18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kojot vs psy

Skid17 • 2015-02-18, 13:37
Nie ma takiego leżenia :fuck-off:


Kamilarz

2015-02-19, 00:14
wbijam napisał/a:

up.
Około 190 000 tysięcy jeleni szlachetnych jest w Polsce wg.wikipedia/koła łowieckie.
Okres polowań na niego :od 21 sierpnia - do końca lutego
Czyli bardzo długi.Uważam ,że ilość tych zwierząt jest mocno przesadzona,gdyż
podążając ścieżkami lasów polskich,spotkałem to majestatyczne zwierzę, tylko raz w Bieszczadach.
I wiem,że potrafią zniszczyć drzewo i opie**olić szczyt drzewka,ale można przy sadzeniu pomalować
szczycik i nie ruszy.po co od razu jak się pokaże poroże ,strzelać ?u?
Jeleń jest tylko przykładem.


A wyobraź sobie, że gdyby nie myśliwi, to zwierzyna, nie ważne czy to jeleń czy sarna nie poradziła by sobie w obecnych przekształconych przez człowieka drzewostanach. Dlatego zwierzęta są dokarmiane zimą, jest regulacja liczebności, żeby za dużo szkód nie było... I matematyka tu nie jest do niczego potrzebna, trzeba iść na rozsądek, żeby populacja była na poziomie optymalnym. Niestety, wiele pojebów twierdzi, że gospodarka łowiecka jest zbędna. Takie właśnie osoby nie mają wyobraźni. A po drugie nie są strzelane sztuki, które od razu pokażą poroże - strzelane są selekty, czyi osobniki mające wady genetyczne poroża itd, a pozostają te o najlepszych cechach genetycznych.

Jankes360

2015-02-19, 01:20
@DGZwiro tłumik płomienia, jak i gwint lufy sugerują coś z rodziny AR. Może jakiś Varmint? W każdym razie, na pewno kaliber 5,56/.223Rem.

No...........uk

2015-02-19, 01:49
Szkoda, że się nie pomylił i temu psu w łeb nie zaj***ł...