18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

luxpiotr

2022-07-01, 12:17
SlimShady napisał/a:

k***a, a coś na temat materiału? Zrozumiałeś w ogóle kto miał pierwszeństwo?


Czego oczekujesz od bezmózga? Potrafi tylko j***ć wszystkich dookoła.

croyna

2022-07-01, 12:18
pierwszeństwo pierwszeństwem, ale trzeba mieć też mózg a nie pieprzony styropian. ja sam nigdy nie jadę autem na pałę gdy mam pierwszeństwo, zawsze uważam na innych

Jasiek93

2022-07-01, 12:52
A ja się przy okazji tak zapytam , po ch*j pedalistom ten obcisły strój ? Czy nie wygodniej jest popie**alać w spodenkach i koszulce szczególnie w taki skwar jak dziś? Przecież w tym obcisłym gównie można dostać odcisków ch*ja i jajec :roll:

Siriuz

2022-07-01, 13:48
Niektórzy to widzę mają problem z ideą specjalizacji i optymalizacji, a o to właśnie chodzi w wyznaczaniu odrębnych torów dla komunikacji różnego typu. Można mieć albo trasę szybkiego ruchu tylko dla samochodów, albo ścieżkę dla rowerzystów lub chodnik dla pieszych. Nie da się k***a połączyć jednego z drugim bez szkody, albo będą wypadki, albo szybsi będą musieli dostosować się do wolniejszych a wtedy ch*j strzelił benefity motoryzacji, czy w ogóle odkrycia, że na koniu można szybciej. To jest dyskusja między małpami, które chcą skakać po drzewach a człowiekiem rozumnym, który stworzył warunki aby z Warszawy dotrzeć nad morze w parę godzin. Dokaka dobrze to podsumował. Małpy niech wrócą do dżungli a nie utrudniają życie w miastach.

Kujda

2022-07-01, 13:49
No tak ... miał rowerzysta pierwszeństwo co do tego 100% racji. Szkoda tylko, że nie miał na tyle rozumu, żeby zorientować się, że wykonująca już manewr ciężarówka, może się nie zatrzymać w miejscu, albo że jej kierowca może go po prostu nie widzieć. Koleżanka rowerzysty może się czegoś nauczy na błędzie kolegi.

krosu

2022-07-01, 14:03
Dokaka napisał/a:

W dupie mam znaki i w dupie mam ich pierszeństwo.
Nie powinni w ogole poruszać sie w ruchu ulicznum.
Dopoki moga to beda padac i jebac ich bo przez te znaki. Maja w dupie 40 ton sprzetu bo ma na nich j uważać a nie na odwrót i padaja pod ich kolami i dobrze jednego kretyna mniej mial pierszenstwo teraz pierwszy na cmentarz.
Jezdzij sobie na zdrowie hahahaha



jestes debilem

Dokaka

2022-07-01, 14:36
Tak jak twoj stary bo Cie spłodził.
Mam nadzieje ze jestes rowerzystą i jestes bezmozgiem jak ten na filmiku i zobacze Cie na sadolu...

robikce

2022-07-01, 14:40
koleżance ewidentnie chciało sie siku, skakała jak najęta...

nestii1227

2022-07-01, 15:02
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Niby coś tam Ci świta, ale takim tokiem myślenia to powienieneś jadąc autem, motocyklem czy czymkolwiek przez skrzyżowanie na zielonym świetle zwalniać do 10 km/h i rozglądać się czy czasem nie wjeżdża ktoś rozpędzony na czerwonym świetle. W tej konkretnej sytuacji, to kierowca trucka się nie popisał. Choć nie wiemy czy czasem pedalarz nie jechał ze 40km/h i wyprzedził ciężarówkę tuż przed skrzyżowaniem, w takiej sytuacji to j***ć debila.



Nwm co o tym myśleć. Nie wyobrażam sobie wjechać na zielonym na skrzyżowaniu bez sprawdzania czy jakiś idiota akurat nie przeleci na czerwonym. Szczególnie znając efekty uderzenia w bok samochodu.

I tak, nawet jak trzeba jechać 10 km/h bo np. jakiś budynek zasłania widok w którąś ze stron.

Już raz mi to samochód uratowało.

siwybis

2022-07-01, 15:25
Powinni mu na nagrobku pie**olnąć: Tu leży ten co miał pierwszeństwo :)

tatko

2022-07-01, 15:27
Naprawdę szkoda go. Teraz będzie nad nim wisiała prokurator, potem - zaprzeczenie naszego systemu prawnego - trzeba będzie udowodnić niewinność. Żeby wrócić za kółko psychotesty, psycholog, może psychiatra. No i wyrzuty sumienia. j***ny pedalarz, ha-tfu!

jessjess

2022-07-01, 16:25
a ten tęczowy pedalarz czego tak tańczy?

dżonyłojlker

2022-07-01, 16:41
Zajebiste to jest :radocha:

Każdy cwe* na kolarzówce powinien tak kończyć.

Siriuz

2022-07-01, 17:08
jessjess napisał/a:

a ten tęczowy pedalarz czego tak tańczy?



nie chce, zeby jej sie miesnie zastaly