18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kogut po dojściu pada jak długi

fantastico • 2017-08-31, 23:58
W towarzystwie krów odbywa się akt zapłodnienia kury, po którym kogut pada jak długi. Krowy leniwie rzucają spojrzenie na dogorywanie koguta, który po owym akcie zamiera trzepocząc jeszcze rozpaczliwie skrzydłami lecąc po ziemi.


mygyry

2017-09-01, 00:02
Toż to Mieciu :D

Chłop miał 200 kur i ani jednego koguta. Poszedł do sąsiada, kupił tak ze trzy na początek. A sąsiad na to: - Ale po co trzy? Słuchaj stary - ja ci sprzedam Miecia. Miecio to jest taki kogut, ze ci te wszystkie 200 kur spoko obsłuży. OK, po trzeciej wódce dobili targu, chłop wrócił z Mieciem do gospodarstwa, wypuścił go z klatki i mówi: - Słuchaj Mieciu - to jest teraz twoje gospodarstwo, 200 kur na ciebie czeka, wyluzuj się, jesteś tu jedynym kogutem, nie ma co się spieszyć, tylko mi się nie zmarnuj - kupę kasy za Ciebie dałem. Ledwo skończył mówić, SRU! Mieciu wpadł do kurnika. Przeleciał wszystkie kury kilka razy, tylko pierze leciało. SRU! Poleciał do budynku obok gdzie były kaczki - to samo. Chłop krzyczy, próbuje go hamować. Ale gdzie tam! SRU! Poszedł Miecio za stadem gęsi i zniknął w oddali. Rano chłop wstaje, patrzy - leży Mieciu na podwórku, kompletna padlina. Nad nim krążą sepy. Podbiega i krzyczy: - A widzisz Mieciu, mówiłem Ci, daj spokój, tyle kasy w błoto... A Mieciu otwiera jedno oko i syczy przez zaciśnięty dziób: - Ciiiiiiiiiiiiiii i sp***alaj, bo mi sepy płoszysz..

ToPrzeciezJa

2017-09-01, 00:47
Tak powinni zdychać imigranci, którzy gwałcą Europejskie kobiety.. żartuje, powinno się sk***ysynów zabierać do jakiś specjalnych pomieszczeń i znęcać się nad nimi, ciągle utrzymując przy życiu, aby cierpieli jak najbardziej

Jimmydm

2017-09-01, 02:04
@fantastico masz jakies potwierdzone zrodla ze kura zostala zaplodniona? Jesli nie to prosze nie wprowadzaj ludzi w blad gdyz na filmiku powyzej widac co najwyzej dosc krotki, nieudany akt kopulacji

Gizmolka

2017-09-01, 02:05
Zaj***ł się biedak na śmierć. Widzicie co wam grozi jak wyjdziecie z domu...

fantastico

2017-09-01, 02:31
Jimmydm napisał/a:

@fantastico masz jakies potwierdzone zrodla ze kura zostala zaplodniona? Jesli nie to prosze nie wprowadzaj ludzi w blad gdyz na filmiku powyzej widac co najwyzej dosc krotki, nieudany akt kopulacji



Info prosto z rejestru zapłodnień kur.

dziaad

2017-09-01, 07:59
@Jimmydm
a Ty myślisz że kogut pół godziny pie**oli? może jeszcze fajkę po tym pali za każdym razem? rachu ciachu, 5 sekund i po skoku...

bordog

2017-09-01, 08:07
Piękna śmierć!

Wiewór

2017-09-01, 08:12
Po dobrym r*chaniu się zasypia. Co w tym dziwnego.

serenity20

2017-09-01, 11:03
Przynajmniej zar*chał przed smiercią. nie to co większość sadoli :)

Tosłowa

2017-09-01, 11:05
Ej, czemu @fantastico pisze w taki sposób? :D Wiem, że jest tak od dłuższego czas, ale jakoś ciągle nie ogarnąłem przyczyny... Nie czepiam się, jestem po prostu ciekawy ;d

Je3anyPrzystojny

2017-09-01, 11:24
Mój wymarzony koniec życia, żeby tylko była gwarancja że zajdzie i że będzie chłopak. :) <marzyciel>

wszystkozajete1234

2017-09-01, 12:40
@up
Nie chcę niszczyć Tobie marzeń, ale ciąża pozamaciczna to mit i ręka nie może zajść w ciąże.

MówięPrawdę

2017-09-01, 13:00
#toslowa
Chłopak tak pisze, bo myśli, że to dowcipne i oryginalne. Co gorsza ma fanów i naśladowców. Kiedyś widziałem jak jakiś typ pisał, że on to wymyślił i był pierwszy :samoboj:
Każdy potrafi tak kaleczyć język, a najlepiej idzie tym z niedorozwinieciem umysłowym. Talenty k***a

fantastico

2017-09-01, 13:05
MówięPrawdę napisał/a:

#toslowa
Chłopak tak pisze, bo myśli, że to dowcipne i oryginalne. Co gorsza ma fanów i naśladowców. Kiedyś widziałem jak jakiś typ pisał, że on to wymyślił i był pierwszy :samoboj:
Każdy potrafi tak kaleczyć język, a najlepiej idzie tym z niedorozwinieciem umysłowym. Talenty k***a



Gdzie tu widzisz skaleczenie mowy?? :) Jeśli ludzie w wieku szkolnym uważają coś takiego za kaleczenie mowy to boję się o przyszłość j.polskiego ;)