18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna część przeglądu sportowego

Riff52 • 2015-01-06, 01:31
Znany nam pan opowiada o swoich sportowych przeżyciach za granicą. Zapraszam :lodowka:


Inoquez

2015-01-06, 10:20
jakiś zapasiony knur z wyglądem kucharza z wjskiej pizzeri myśli, że zarobki troche kasy na filmikach a to ani fajne ani smieszne, ani k***a tym bardziej nadające sie na sadistic

lysout

2015-01-06, 12:55
@up
Amen

Też knura nie lubię.

peterpod1990

2015-01-06, 16:25
@up
ale pie**olicie... koleś pokazuje że nawet sporty niszowe mogą wzbudzać emocje
ma swoją zajawkę i zajebiście ją prezentuje

tylko w naszym smutnym kraju kibic = oj***ny na łyso idiota z zakazem stadionowym, bo postanowił 'podarować' krzesełko przyjezdnej drużynie

MCL

2015-01-06, 18:22
To ten sam typ co stworzył 8. Ligę Mistrzów. Nie oglądam jego vlogów, ale wiem, że ch*j w dupę hejterom :D

lukbro

2015-01-06, 18:29
Zazdroszczę mu. Panowie z góry pewnie też, dlatego odpalili standardowego Kowlaskiego, który ma gorzej niż Nowak.

Skid17

2015-01-06, 18:37
@peterpod1990

Słuchaj polaczku w kapciach, gówno wiesz o życiu kibicowskim, nie przejechałeś 700km za własną drużyną żeby dostać gazem po ryju za stanie pod bramą stadionu, nie dostałeś butelką w łeb w kolejce do kołowrotka, nie zdzierałeś gardła na 3 dni, a pewnie o swojej lokalnej drużynie wiesz z tvn'u. A więc serdeczny ch*j ci w dupe za bycie knurem z podrowieniami dla prawdziwych kiboli

Sosnowiec_jest_be

2015-01-06, 18:42
ten pan z pierwszego komentarza to musi byc nieźle w życiu przypie**olony. co ty kacapie myślisz ze każdy filmowy blog musi być śmieszny, sadolowy czy jaki ch*j? koleś gruby bo gruby, ale ma ciekawe materiały, ma pasję, stworzył bardzo fajną serie pt. "8 liga mistrzów" gdzie wbrew twojemu pie**oleniu jest śmiesznie, niekiedy nawet bardzo. no ale co taki przysłowiowy janusz jak ty oprócz pracy i srania w krzesło robi? pewnie nic. zero pasji, zero zainteresowań. ot naj***ć się ze swoimi kumplami w piątek na dysce. Gdybyś czymkolwiek się bardziej interesował to byś na pana z filmiku nie bluzgał bo byś np. wiedział, że urlop poświęca się właśnie na rozwijanie pasji. Skąd wiesz ze nie wziął 3 tygodniowego urlopu i nie pojechał w podróż po państwach żeby zobaczyć jak tam wyglądają niższe ligi piłki etc. nie wisz, ale już zakładasz ze chce kase trzepać na youtube. zamknij ryj i nie szukaj dziury w całym.

peterpod1990

2015-01-06, 18:55
@skid07
za "polaczka" mam nadzieje ze tym gazem będzie dostawał na każdym wyjeździe

a za ch*ja w dupę dziękuję, widać znasz doświadczenie, więc pewnie przyjdzie go przyjąć niedługo od chłopaków z celi ;)

jakbyś miał odrobinkę IQ (sprawdź co to) napisałbyś konstruktywny komentarz i podrzucił parę linków, że w Polsce potrafią ludzie kibicować, ale nie..swoim komentarzem podkreślasz że to co napisałem jest prawdą.
kibice polskiej gównianej piłki nożna to znakomitej większości ludzie o bardzo niskim poziomie, półgłówki na skraju patologii którzy poza 'klubem' nie widzą nic więcej.

Tak więc miłego kibicowania. Bawcie się dobrze z chłopakami. Jak tam będziecie się napie**alać to mam nadzieje że jakaś cegłówka się zapląta w okolicy twojej twarzy i naznaczy ją 'wieczną miłością do pogoni' :)

surojak

2015-01-06, 19:22
Chciałbym dać piwo ale nie mogę... ten nowy montaż gdzie co chwila jest jego ryło powoduje, że nie da się tego oglądać. Szkoda.

Lumpy1

2015-01-06, 23:14
Chcesz kibiców kulturalnych przyjdź na żużel :D
Tam się k***a kibicuje!!

Sosnowiec_jest_be

2015-01-07, 01:39
Lumpy1 napisał/a:

Chcesz kibiców kulturalnych przyjdź na żużel :D
Tam się k***a kibicuje!!



Aż się w głowie kręci.

Bart9201

2015-01-07, 07:52
skid07 napisał/a:

@peterpod1990

Słuchaj polaczku w kapciach, gówno wiesz o życiu kibicowskim, nie przejechałeś 700km za własną drużyną żeby dostać gazem po ryju za stanie pod bramą stadionu, nie dostałeś butelką w łeb w kolejce do kołowrotka, nie zdzierałeś gardła na 3 dni, a pewnie o swojej lokalnej drużynie wiesz z tvn'u. A więc serdeczny ch*j ci w dupe za bycie knurem z podrowieniami dla prawdziwych kiboli



Nauczcie się kibicować jak ludzie, to oczka łzawić nie będą. I mi nie pie**ol tych waszych wyświechtanych frazesów o honorze i miłości do klubu. Większość z was nie zna pojęcia honor. Człowiek nie może wziąć dziewczyny, żony czy dzieci na mecz, bo bilety w większości posiada bydło, dla którego "honor" to pie**olnięcie dziecka butelką w łeb. Przestałem chodzić na mecze, kiedy łysy szympans z tymi samymi barwami co ja chciał się napie**alać, bo za cicho śpiewam. Może was w końcu wyplenią jak chwasty i będzie można przyjść popatrzeć na mecz, zamiast oglądać się wokół siebie czy jakiś naćpany, łysy buc nie chce czasem poczęstować krzesełkiem.