18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KOD prowadzi Polaków do burdelu

vonreinert • 2016-05-12, 18:08


"Aleksander Jabłonowski komentuje manifestację KODu. Jego zdaniem liderzy opozycji to bezwzględni oszuści i propagandyści, pilnujący wyłącznie swych przywilejów i apanaży, a ludzie bezrefleksyjnie podążają za nimi, niczym stado baranów na rzeź."

Verbatim369

2016-05-12, 18:20
A kim k... jest ten Jabłonowski przebieraniec?

vonreinert

2016-05-12, 18:28
Verbatim369 napisał/a:

A kim k... jest ten Jabłonowski przebieraniec?

A kim Ty k... jesteś, pajacu?

TB303

2016-05-12, 18:30
vonreinert napisał/a:

A kim Ty k... jesteś, pajacu?


Verbatim369 napisał/a:

A kim k... jest ten Jabłonowski przebieraniec?



Hehe, no nie mogłem się powstrzymać :amused:

Kriski

2016-05-12, 18:30
Kolesiem który dobrze gada. Polacy mają jakąś wadę genetyczną, lubią a wręcz ubóstwiają jak się ich robi w ch*ja.
Jak już ktoś zrobi Polaka w ch*ja to przychodzi taki Kijowski i wmawia Polakowi że jego robienie w ch*ja jest lepsze bo patriotyczne. Jak już taki Kijowski będzie na stołku Polaka w ch*ja robił to przyjdzie jakiś nowy Kowalski itd itp.

1nsecure

2016-05-12, 18:35
@up
Piwo dla tego Pana!

lesiot

2016-05-12, 19:26
TB303 napisał/a:

Jak już ktoś zrobi Polaka w ch*ja to przychodzi taki Kijowski i wmawia Polakowi że jego robienie w ch*ja jest lepsze bo patriotyczne.



W sumie to dokładnie to samo jest w przypadku...
Jak już ktoś zrobi Polaka w ch*ja to przychodzi taki Kaczyński i wmawia Polakowi, że jego robienie w ch*ja jest lepsze bo patriotyczne.

Obecnie to pasuje do każdej partii w sejmie i większości partii poza sejmem.

Kriski

2016-05-12, 19:34
Niestety, ludzie którzy mają jakieś pomysły na uzdrowienie Polskiej sceny politycznej są uznawani za oszołomów.

Cervus

2016-05-13, 12:57
Jak ktoś ma 2 szare komórki to nie bierze się za politykę, tylko szuka pracy gdzieś indziej albo zakłada własny biznes. Polityka w tym momencie w 90% przyciąga oszołomów, żadnych władzy nad innymi i chcących się jak najszybciej nachapać przy minimalnym wysiłku. A reszta to oderwani od rzeczywistości idealiści, zazwyczaj dość radykalni i o zamkniętych głowach.

Przydał by się ktoś z sercem, twardą dupą i głową na karku, ale w tym momencie nie widzę takich w polskiej polityce.

A ten Jabłonowski - dajcie spokój. Już te jego przebieranki skreślają go jako człowieka którego należy traktować poważnie. Pomijam co on gada.