18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna ofiara Covid-19 w indiach

T3RMINATOR • 2021-05-18, 12:06
Postanowił uciec przed służbami sanitarnymi skacząc z balkonu.


swampman

2021-05-18, 12:15
to k***a bylem ja jak zobaczylem komenatrze zjebow forumowych dyskutujacych i sprzeczajacych sie w filmikach ponizej kto postapil ch*jowiej... policja czy cwaniakopatusy? :lol:

pisze do was z piekla
(tak tsk, jestem hindusem albo innym brudasem :lol: )

PanKukuruźnik82

2021-05-18, 12:29
Juz wam spieszę dziadki moje ! wytłumaczyć zaistniałą sytuacje z perspektywy przeciętnego Hindusa :

Siądźcie społem panny, smyki,
Młodojebce, stare pryki
I nadstawcie dobrze uszy!
Choć na polu śnieżek prószy.
W domu ciepło i wygodnie…
Zostaw pan w spokoju spodnie!
Bo się wnet zawoła Mamy!…
Cyt! Uwaga! Zaczynamy!

Mianowicie, wiadomą rzeczą jest w Hinduizmie jako religii jak i w państwie Indyjskim względem prawa tzw. podział kastowy.
W skrócie objawia sie to z góry ustaloną rola społeczno-ekonomiczną jeszcze przed urodzeniem sie dziecka. Kasty nisszze określane zbiorczo - Deliat takie jak min. Nietykalni nie moga jeść, pracować, przebywać rzem w tym samym pomieszczeniu co klasy wyższe jak np. Braminowie. Rząd Indyjski walczy z systemem kastowym od dziesięcioleci raczej z marnym skutkiem...Wstrząsem społecznym dla Indyjskiego społeczeństwa okazała się własnie pandemia covida. A ta obecna fala (odmiana indyjska) spowodowała mieszanie się kast w szpitalach.
do tej pory kasty nizsze, miały swoje szpitale a wyższe swoje... W tej chwili ilośc zakażeń i oczy całego swiata skierowane na indie i Indyjski rzad spowodowały że władze umieszczają jak leci wszystkich chorych w szpitalach bez podziału na kasty.
Powoduje to konflikty, czesto krwawe w szpitalach gdzie chorzy z kast wyższych, pastwia się nad tymi z kast niższych.
Tajemnica poliszynela jest duza ilośc samobójstw w szpitalach w indiach spowodowana ścieraniem sie kast. (to juz dzisiaj drugi filmik na sadolu)
Oczywiście rzad Indyjski milczy i udaje że problemu nie ma...


Ne...........ro

2021-05-18, 13:21
Nie na takich imprezach się bywało :szydera:

cz...........ek

2021-05-18, 14:40
Czego to ciapaty nie zrobi żeby wymigać się od mycia

drmabuse71

2021-05-18, 16:13
Z takiej wysokości to tylko wszystkich wk@#$ł :)

Heliar

2021-05-18, 18:47
Tym dwóm jebańcom co to filmowali, łapy upie**olić i do Gangesu.

Herhard

2021-05-20, 23:13
W szpitalu srovidowym zdychałby dłużej.

Skoczek48

2021-05-27, 22:36
jakos nie wygladalo mi to na jezyk hindi tylko latynosow