18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KOD w pigułce

contowsky • 2016-01-25, 00:19
Najważniejsze to uświadomieni demonstranci.

Cytat:

Ło Panie co tu sie intelektualnie odj***ło




KJP678

2016-01-25, 00:32
k***a, ci popie**oleńcy nie są lepsi od imigrantów. Za udział w marszu KOD i pie**olenie od rzeczy powinno się nagradzać kulą w łeb :samoboj:

jerryQ

2016-01-25, 00:50
Ten rząd według pani polski nie jest, skąd jest nie ma pojęcia. Po wyrazie twarzy nieskalanym inteligencją widać że poprzedni rząd jej się podobał bo był z Izraela...

makumbah

2016-01-25, 01:09
I tak zazwyczaj wygląda wyborca PO czy innej nowoczesnej...
Nie chcę tutaj rozpoczynać politycznej gównoburzy, ale nie miałem okazji rozmawiać z inteligentnym wyborcą w/w partii.

Psilocke

2016-01-25, 01:29
Moim prywatnym zdaniem każdy kto w dzisiejszych czasach chodzi na wybory jest nieskalany inteligencją.
Wybór:
k***y i złodzieje kontra złodzieje i k***y.
A jakby nie wybierać i tak szary polak jest j***ny w dupe.

Jedynym na chwilę obecną protestem wyborczym było by to jakby nikt nie poszedł głosować na nikogo.
No ale zawsze ktoś lubi kiełbasy wyborczej powpie**alac.

pyjter

2016-01-25, 02:06
@Psilocke jak to było? "Nie głosując w wyborach, naprawdę doprowadzimy do zmian." No chyba, ze politycy sami na siebie zaglosuja i będą mieli w dupie, ze frekwencja wyniosla 0,5%, ale co ja tam wiem.

Ptoon

2016-01-25, 02:40
Cytat:

Moim prywatnym zdaniem każdy kto w dzisiejszych czasach chodzi na wybory jest nieskalany inteligencją.



Czyli jakbyś znalazł się w płonącym budynku i miał do wyboru:
a) wyskoczyć przez okno (możliwe że upadając połamiesz nogi)
b) spróbować przedrzeć się do drzwi (możliwe że się mocno poparzysz)
ty usiadłbyś na ziemi i stwierdził, że nie będziesz wybierał między dwoma niekorzystnymi dla siebie wariantami.

Tak to już jest, do władzy pchają się ludzie skorumpowani, egoistyczni, sprzedawczyki, k***y i złodzieje. Do tego władza zmienia ich na gorsze, bo pojawiają się różne zachęty, jest biznes, są pieniądze i możliwości. Nigdy nie będzie tak, że zobaczysz partie i powiesz, tak to moi ludzi będę ich popierał aż po grób, tak mają tylko kompletni idioci i członkowie danych partii. Dlatego przy wyborach trzeba się skupić na pojedynczych osobach, a nie na partiach. Musisz przejrzeć wcześniej listę ze swojego okręgu, poznać kandydatów i wybrać tego, którego uważasz za najbardziej kompetentnego i oddanego sprawom, które leżą ci na sercu.
W każdym ugrupowaniu znajdzie się zawsze parę osób, które są godne zaufania. Tylko mało kiedy takie osoby zostają wybrane, bo ludzie albo głosują na szyld partyjny i na jedynki na listach albo płaczą, że nie mają kogo wybierać.

A KOD to k***y. Polecam linki w podpisie.

lapps

2016-01-25, 03:59
Psilocke napisał/a:

Moim prywatnym zdaniem każdy kto w dzisiejszych czasach chodzi na wybory jest nieskalany inteligencją.
Wybór:
k***y i złodzieje kontra złodzieje i k***y.
A jakby nie wybierać i tak szary polak jest j***ny w dupe.

Jedynym na chwilę obecną protestem wyborczym było by to jakby nikt nie poszedł głosować na nikogo.
No ale zawsze ktoś lubi kiełbasy wyborczej powpie**alac.



to glosuj na korwina, on od 40 lat powtarza w kolko co trzeba zrobic z tak zwanym korytem, 13 lat temu w publicznej telewizji mowil jakie beda efekty polityki imigracyjnej europy. jak powiedzial tak sie stalo... no ale rozumiem, ze dla ciebie moze to byc oszolom, bo go nie rozumiesz i w telewizji sie z niego smiali(tak samo jak z pisu zreszta, tylko pis nie chce niszczyc koryta, albo sciemnia, ze nie chce)

Psilocke

2016-01-25, 20:26
@ Ptoon
Porównania zupełnie różnych sytuacji w tym przypadku nie mają sensu.
Nie widzę nikogo kto zaslugiwalby na mój głos. Od wielu lat mogę głosować i w sumie są to te same mordy na okrągło. Gdybym zobaczył, że któryś spełnia swoje obietnice to bym na niego zaglosowal. Nawet gdyby nie oferował nic korzystnego dla mnie. Niestety takich ludzi nie ma.
Zawsze po wybraniu jest "tego się nie da", "tak nie damy rady" itp itd.

@ lapps
Do Korwina w sumie nic nie mam. Jest tylko jedno moje zastrzeżenie. Jest osobą, która dorwawszy się do władzy wyjebie wszystko do góry nogami realizując swój plan. Jedyny słuszny.
Może tak, może nie. Czasy się zmieniają i kierunki działania też. Podejście, że "ja mam rację i ch*j" prowadzi do totalitaryzmu.
Mogę się mylić oczywiście ale tak mi się wydaje.
Tak na marginesie to w telewizji oglądam Cartoon Network i Animal Planet. Nie biorę udziału w informacyjnym biciu piany.
Nominalnie koleś mówi ok obawiam się tylko tego co napisałem powyżej.

NajlepszyPrezenter

2016-01-25, 23:56
Cytat:

to glosuj na korwina, on od 40 lat powtarza w kolko co trzeba zrobic z tak zwanym korytem, 13 lat temu w publicznej telewizji mowil jakie beda efekty polityki imigracyjnej europy. jak powiedzial tak sie stalo... no ale rozumiem, ze dla ciebie moze to byc oszolom, bo go nie rozumiesz i w telewizji sie z niego smiali(tak samo jak z pisu zreszta, tylko pis nie chce niszczyc koryta, albo sciemnia, ze nie chce)



Powiem ci, że jeszcze dwa lata temu byłem mocno zajarany Korwinem, nawet trochę pomagałem w lokalnych strukturach, chodziłem na spotkania, wiece, podpisy itp.
Korwin dostał się do unioparlamentu, było gites, a po paru miesiącach rozłam w partii, wyszła cała masa syfu, niekompetencji struktur i działaczy, prywatnych interesów i tak dalej. Szczerze nawet nie chcę mi się pisać o tym za dużo, bo to co zaczęło się odpie**alać w środowisku Korwina to była skończona dziecinada- latanie samolotem, promocja miernot pokroju Ewy Zajączkowskiej (po której słuch już zaginął odkąd przez najbliższe parę lat nie ma szans na nic konkretnego), wykłady z "masakrowania lewaków" Berkowicza, Wipler, który wciągnął się za bardzo w internet, brak wprowadzenia ludzi na listy Kukiza (czyli realnie wprowadzenia kilku osób do sejmu) i wiele innych.

Dlatego po prostu wolę nie głosować, bo we wszystkich partiach jest jeden wielki syf i mniejsze lub większe partykularne interesy.

Cervus

2016-01-26, 00:00
Ale macie ból dupy z tym KODem, niech ludzie chodzą, protestują, grunt że coś robią a nie siedzą przed komputerami jak wy, ostrzy kowboje i mistrzowie inteligentnych ripost z internetu.

A przepraszam, przecież oni tam chodzą bo im Petru-bankseter płaci żydowskimi srebrnikami.

Nie to co te piękne, polskie rodziny z dziećmi, mądre-prawilne chłopaki i dziewczyny, czy kombatanci na marszu niepodległości. Albo obrońcy krzyża.

Psilocke

2016-01-26, 07:50
@ Cervus
Tylko, że to jest protestowanie dla samego protestu.
Znaczna większość ludzi, którzy tam chodzą to nawet nie wie po co i dlaczego.
Niech sobie chodzą i protestują ani mnie to ziebi ani grzeje. Niech tylko wiedzą przeciw czemu protestują.
Sformułowania "bo rząd jest zły" A na pytanie "czemu jest zły" brak odpowiedzi albo jakaś z dupy.
W historii naszego narodu ludzie protestowali już wiele razy ale na ogół wiedzieli przeciw czemu.

lapps

2016-01-27, 13:17
Psilocke napisał/a:



@ lapps
Do Korwina w sumie nic nie mam. Jest tylko jedno moje zastrzeżenie. Jest osobą, która dorwawszy się do władzy wyjebie wszystko do góry nogami realizując swój plan. Jedyny słuszny.
Może tak, może nie. Czasy się zmieniają i kierunki działania też. Podejście, że "ja mam rację i ch*j" prowadzi do totalitaryzmu.
Mogę się mylić oczywiście ale tak mi się wydaje.
Tak na marginesie to w telewizji oglądam Cartoon Network i Animal Planet. Nie biorę udziału w informacyjnym biciu piany.
Nominalnie koleś mówi ok obawiam się tylko tego co napisałem powyżej.



trzeba wywrocic do gory nogami bo nasza gospodarka jest bankrutujaca. mozemy to robic tak jak orban, mozemy to zrobic jak pinochet albo tak jak korwin chce, ale cos trzeba z tym zrobic.
z korwinem jest o tyle dobrze, ze ci nie wprowadzi komunistycznego kolchozu, tylko nawet jak wszystko wywroci do gory nogami, to bedziesz mial wolnosci osobiste i gospodarcze, najwyzej nas nie beda lubily k***y typu merkel czy schultz... a po 10 latach bedzie to co w chinach czyli konkretne prosperity