie trzymal jej torebki(dalej nie wiem co w tym nie meskiego), niszczac dzielo sztuki, czy tez moze rozrywajac sweter, ktorego kobieta by nie wybrala,. jako, ze laski maja lepiej rozwiniety zmysl estetyki.
Obraz mezczyzny jaki wylania sie z przeslania, to facet niepewny siebie, mocno tlumiacy w sobie niepewnosc plciowa, ktorego intelekt i potrzeby duchowe sa zepchniete na margines poprzez tymczasowa korzysc (co implikuje niedojrzalosc emocjonalna i niedorozwiniecie umyslowe), do tego uwazajacy, ze lekkie rozerwanie swetra wyklucza ten fatalach z gry. Przeciez zaszycie go to chwila, z drugiej strony jesli jego kobieta posiada taki gust i go zdominowala, to takich swetrow ma cala szafe(albo dwie). Dalej mowimy o glupocie. Jedyna ostoja jest grono pijakow, ktorzy oddajacy hold najbardziej arbitralnym wartosciom chca cos komus udowodnic, w gruncie rzeczy tkwia w tym samym niedookresleniu jak panowie z reklam.
Konklluzja jest taka, ze reklame robily radykalne feministki, ktore wiedzialy dobrze do jakich mezczyzn sie odnosza. Nie moge pic kawy bedac chorym

Wiochmen

2012-01-18, 14:44
podesle ktos linka ,gdzie moze zobaczyc ich wszystkie reklamy?