18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna MADKA

Strzalka34 • 2020-03-13, 12:59
Biedna MADKA przez złego wirusa nie ma co zrobić ze swoim bąbelkiem
:badyl:


Xaka

2020-03-13, 13:37
Gówno burza za trzy... dwa... jeden...

C0C0JUMBO

2020-03-13, 13:56
Efekty wymordowania polskiej inteligencji za czasów wojen światowych trzeba będzie naprawiać przez setki lat edukacji

kubol

2020-03-13, 14:30
Skoro ona nie pracuje, to w czym problem zeby sie zajać malym zjebem? Chyba ze ona tez jest zjebem ale wiekszym i nje wie jak to robic. k***a ludzie to maja zyciowe problemy. Brak slow, po prostu k***ica czlowieka bierze

Rogrog

2020-03-13, 14:40
C0C0JUMBO napisał/a:

Efekty wymordowania polskiej inteligencji za czasów wojen światowych trzeba będzie naprawiać przez setki lat edukacji



Jesteś tak głupi jak reszta Polaczków którzy myślą że Polak mogłyby zawładnąć światem. Od wieków mam to że ktoś musi nas trzymać na łańcuchu a ty pie**olisz jak reszta tego gównianego narodu... Prawda boli a to jest prawda , nas ktoś musi trzymać

dr.goebbels

2020-03-13, 14:41
Jeśli to nie trolowanie to znam rozwiazanie.

Kołek drewniany -> Dół z wapnem.

Chociaż co jakiś czas o zgrozo spotykam takie "madki polki".

saves

2020-03-13, 14:43
up.

Raczej szpadlem w ten pusty łeb. Reszta jest OK. :D

głest

2020-03-13, 15:01
Urzekła mnie twoja historia...


lolczyslaf

2020-03-13, 16:05
Jak nie pracuje to jaki k***a problem z opieką nad dzieckiem? W ogóle po ch*j takie patologie puszczają dzieci do publicznych palcówek zajmując miejsce porządnym ludziom pracującym, którzy nie mają inne opcji w kwestii opieki nad dzieckiem w czasie pracy. Jak nie pracujesz to sama zajmuj się swoim dzieckiem.

emperorzbigniew

2020-03-13, 16:05
Co do palcówek, to mam podejrzenie, że tam jednak coś więcej zaszło ;)

stefanmusialxx

2020-03-13, 16:56
kubol napisał/a:

Skoro ona nie pracuje, to w czym problem zeby sie zajać malym zjebem? Chyba ze ona tez jest zjebem ale wiekszym i nje wie jak to robic. k***a ludzie to maja zyciowe problemy. Brak slow, po prostu k***ica czlowieka bierze



Ale czemu się dziwisz?Jak odprowadzam dziecko do przedszkola,to widzę kilka takich madek które potem bez kitu 2-3 godziny paplają.Druga opcja ,jak młody w przedszkolu to ma czas na bolca od listonosza,sąsiada etc

Wiewór

2020-03-13, 17:03
lolczyslaf napisał/a:

Jak nie pracuje to jaki k***a problem z opieką nad dzieckiem? W ogóle po ch*j takie patologie puszczają dzieci do publicznych palcówek zajmując miejsce porządnym ludziom pracującym, którzy nie mają inne opcji w kwestii opieki nad dzieckiem w czasie pracy. Jak nie pracujesz to sama zajmuj się swoim dzieckiem.



Dzięki pisowi niepracująca patola ma pierwszeństwo do żłoba i przedszkoli. PiS wychodzi z założenia że muszą mieć wolny czas żeby móc przepić darowane 500 zł.

somet

2020-03-13, 17:35
Fejk jak sk***ysyn a na Sadolu burza mózgów komentujących.