18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna dobra transmisja...

~DMT • 2018-04-06, 23:28
Marka bolidu sprawcy, nie przypadkowa...


Majozen

2018-04-08, 10:35
Angevil napisał/a:

BMW - bierz mój wrak.

Przecież to nie jest BMW...

solltys

2018-04-08, 15:55
@BigDaddyD ch*ja wiesz o przepisach, twoim psim obowiązkiem jest zachować bezpieczny odstęp abyś był w stanie zatrzymać się gdyby samochód przed tobą nagle stanął w miejscu.

BigDaddyD

2018-04-08, 19:08
solltys napisał/a:

@BigDaddyD ch*ja wiesz o przepisach, twoim psim obowiązkiem jest zachować bezpieczny odstęp abyś był w stanie zatrzymać się gdyby samochód przed tobą nagle stanął w miejscu.


Sam ch*ja wiesz, pieprzysz jakbyś jeździł tylko rowerem, a z pojazdów mechanicznych najwyżej autobusem lub traktorem.

Ludzie jak jedziecie autostradą 140km/h (sporo osób nawet więcej) i nagle ktoś zatrzymuje ruch, to można się spokojnie spodziewać karambolu (wiele pojazdów). Tego nie widać od razu, że samochód przed tobą stoi, a na autostradzie to ostatnia rzecz jakiej by się normalny człowiek spodziewał.
Jak ktoś chce to jeszcze podważać, to oznacza, że jeździł tylko jako pasażer.

Attero132

2018-04-09, 15:36
Kiedy w końcu takich debili zaczną karać dożywociem k***a...

realign

2018-04-09, 20:42
Już został ukarany potrąceniem.

feniks777

2018-04-09, 22:51
nic tego kolesia nie tlumaczy widac na filmiku ze wcale nie hamował, wiec to nie kwestia ze nie zauwazyl ale ze chcial przycwaniakowac i ominac kolumne z prawej. A roboty drogowe tez slabo oznaczone o ile to autostrada to znaki informacyjne i zwezenie drogi juz powinno byc na 500 metrow .