18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejka ziomuś jest...

~DMT • 2018-05-07, 08:13
Ale ja chcę być pierwszy.
No dobra...


~Velture

2018-05-07, 08:35
Stawiam dychę, że to j***ne brytole na wyjeździe gdzieś w Europie.
To brytyjskie bydło to chlać nie potrafi u siebie a za granicą to k***a gorzej niż nasze sebastiany wyklęte w ortalionowych zbrojach po meczu swojego zagłębia warszawa czy innego lecha widzew.
Wszędzie robią trzodę po pijaku i myślą, że wszystko im wolno.

nowynick

2018-05-07, 08:42
Velture napisał/a:

Stawiam dychę, że to j***ne brytole na wyjeździe gdzieś w Europie.
To brytyjskie bydło to chlać nie potrafi u siebie a za granicą to k***a gorzej niż nasze sebastiany wyklęte w ortalionowych zbrojach po meczu swojego zagłębia warszawa czy innego lecha widzew.
Wszędzie robią trzodę po pijaku i myślą, że wszystko im wolno.



bo wolno, ludzie patrzą z niesmakiem, ale Kraków kosi siano w Funtach to przymyka oko...

Wiewór

2018-05-07, 09:49
Piniondz nie śmierdzi a tym bardziej sterta funtów. Nawet orzyganych. Wszyscy mają dużo do powiedzenia o angolach a jak wyciągają portfel w jakiejś krakowskiej melinie przy rynku to kelner tak się kłania, że się odbija czołem od swoich kolan.

~DMT

2018-05-07, 10:29
@ upy...

Taka kolej rzeczy niestety... Parę ładnych lat temu, kilka razy woziłem auta na upadlinę, pod samo Morze Czarne, dopóki się do mnie nie doj***li na granicy, że już mi 6 aut ukradziono... :szydera: Za jeden przerzut miałem 100$, czyli ROK najwyższej emerytury jaka w tamtym momencie w tej wiosce była (o taki przelicznik mi się tu właśnie rozchodzi, bo w PL tą stówkę zarabiałem w dwa dni, ale też nie za wiele za to można było mieć, co innego tam). Dojeżdżaliśmy na miejsce w sobotę nad ranem, krótka drzemka i OGNIAAA... Za te 100$ miałem na 2 dni całe piętro motelu, 5-6 małoletnich dz**ek na własność, żarcie, alko do porzygu i mogłem sobie napie**alać z kałacha ile tylko chciałem... (niestety, opcja żywych tarcz nie wchodziła w grę... :-/ ) To co tam się działo, to nawet szejkowie ze sraniem na klatę wymiękają... 8-)

~Velture

2018-05-07, 10:43
@up
W gratisie kierowca autobusu bił brawo? :mom_please:

~DMT

2018-05-07, 10:51
Velture, nie wszyscy całe życie siedzą w piwnicy, tak jak ty... 8-)

~Velture

2018-05-07, 10:54
MaszAyahuaskę napisał/a:

Velture, nie wszyscy całe życie siedzą w piwnicy, tak jak ty... 8-)


Ja na strychu. Piwnica zagrzybiała. 8-)

mesjans

2018-05-07, 18:06
Niezła stylówa tego śmieszka, kurtka skórzana do laczków.

zdrowoyebne

2018-05-07, 18:39
juz niebawem tak nad polskim morzem

edek.bajzel

2018-05-07, 20:08
Velture
nie sraj się, bo ten w jasnej koszulce zasługuje na porządnego kopa, przypie**alając się do kolesia
a tak skończył jako pomocnik sprzedawcy gówna
i tak ma szczęście