18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kokakola za trudna dla mudżina

~Velture • 2018-02-28, 04:36
Mój murzyn ma to samo... wasz pewnie też.

8-)


Gilera1231

2018-02-28, 06:11
Mój nie bo zlizuje ją z podłogi

przeme13

2018-02-28, 07:09
Każdy był w takiej sytuacji i każdy odruchowo zakręciłby nakrętkę z powrote, ale kolegw przerosło najwyraźniej

nowynick

2018-02-28, 08:02
Velture napisał/a:

Mój murzyn ma to samo... wasz pewnie też.

8-)



dajesz swojemu murzynowi coca-colę? :shock: Myślałem, że szklanka wody na dobę w słoneczny dzień to już jakieś luksusy...

~Velture

2018-02-28, 08:04
nowynick napisał/a:



dajesz swojemu murzynowi coca-colę? :shock: Myślałem, że szklanka wody na dobę w słoneczny dzień to już jakieś luksusy...

Trzeba dbać o sprzęt.

poligon6

2018-02-28, 09:29
Velture napisał/a:

Trzeba dbać o sprzęt.



Murzyn ci rzdewieja że mu cole dajesz? Gdzie ty go trzymasz? na dworze? Bude mu przynajmniej postaw

freaky

2018-02-28, 09:56
Dlatego jakiś biały, z myślą o murzynach wymyślił colę w kubeczku ze słomką.

thorus933

2018-02-28, 11:59
Bardzo naturalnie to wygląda. Pobratymiec obrzucił go popcornem, a reszta zgromadzonych zareagowała tak, jakby mu co najmniej sraka z uszu poszła.

Putikonto

2018-02-28, 14:18
drugi bambus ochrzcił to popkornem

edy8

2018-02-28, 16:29
Jedynym na Sadistiku [znanym] posiadaczem murzynów [sztuk dwie]
jest

fantastico.


waloos

2018-02-28, 19:39
śmiejecie się z amerykańców jacy są głupi, jacy debilni bo wierzą w pranki czy tam inne reżyserowane zapasy, a sami łykacie jak pelikany takie show.
Ludzie, zrozumcie że te wszystkie "śmieszne" scenki z fan camów są wyreżyserowane. Amerykanie jak idą na mecz, to wynik nie obchodzi ich tak bardzo jak chęć rozrywki, dlatego każdy tam wpie**ala popcorn czy inną colę, w przerwach od zawsze były tańczące laski, a od iluś lat są takie scenki, bo one się fajnie przyjęły i ludzie je lubią.

Oni są głupi i spora część kupuje, że to prawdziwe. To rozumiem, jednak tego że u nas to łykają to już nie.

~Velture

2018-02-28, 21:06
waloos napisał/a:

śmiejecie się z amerykańców jacy są głupi, jacy debilni bo wierzą w pranki czy tam inne reżyserowane zapasy, a sami łykacie jak pelikany takie show.
Ludzie, zrozumcie że te wszystkie "śmieszne" scenki z fan camów są wyreżyserowane. Amerykanie jak idą na mecz, to wynik nie obchodzi ich tak bardzo jak chęć rozrywki, dlatego każdy tam wpie**ala popcorn czy inną colę, w przerwach od zawsze były tańczące laski, a od iluś lat są takie scenki, bo one się fajnie przyjęły i ludzie je lubią.

Oni są głupi i spora część kupuje, że to prawdziwe. To rozumiem, jednak tego że u nas to łykają to już nie.


Wchodź na sadola i traktuj wszystko 120% poważnie a potem płacz.