18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna impreza ONR

oldboy-43 • 2018-01-26, 13:57
Gdy na spotkania w lesie jest za zimno.

Jo...........23

2018-01-26, 19:47
Co to? Love-parade z niemiec? :)


Tu chodzi głównie o ustawę 447 w USA i o reparacje od szwabów.

Przy okazji PiS chce wykosić pączkującą na razie konkurencję z ONR i Marszu Niepodległości.
Dokładnie tak jak zrobili z LPR i Samoobroną w 2005-2007.
Chcą, aby Polacy uważali PiS za "patriotów" i "prawicę."

Inna sprawa, że osobiście jestem pewien, że w najwyższych strukturach ONR są agenci służb, aby w odpowiedniej chwili "zadziałać" i np skompromitować konkurencję.

ariel86

2018-01-26, 19:59
Uncle Hitler sie w grobie przewraca

elfis

2018-01-26, 20:51
Pięciu pedałów okrytych niemiecką legendą,
komentarz zbędny

pisage

2018-01-26, 21:23
janlew napisał/a:

Sprawa jest prosta. Należy nienawidzić:

1.Nazistów bo zabijali Polaków, za żydów niech se ich Izrael nienawidzi.

2. Bolszewików/Komunistów/Sowiety bo zabijali Polaków, bez znaczenia czy chodzi chamów czy żydów (takie dawne stronnictwa), czy o nowych "unijczyków" (połączone stronictwa).

3. Antypolaków i antykatolików, bo to wrogowie narodu i cywilizacji, bez znaczenia na to czy są folksdojczami, ukraińcamii, żydami czy muzułmanami. Żadnej karty ulgowej, za holokausty czy kolor skóry.

Zbrodnią wszystkich powyższych grup, jest ponadto dążenie do odebrania Polsce suwerenności i niepodległości.




Generalnie się zgadzam, ale jest kilka "ale"
1. Nazista to skrót od narodowy socjalista. A dzisiaj rządzi Polską partia narodowosocjalistyczna. Trzeba to ludziom uświadamiać.

3. Dlaczego antykatolików należy nienawidzić? Od kiedy katolicyzm jest fundamentem cywilizacji? Historia pokazuje, że jest wręcz przeciwnie. Wszelkie religie tylko hamują postęp oraz dzielą obywateli na lepszych i gorszych.
Ja jestem przeciwnikiem religii (ale nie ludzi religijnych. Niech każdy wierzy w co chce), a chciałbym żeby Polska była suwerenna i niepodległa.

AntosiuTakiJeden

2018-01-26, 23:36
@janlew po raz kolejny Ci napiszę. Kościół (teraz katolicki) to wróg Polski i Polaków. Od X w dąży do odebrania nam suwerenności. Swoją doktryną tak omamił naszych rodakó, że narzuconą siłą "religię" uważają za swoją. Ogólnie to wróg człowieczeństwa i największy zbrodniarz w historii ludzkości. Tyle co oni zamęczyli (i to w jak wyszukany sposób) ludzi, tyle co oni ukradli, to się w pale nie mieści. Kościół popierał również tak strasznego adiego. Poczytaj sobie o powstaniu tej zdradzieckiej, nastawionej na zysk organizacji.

elfis

2018-01-27, 00:18
AntosiuTakiJeden
następny koniobijca, wali sobie gruchę pisząc na katoli
z rodzynkiem się na głowę pozamieniałeś

piotrj3

2018-01-27, 07:48
Od kiedy katolicyzm jest rzeczą która blokuje naukę. Owszem było parę przypadków jak sytuacja z Galileuszem, ale pogląd on skopiował od Kopernika który był duchownym i jakoś w Polsce nie był z tego powodu represjonowany.

To kościół zajmował się zdecydowaną ilością szkół w Europie i bez kościoła ludzie byliby raczej gorzej wyedukowani.

AntosiuTakiJeden

2018-01-27, 09:11
@piotrj3
Skąd w historii okres zwany Średniowieczem (dark ages)? Co stało się z dorobkiem naukowym starożytnych? Umocnienie się kościoła u władzy w Europie miało tragiczny wpływ na naukę w ujęciu całościowym jak i edukację pospólstwa.

romozomo

2018-01-27, 09:56
piotrj3 napisał/a:

Od kiedy katolicyzm jest rzeczą która blokuje naukę. Owszem było parę przypadków jak sytuacja z Galileuszem, ale pogląd on skopiował od Kopernika który był duchownym i jakoś w Polsce nie był z tego powodu represjonowany.

To kościół zajmował się zdecydowaną ilością szkół w Europie i bez kościoła ludzie byliby raczej gorzej wyedukowani.



Prawdę rzeczesz. I to "zajmowanie" było jak najbardziej bezinteresowne. Znakomitą większość stanowiły tam dzieci biedoty, które wiele dowiedziały się o naukowych odkryciach, tolerancji.

Bądź zdrów kolego.

Pr...........em

2018-01-27, 11:13
@piotrj3
Zapytaj się na religii o antykoncepcję - dostaniesz niewątpliwie ciekawy wykład zamierzchłych praktyk ;) .

gagatek690

2018-01-27, 11:35
AntosiuTakiJeden- poczytaj o Średniowieczu coś innego niż lewackie brednie. zdziwisz się

AntosiuTakiJeden

2018-01-27, 12:37
@gagatek690
Zastanawiałem się ostatnio, kto w mojej lewackiej bibliotece szperał. Stąd wiesz co czytałem :krejzi:
Oczywiście nie zamierzam tutaj nikogo do niczego przekonywać. Każdy może wierzyć w jakie tylko chce bajki i brednie. Tylko mnie nieco razi, że nawet na tym portalu utożsamia się patryiotyzm ze ślepym poddaniem najeźdźcy. Pozdrawiam wszystkich :idzwch*j:

pisage

2018-01-27, 13:02
piotrj3 napisał/a:

Od kiedy katolicyzm jest rzeczą która blokuje naukę. Owszem było parę przypadków jak sytuacja z Galileuszem, ale pogląd on skopiował od Kopernika który był duchownym i jakoś w Polsce nie był z tego powodu represjonowany.

To kościół zajmował się zdecydowaną ilością szkół w Europie i bez kościoła ludzie byliby raczej gorzej wyedukowani.




Chciałbym przypomnieć, że dzieła Kopernika zostały wydane dopiero po jego śmierci. Wcześniej były blokowane przez kościół.

W szkołach kościelnych uczyli się tylko wyselekcjonowani (i bogaci) chłopcy. Biedota i kobiety nie miały dostępu do nauki. A spalenie Biblioteki Aleksandryjskiej? Dokonały tego dwie duże religie do spółki, bo dla jednych i drugich wiedza naukowa stała w sprzeczności z dogmatami wiary.

Religia zawsze żerowała na niewiedzy i strachu, bo inaczej straciłaby rację bytu. Zobacz jak wyglądała architektura przed naszą erą. Co wiedzieliśmy z matematyki, astronomii, hydrologii? To co było normą w starożytnym Rzymie, czy Egipcie, Europa osiągnęła w XVI-XVII wieku.