18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolarze pedalarze

CrazyEdek • 2023-01-22, 08:55
Wysunął się na prowadzenie.


TENERE

2023-01-22, 18:25
wysuwam teorię co do za bardzo obcisłych getrów, albo za mocno spiął kask...

pullup

2023-01-22, 19:46
jan0sik1 napisał/a:

To wiatrakownia czy wyspy? Bo jak wyspy to pedalarze mieli pierwszeństwo.



Holandia.

jazeck

2023-01-22, 21:09
radek225 napisał/a:

Ja pie**olę, samochód z przyczepą praktycznie minął już skrzyżowanie, a te cioty na rowerkach wj***ły się w przyczepę na pełnej prędkości. Motop*zdy, kierowcy BMW i rowerzyści to stan umysłu....



Wczoraj na A4 bmw KRK, gość pogubuł się w używaniu kierunkowskazów. Łaskawie z lewego pasa zjechał, po czym kieryunkowskaz mrugał raz prawo, raz lewo... i później już cały czas prawo, a kierowca jakby na kierownicy siedział, wiek około 25-30lat... niektórym nie powinni dawać pozwoleń na zabijanie...

Tyskiii

2023-01-22, 21:18
radek225 napisał/a:

Ja pie**olę, samochód z przyczepą praktycznie minął już skrzyżowanie, a te cioty na rowerkach wj***ły się w przyczepę na pełnej prędkości. Motop*zdy, kierowcy BMW i rowerzyści to stan umysłu....



Nie zapominaj o poaczkach, jedyny naród który daje j***nie o to kto czym jeździ xD

Bul_od_bytu

2023-01-27, 00:17
jazeck napisał/a:

Wczoraj na A4 bmw KRK, gość pogubuł się w używaniu kierunkowskazów. Łaskawie z lewego pasa zjechał, po czym kieryunkowskaz mrugał raz prawo, raz lewo... i później już cały czas prawo, a kierowca jakby na kierownicy siedział, wiek około 25-30lat... niektórym nie powinni dawać pozwoleń na zabijanie...



Może pierwszy raz używał i stąd to zamieszanie :D Ważne, że w ogóle odkrył te ficzery w swoim gównowozie :D