18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolarskie wypadki

Miecz • 2020-08-13, 14:15
Jeśli ktoś nie lubi pedalarzy to ta kompilacja go zadowoli :mrgreen:


darayavahus

2020-08-14, 18:32
Pedały w naturalnym legowisku - asfalt głową do dołu

bishfinger

2020-08-14, 21:19
ManiacGregor napisał/a:

Oh wy chojraki. Oh jakie wy odważne panienki jesteście tu, w internecie. Ahh ci pedalarze, gorsi ca bo co? Bo tobie debilu udało się nauczyć od deski do deski i zdać prawko to już od pedalarze ludzi wyzywasz. Ale jak Twój stary jeździ rowerem to już nie pedalarz? Może twoja stara pedalarka?



oj nie gniewaj się ty bohaterze w realu, jak dorośniesz i odłożysz w końcu na prawko to zobaczysz jak kompletnie nieobliczalna jest większość rowerzystów na drodze z perspektywy samochodu.

stroona

2020-08-14, 23:25
Oni wszyscy ewidentnie przewracając się lecą na padały... chwila orgii na trasie wyścigu w ramach zniwelowania swojej wagi w postaci usunięcia białka z jąder wprost do zwieracza rywala z innego klubu... dużo piją podczas wyścigu więc trzeba coś z tym zrobić... taki kolarkowy berek, ja tobie zaszczyk w dupę zrobię, a ty kolejnemu...

Jednego żałuję...
Tego, że nie ma na tym filmie krwi, złamanych kończyn, siniaków...
A idź pan w p*zdu...

giga92

2020-08-15, 02:28
2:13 Sprawdza czy włączona coby zapie**olić razem z rowerem...

Tranquillum

2020-08-15, 10:18
Wiesz.. Jak ja nie lubię pająków, to nie oglądam sobie kompilacji z pająkami...

contracts

2020-08-16, 13:50
Tranquillum napisał/a:

z. Ale jak Twój stary jeździ rowerem to już nie pedalarz? Może twoja stara pedalarka?



A ja oglądam jak rozk***iają te ośmionogie k***iszony kapciami :D

ZgRyZ

2020-08-17, 02:36
w całości wygląda fajnie, jak jazda o życie z punktami, ile razy i w jakim stylu zawodnik się wypie**oli.

arturek_w

2020-08-18, 09:13
Szkoda 10 minut dla pedalarzy :)