18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolarze pedalarze

CrazyEdek • 2024-02-07, 06:38
Uciekł slalomem.


mazga50

2024-02-07, 13:31
By się patrzył na drogę, a nie dupę kolegi, to by nie wpadł w dziurę.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2024-02-07, 13:41
w0jt4s napisał/a:

Komentujacy to pewnie typowe grubaski co jedyny ruch to mają na ku*asie jak marszczą Freda, radzę wsiąść na rower przejechać 150 czy 200km i zobaczyć czy to jest sport dla pedałów. Twardy charakter i wytrzymałość są tutaj kluczowe . Mietkie faje odpadają szybko bo im psycha siada



prowokacja albo niedoj***nie mózgowe - zaawansowane.

Bul_od_bytu

2024-02-07, 15:06
w0jt4s napisał/a:

Komentujacy to pewnie typowe grubaski co jedyny ruch to mają na ku*asie jak marszczą Freda, radzę wsiąść na rower przejechać 150 czy 200km i zobaczyć czy to jest sport dla pedałów. Twardy charakter i wytrzymałość są tutaj kluczowe . Mietkie faje odpadają szybko bo im psycha siada



Spróbuj z założonym siodełkiem

pi3truh

2024-02-07, 18:24
rumak się znarowił pod takim jegomościem :D

turor

2024-02-07, 21:01
w0jt4s napisał/a:

Ja akurat smigram geavelem po ujebach i terenach jakiś na oczy nie widziałeś szosa jest nudna:)



Nie tylko psychikę macie zajebiście mocną, inteligencji też można wam pozazdrościć :D

Limpid

2024-02-08, 00:05
Niezły pokaz kaskaderski, nawet mu wyszło

be

2024-02-08, 01:09
Podstawowe i jedyne pytanie zadawane po takim zdarzeniu brzmi: rower cały?

Andrzejas

2024-02-08, 21:56
w0jt4s napisał/a:

Komentujacy to pewnie typowe grubaski co jedyny ruch to mają na ku*asie jak marszczą Freda, radzę wsiąść na rower przejechać 150 czy 200km i zobaczyć czy to jest sport dla pedałów. Twardy charakter i wytrzymałość są tutaj kluczowe . Mietkie faje odpadają szybko bo im psycha siada



No ja właśnie tysiące kilometrów rowerem zrobiłem i dzięki temu mogę z całą pewnością stwierdzić, że pie**olisz farmazony. Jakby było cię stać na Deore, to miałbyś więcej biegów niż jeden i nie musiałbyś naciskać na pedały charakterem, tylko stopami, jak każe sztuka. To się nazywa przerzutki, ale rowerowe geje ich nie znają, bo ostre i singiel tylko powodują, że wilgotnieje im szpara. Profesjonalny rower szosowy waży tyle, co para jeansów i razem z butami. Poruszanie się na nim jest lekkie i przyjemne i nie sprawia dużego wysiłku. Natomiast, jakbym chciał wjechać na szczyt Pirenejów, to pojechałbym tam jak człowiek - autem. Bo nie jestem taki sp***olony, żeby walczyć z omdleniem na 70-tym km podejścia.
Sport jest dla małp! Człowiek rozumny wyprostowany używa narzędzi. To mnie definiuje, jako człowieka.

Mirka

2024-02-08, 22:46
w0jt4s napisał/a:

Komentujacy to pewnie typowe grubaski co jedyny ruch to mają na ku*asie jak marszczą Freda, radzę wsiąść na rower przejechać 150 czy 200km i zobaczyć czy to jest sport dla pedałów. Twardy charakter i wytrzymałość są tutaj kluczowe . Mietkie faje odpadają szybko bo im psycha siada



a potem rak prostaty, rower to jednak nie jest najzdrowszy sport

lesku73

2024-02-08, 23:01
a grubasy spocone siedzą i płaczą bo nigdy na rower nie wsiądą, z chodzeniem mają problem

Cymesowy

2024-02-09, 17:49
Nawet Ci z pyszne.pl chociaż mają boksa z jedzeniem zajmują jakoś mniej miejsca niż taki patyczak na szosówce..

amk2481

2024-02-10, 15:44
w0jt4s napisał/a:

Komentujacy to pewnie typowe grubaski co jedyny ruch to mają na ku*asie jak marszczą Freda, radzę wsiąść na rower przejechać 150 czy 200km i zobaczyć czy to jest sport dla pedałów. Twardy charakter i wytrzymałość są tutaj kluczowe . Mietkie faje odpadają szybko bo im psycha siada



Nie wytłumaczysz tego tłustemu zjebowi, którego jedynymi osiągnięciami w życiu są, wyj***nie browca na raz, zwalenie konia 8 razy w ciągu dnia, albo oj***nie 6 hamburgerów w 10 minut.

kapelan_szturmowy

2024-02-11, 03:16
amk2481 napisał/a:

Nie wytłumaczysz tego tłustemu zjebowi, którego jedynymi osiągnięciami w życiu są, wyj***nie browca na raz, zwalenie konia 8 razy w ciągu dnia, albo oj***nie 6 hamburgerów w 10 minut.



idź, wypłacz się koledze, a potem jedźcie razem na rowerkach trzymając się za ręke. Wazeliny nie zapomnijcie.

turor

2024-02-11, 08:37
amk2481 napisał/a:

Nie wytłumaczysz tego tłustemu zjebowi, którego jedynymi osiągnięciami w życiu są, wyj***nie browca na raz, zwalenie konia 8 razy w ciągu dnia, albo oj***nie 6 hamburgerów w 10 minut.



Taki inteligentny a dalej przepisów o ruchu drogowym na poziomie piątej klasy podstawówki nie ogarnia :D