18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koledzy z wojska

krystiank123 • 2012-08-27, 23:02
Trzej koledzy z wojska - Warszawiak, Ślązak i Poznaniak - spotkali się po latach i doszli do wniosku, że trzeba to uczcić przy czymś mocniejszym.
- Ja przyniosę wódkę - mówi Ślązak.
- A ja kupię zagrychę - proponuje Poznaniak.
A Warszawiak na to:
- To ja skoczę po szwagra.

Blazejekk

2012-08-28, 12:20
Warszawa , gdzie ta wiocha jest?

Ni...........MJ

2012-08-28, 12:57
@abrams90 głównie to nie chodzi o to że warszawiak skąpy. Tylko myśli że jak mieszka w stolycy to on pan i władca. Wiele przykładów na drogach u mnie w mieście widziałam. Niektórzy potrzebują normalnie jakiegoś megafonu na dachu co by się ciągle darł "Z DROGI, WARSZAWIAK JEDZIE".

Na...........ch

2012-08-28, 13:23
gdyby nie Warszawa, to jeszcze byście bambusy na drzewach siedzieli :mrgreen:

zw...........ek

2012-08-28, 14:03
Gdyby nie pieniądze z całej Polski, to w Warszawie jeszcze byście na koniach jeździli - głównie pieniądze z Wielkopolski, Śląska i Pomorza :]

Marshal

2012-08-28, 14:55
oj zwojek nie walkujmy juz janosikowego od nowa :P
udowodnilem juz raz ze jest odwrotnie niz piszesz i nie chce mi sie drugi raz pisac wywodu na ten temat :D

Blazejekk

2012-08-28, 15:03
Po co pie**olić o tym co było 100 lat temu. Już wtedy Polaków w ch*ja robili i tak zostało do dziś.

@edit

100 lat to w przenośni bo zaraz się dojebiecie do człowieka

Kozar

2012-08-28, 15:13
tylko że z sępienia to najbardziej słyną Poznaniacy...

68mustang

2012-08-28, 15:40
Zagryźcie się na śmierć Polaczki.

rafikl

2012-08-28, 15:46
@NicuniaMJ Pewnie mieszkasz w czymś pokroju Ciechanowa gdzie ludzie widząc ograniczenie do 50 zwalniają do 35 żeby przypadkiem nie dostać mandatu, a potem tacy jak ty łażą i mówią, że warszawaiacy ich z drogi zmiatają.

krzyskrupinski

2012-08-28, 15:51
zwojek napisał/a:

Gdyby nie pieniądze z całej Polski, to w Warszawie jeszcze byście na koniach jeździli - głównie pieniądze z Wielkopolski, Śląska i Pomorza :]


HAHAHA Tera to doj***łeś! Gdyby nie Warszawa to Ty byś nadal w jaskini mieszkał

Blazejekk

2012-08-28, 16:52
Co jak co, ale często te wieśniaki z tej wiochy (warszawa) jak pojadą w inne zakątki Polski to sie k***a zachowują jak by ch*j wie skąd przyjechali byli najważniejsi, najlepsi, najmądrzejsi, a tu taki ch*j są tylko j***nymi wieśniakami. Nie każdy wiadomo...

Kutas Szatana

2012-08-28, 18:47
Gdyby nie Stalin, Roosevelt i Churchill to w każdym mieście, i w Wawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i innych by był raj teraz. A tak to gonimy europę. A gdybyśmy jeszcze mieli murzynów, to dziś ameryka goniła by NAS!

Na...........ch

2012-08-28, 19:06
ku*as Szatana napisał/a:

Gdyby nie Stalin, Roosevelt i Churchill to w każdym mieście, i w Wawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i innych by był raj teraz. A tak to gonimy europę. A gdybyśmy jeszcze mieli murzynów, to dziś ameryka goniła by NAS!


a gdybyśmy się dogadali z hitlerem, to teraz byśmy mieli granicę z chinami

NeNulek

2012-08-28, 22:30
Mohi napisał/a:

Znów nieudolna obraza Warszawiaków...



czyja to wina że gorole ino na dupie siedzą i za to chcą mieć kase? pasożyty -.-

krzyskrupinski napisał/a:


HAHAHA Tera to doj***łeś! Gdyby nie Warszawa to Ty byś nadal w jaskini mieszkał


no jasne może jeszcze powiesz, że gdyby nie warszawa węgla by nie było?

Wujek Boniek

2012-08-29, 00:31
@rafikl
czemu doj***łeś się akurart Ciechanowa? tutaj nawet jak jest j***ne ograniczenie do jednego pasa to ludzie wiedzą jak się zachować, a w W-wie by walili na chama pchając się "kto ma większe felgi"