18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Koktajl Mołotowa

~Sunday • 2019-05-14, 09:42

Wrzucamy do szybu i patrzymy co się stanie...

Sushy

2019-05-14, 15:17
Az mi sie skojarzyło :D



Vivrael

2019-05-14, 16:53
makabrax napisał/a:

do wszystkich debili piszących że to fejk, aleście k***a niedoj***nie niewyedukowani
a tu link do całości bo nawet nie chce mi się tłumaczyć zasady spalania w takich warunkach


Wyedukowany się znalazł. To fake, po pierwsze, od kiedy k***a mikrofonom dzwoni w uszach xD? Po drugie, nienaturalna zmiana jasności+niewłaściwa temperatura barwowa rozbłysku.

Ęriko De Skuczas Palabras

2019-05-14, 19:09
makabrax napisał/a:

do wszystkich debili piszących że to fejk, aleście k***a niedoj***nie niewyedukowani
a tu link do całości bo nawet nie chce mi się tłumaczyć zasady spalania w takich warunkach



Przecież nikt nie napisał, że tak by to nie wyglądało, gdyby rzeczywiście wrzucili koktajl mołotowa do takiego szybu, tylko, że po użyciu efektów postprodukcyjnych wnioskują, iż film został sprefabrykowany. Podpisuję się pod tym przypuszczeniem.

ValvePlsFix

2019-05-14, 21:56
makabrax się zbłaźnił, a debile go piwkują :D żeby takiego fejka nie rozpoznać...

krasnal_hałabała

2019-05-15, 13:38
Ale debile!!! debile j***ne, niedoj***ne, po co oni to, k***a, zrobili, ja pie**olę, jaki to jest debil on, jaki debil, malutki debil, przecież to mogło wybuchnąć nie? no! mogło wybuchnąć... ja jestem diabeł...

A i pamiętajcie że stara jest w piwnicy a teściowa była w szybie.

dennissliwa

2019-05-16, 12:23
Wszyscy co piszecie że to fake to się ośmieszacie..