18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kokainą ciało me wygina

T3RMINATOR • 2020-01-23, 21:16
swoją drogą ciekawa technika taneczna :krejzi:

camson

2020-01-24, 00:10
Wilku bez zębów kilku :D

mrfreak16

2020-01-24, 00:11
I klasycznie, kornik mu zęby wpie**ala :lol:

mam_racje

2020-01-24, 00:36
Nie zszedł, nie ma piwa.

Vrox

2020-01-24, 09:45
barni123pl napisał/a:

pie**olone narkusy i mordercy do pieca z k***ami



pie**olisz jak te stare baby. O narkotykach tyle wiesz co pewnie o kobiecie w łóżku. Zapewne jesteś pedałem z podwiniętymi nogawkami i białe buciki. j***na p*zda a nie chłop z Ciebie tak jak reszta pedałów i p*zdzielcow w białych bucikach. I jebie mnie wasz ból dupy. Tylko p*zdy noszą białe buciki.

Tekos

2020-01-24, 16:17
kampton napisał/a:

UP Jest wyj***ny jak bezpiecznik.



Wystrzelony jak sputnik

Spar1988

2020-01-24, 20:57
Ćpało się z dwa lata praktycznie dzień w dzień, koko, speed, lsd, mdma, nawet dopalacze, ch*j potem w wawie chemik dwa mieszkania wyżej robił nam specjalne tabsy na zamówienie, ćpaliśmy z dziennikarzami z Faktu , no i człowiek doszedł do punktu w którym leżał sobie w łóżku a z sufitu na pajęczynie zjeżdżał biały pająk, lądował na pościeli i powolutku szedł w stronę głowy, zamykało się oczy i znikał, tzn od początku zaczynał zjeżdżać i znowu iść, straszne to było, ale najgorsze przyszło z czasem, zamykało się oczy, otwierało a on był przy samej twarzy, zawał z miejsca. Jestem czysty już z 8 lat, przestałem po tym gdy siedziałem sam naćpany w lesie w środku nocy a drzewa szeptały do mnie "zesrałeś się, zesrałeś się" Sprawdziłem z 100 razy ale się nie zesrałem, ale od tego czasu nawet po maleńkiej kresce miałem w głowie że się zesrałem, było to tak kurewsko wk***iające, psychodeliczne że przestałem ćpać. Po tylu latach patrząc jak ludzie po kresce się zachowują, myśląc że nabrali tylko energii i są rozgadani, stwierdzam że nie ma nic gorszego od ćpania, każdy co ćpie jest na swój sposób zj***ny. Więc w sumie j***ć ćpunów!!!

degenerator83

2020-01-24, 22:57
Vrox:ch*j Ci w dupe krasnoludzie sfrustrowany!Nosze biale buty i ch*j Ci w leb;p

DEADmanPL

2020-01-25, 02:51
Bawi mnie to wyzywanie od ćpunów, znaczy ten gość to fakt przegina, ale odnoszenie się do każdego kto bierze dragi per ćpun to hipokryzja. Idźcie ze szwagrami i kumplami łoić wódę do odcinki cwaniaczki, przecież weekend nie? A wóda to nie narkotyk nie? Nawet mi Was nie żal, jak się wie jak obchodzić się z dragami to zajebista sprawa i mega zdrowsza niż alko. Ja se machnę kwasa dzisiaj i jebnę na syntach jamm z kumplem ;) A Wam życzę zajebistej skacowanej niedzieli sk***ysyny!

Makster_26

2020-01-25, 11:56
Byku35 napisał/a:

j***ć ćpunów



Co kto lubi...

pat0s18

2020-01-26, 12:56
DEADmanPL napisał/a:

Bawi mnie to wyzywanie od ćpunów, znaczy ten gość to fakt przegina, ale odnoszenie się do każdego kto bierze dragi per ćpun to hipokryzja. Idźcie ze szwagrami i kumplami łoić wódę do odcinki cwaniaczki, przecież weekend nie? A wóda to nie narkotyk nie? Nawet mi Was nie żal, jak się wie jak obchodzić się z dragami to zajebista sprawa i mega zdrowsza niż alko. Ja se machnę kwasa dzisiaj i jebnę na syntach jamm z kumplem A Wam życzę zajebistej skacowanej niedzieli sk***ysyny!



tylko winni się tłumaczą

:lol:



:lol: