18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kojarzenie faktów.

de_Sade • 2019-09-26, 18:19
18 centymetrów. Laska powoli zaczyna łączyć pewne fakty i dzieli się spostrzeżeniami z kumpelami:


Andrzejas

2019-09-26, 23:49
@Loaloa

Ej, stary! Jak jesteś socjopatą, to ok - sraj na wszystkich po równo. Co Ty się tak uczepiłeś tych Polaków?

cesarz1982

2019-09-27, 00:17
sanctusdiavolos napisał/a:

Myślę że Twoja mama to odpowiednie progi dla polskich użytkowników portalu sadistic.



Miałem ją ,szału nie było jajec nie urywa

:-/

marinis

2019-09-27, 01:05
Powiem szczerze, ale zawsze mi się podobało jak dziewczyny po seksie z długim penisem, lub dildo przykładały go sobie na zewnątrz, a on im sięgał powyżej pępka, czyli niby tak daleko był w środku.

intermag

2019-09-27, 05:31
Loaloa napisał/a:

Obrzydliwy ruski wycieruch, ale i tak za wysokie progi dla polskich użytkowników portalu sadistic.



Loaloa, znalezlismy pomnik twojego starego na upadlinie


edmund

2019-09-27, 06:55
loaloa nie wywalą i nie zbanują, bo jest trolem napędzającym komentarze

Wiewór

2019-09-27, 08:15
jbone napisał/a:

Niech któryś admin się w końcu odważy i wrzuci użytkownikowi 6 punktów i permamentną blokadę konta za nagminne obrażanie narodu Polskiego.



Ten "naród" sam się codziennie obraża. Łykacie bajta za bajtem.
Mnie to cieszy w ch*j bo lubię jak się plebs wk***ia.

mlekozklasa

2019-09-27, 08:33
jbone napisał/a:

Niech któryś admin się w końcu odważy i wrzuci użytkownikowi 6 punktów i permamentną blokadę konta za nagminne obrażanie narodu Polskiego.



Ale jakie obrażanie? O Polakach nie wolno źle mówić. Taki to właśnie naród jesteśmy! Idealny k***a! Wręcz bym powiedział, że KRYSZTAŁOWY! Dlatego w tym kraju jest takie gówno - a po trzynastym będzie jeszcze większe!

bakus1233

2019-09-27, 10:01
Zapamiętaj sobie, że za każdym razem kiedy myślisz, że ktoś cie obraża, to tak naprawdę ty sam siebie obrażasz i to twoja wina jak na to reagujesz. Dlaczego? Bo nasze mózgi są zaprogramowane aby reagować na konkretne sytuacje w odpowiedni sposób. To ty ponosisz odpowiedzialność za to, że czujesz się obrażony, bo twój mózg generuje wszystkie emocje z tym związane. Zabawne, że ludzie domagają się kary dla innych za to, że się wypowiadają, podczas gdy to, że się obrażają, to całkowicie ich wina, bo bez udziału waszej głowy nikt nie jest w stanie was obrazić. Tak ciężko to zrozumieć?

Ca...........on

2019-09-27, 11:23
@edmund Może i nie wywalą, może i nie zbanują, ale prokurator niedługo go odwiedzi.

bakus1233

2019-09-27, 11:50
Caramon napisał/a:

@edmund Może i nie wywalą, może i nie zbanują, ale prokurator niedługo go odwiedzi.



Ale to jest wasz problem, że czujecie się urażeni, bo nikt inny, tylko wasze głowy tak to interpretują i decydują się na bycie obrażonym. Pretensje miejcie do siebie.

Przykład: powiesz coś niemiłego jednej osobie i ją to nie ruszy, a ktoś inny gdy uslyszy dokladnie to samo, to się popłacze albo będzie przeżywał miesiąc.

Mnie np kompletnie nie ruszają posty tego użytkownika, a niech sobie pisze co chce, dopóki wam fizycznie krzywdy nie robi, to czym się przejmować?

M00nSpeLL

2019-09-27, 14:46
jbone napisał/a:

Niech któryś admin się w końcu odważy i wrzuci użytkownikowi 6 punktów i permamentną blokadę konta za nagminne obrażanie narodu Polskiego.



a to polski naród jakiś święty? xD

TB303

2019-09-27, 15:40
Widzę nie tylko ja zauważyłem, że Loaloa nawet już się nie stara z tym trollingiem. Średnia IQ użytkowników sadola jest tak niska, że wystarczy jego nick i już dostają ścisków odbytów. Niesamowite jak ludzie mogą być tępi :lodowka:

ellsworth

2019-09-27, 20:12
BooooomHeadshot napisał/a:

Dowiedziałeś się, gdy opowiadały Ci dlaczego nic nie czują?


Ja mam co prawda 17 ale nie znalazła się tak co by powiedziała że nie czuje. Oj głośno nieraz wyrażały swe odczucia ;)

bakus1233

2019-09-27, 20:41
ellsworth napisał/a:

Ja mam co prawda 17 ale nie znalazła się tak co by powiedziała że nie czuje. Oj głośno nieraz wyrażały swe odczucia



Przecież średnia długość pochwy, to około 9cm. Pochwa jest elastyczna tak aby każdy był zadowolony ;-)

marinis

2019-09-27, 23:37
TB303 napisał/a:

Średnia IQ użytkowników sadola jest tak niska


To głównie twoja wina. Odejdź z tej strony to średnie IQ użytkowników wzrośnie.