18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna okazja cenowa

~Beniu_Beniu • 2011-12-26, 12:08
Za jedyne 19,99 super wiertarka z udarem

Mrmaniek

2011-12-26, 21:59
Haaaahahahaahahaaaa Wiertarka klej miesza i sie cieszy ze sie spalila

To ma byc sadistic ??

Ba...........co

2011-12-26, 22:00
Co w tym dziwnego że się zjarała? Poszedł wirnik, szczotki i spłonęła. Nie widzę powodu do ekscytacji.

miodex

2011-12-26, 23:37
darkangels napisał/a:

chociaz konkretna muzyka slysze headhunterz-psychoddelic o ile sie nie myle


nie mylisz się to jest headhunterz ♥

ma...........96

2011-12-27, 00:00
Mam taką samą. UDAROWA! :) kosztuje coś koło 150zł Do remontu się nadaje, ale k***a do mieszania to wiertareczka za 300zł w górę.

scubidoo

2011-12-27, 11:32
Każdy sprzęt ma swoje zastosowanie. To tak samo jakby załadować kamaza szufelką do śmieci.

czebit

2011-12-27, 11:48
Ooo, spalinowa?

Seraph

2011-12-27, 14:39
Przy takich robotach to i Bosch 1000W zaczyna śmierdzieć, więc i tak jestem pełny podziwu że tyle uciągnęła na rzeczach do których nie jest przeznaczona.

nanab

2011-12-28, 21:07
Defect napisał/a:

Miałem kiedyś podobną w robocie! zwykłe śruby do blachy przykręcałem i już miała problemy :-D


Skoro wkręcasz śruby wiertarką to się nie dziwię. Śruby wkręca się kluczem. Pewnie gwoździe wbijasz szlifierką.

De...........ct

2011-12-29, 11:36
Cytat:

Skoro wkręcasz śruby wiertarką to się nie dziwię. Śruby wkręca się kluczem. Pewnie gwoździe wbijasz szlifierką.



Uwaga! Jest z Nami Pan Profesor, znawca robót budowlanych!!! :facepalm:

I oczywiście nie wiesz siedząc całe życie przed kompem, że do wiertarki możesz dokupić końcówki do wkręcania śrub?
Tylko czemu Cię nie zdziwiło, że na filmie ktoś wiertarką miesza cement? Przecież to się robi mieszalnicą do cementu, prawda? :roll:

MudPie

2011-12-29, 12:21
Co za idiota. Widzi, że mu się dymi to zamiast przestać i dać jej ostygnąć to napie**ala na chama, nie dziwota, że mu wybuchło.. urządzenia są dla ludzi inteligentnych.

nanab

2011-12-29, 15:51
Nie trzeba być znawcą żeby wiedzieć że gwoździe wbija się młotkiem a nie głową, ale skoro nie ruszasz się z przed komputera, to masz prawo tego nie wiedzieć... Do wiertarki można zamocować prawie wszystko, przejściówkę na nasadki też(żebyś mógł wkręcać śruby, zmieniać koła w samochodzie itd.). Można. Tak samo można wbijać wkręty albo śrubki młotkiem lub zamocować drzwi antywłamaniowe na piankę montażową-pooglądaj sobie program "usterka" to zdziwisz się jakie rzeczy można robić.

De...........ct

2011-12-29, 16:19
nanab napisał/a:

Nie trzeba być znawcą żeby wiedzieć że gwoździe wbija się młotkiem a nie głową, ale skoro nie ruszasz się z przed komputera, to masz prawo tego nie wiedzieć... Do wiertarki można zamocować prawie wszystko, przejściówkę na nasadki też(żebyś mógł wkręcać śruby, zmieniać koła w samochodzie itd.). Można. Tak samo można wbijać wkręty albo śrubki młotkiem lub zamocować drzwi antywłamaniowe na piankę montażową-pooglądaj sobie program "usterka" to zdziwisz się jakie rzeczy można robić.



Spoko, że napisałem że jestem osobą pracującą fizycznie, a wg. Ciebie nie ruszam się sprzed kompa :lodowka: Widać jesteś profesjonalistą, skoro nawet "Usterkę" oglądałeś.
Co do wkręcania śrub wiertarką. Jakbym miał do wkręcenia zwykłe śrubki do gwintowanego otworu, to raczej jasne, że z wiertarką nic by się nie stało, poza tym widzę już jak przy budowie ogromnych wieżowców wszyscy chodzą z zestawstem kluczy, tylko dlatego, że śruby wkręca się kluczem i ch*j.
Wiertarka paliła mi się konkretnie jak wkręcałem blachowkręty do stalowej blachy 3mm. Jak profesjonalnie powinno być to zrobione !BROŃ BOŻE NIE WIERTARKĄ! ?