18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kodeks ruchu drogowego w indiach...

Halman • 2024-01-29, 13:44

zawiera sie w uniwersalnej mądrości; ważniejszy na drodze jest ten kto ma większy pojazd...

Lobo24

2024-01-29, 13:52
W takim Egipcie wystarczy prosty test ze znajomości znaków i jesteś kierowcą.

Nome

2024-01-29, 14:22
pij mleko będziesz wielki

bleblebator1

2024-01-29, 15:07
Cytat:

zawiera sie w uniwersalnej mądrości; ważniejszy na drodze jest ten kto ma większy pojazd...


No żesz k***a faktycznie

AlbertoNihilo

2024-01-29, 16:43
On chyba śpi też w tym autobusie. Po lewej garnki i patelnie.

Lo...........cz

2024-01-29, 17:35
Wielka butla wody z Gangesu, kierownica po złej stronie. Cóż więcej do szczęścia potrzeba takiemu hindu-dindu?

Wojtalo23

2024-01-29, 18:22
A w dupie tam wunderbaum jakas obsrana choinkę wieszać. Tam to dopiero mają kuchnie na kokpicie . Brakuje tylko noży na ladzie, patelnie, mikrofalówkę. A przy wypadku jak w kuchennych rewolucjach na ramówce.

Adameck

2024-01-29, 18:31
Zajebiste ornamenty na szybkach!

Ogórek

2024-01-29, 21:11
Wojtalo23 napisał/a:

A w dupie tam wunderbaum jakas obsrana choinkę wieszać. Tam to dopiero mają kuchnie na kokpicie . Brakuje tylko noży na ladzie, patelnie, mikrofalówkę. A przy wypadku jak w kuchennych rewolucjach na ramówce.



A nie wiesz czy gdzie nie schowana mikrofala.

crookla

2024-01-29, 22:15
Gdyby nie to byłoby ich już ze dwa miliardy :D

mariusz3pl

2024-01-29, 22:44
Nazwałbym to obcierką . Wstaną, otrzepią się i pojadą dalej. Większość już nigdzie by nie pojechała ;-)

majeńka

2024-01-30, 00:14
Wunderbaum? Tak to jest w Europie gdzie prawo zabrania zbytniego zasłaniania szyby. Mam tu focię typowej ciężarówki którą widziałam na własne ślepia, nie wklejam samej foci ze względu na odbicie moje oraz kumpli.

Od góry:
* 6 pluszowych ośmiornic sięgających od góry do 35% wysokości szyby
* jakiś wiecheć
* naszyjnik ze zwisami jakichś pluszowych koralików
* dwa małe "żyrandole" ze sznurami paciorków
* niby kot/miś z dwoma pomponofrędzlami (tu pasuje staropolskie słowo "ku*as" ale byście to opacznie zrozumieli)
Od dołu:
* jakaś maska (coś jak Guy Fawkes ale trochę inna) z jakimś różowym futerkiem na górze; sięga prawie do połowy szyby
* wielka półprzezroczysta naklejka "Dream Hacker"
* na gumowych przyssawkach 10 proporczyków "OM" "MANI" "PAE" "MEY" (pusty) "OM" "MANI" "PAE" "MEY" (pusty)
* kawał sztucznej trawy
* jakieś zielsko
* oparta o szybę plastikowa butelka wody (z Gangesu?)
* naklejka z logo instagrama i nazwą

I tak zagraconą szybę ma chyba każdy ciężarny-ówkowiec którego tam widziałam. Nasi im pod tym względem nie podskoczą.