18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KOD gotowy na polski Majdan

vonreinert • 2016-05-09, 14:55


#RakContent gwarantowany.

"Nie żyłeś za komuny to gówno wiesz", "Konstytucja 1 maja. Doucz się syneczku", "Świat kontrolują roboty, coś z tym trzeba zrobić" i inne błyskotliwe teksty geniuszów KODu. Jeśli znasz dobrego onkologa, możesz spokojnie oglądać :)

saves

2016-05-09, 14:58
Do koleżanki mojej żony dzwoniła pani ze związków zawodowych ŻĄDAJĄC!!! przyjścia na marsz. Dwukrotnie.

~Velture

2016-05-09, 15:03
@up
Nawet ta zj***na żydówka z nowoczesnej (ta co jej wszędzie pełno i ciągle nie zna programu partii) w tv przyznała się ,że każdym możliwym sposobem nakłaniają ludzi i nawet rozsyłają smsy do ludzi którzy podali swój tel na fejsie a także częściowo przyznała się ,że organizują im transport.


maderfakermen

2016-05-09, 15:05
za podniecanie się niebieską szmatą w gwiazdki ch*j z dupy do mordy.

GoldRoger777

2016-05-09, 15:08
Mam gdzieś KOD-y i inne marsze. Ludzie mają prawo protestować. To, że większość z nich nie ma pojęcia przeciwko czemu konkretnie protestuje i nie posiada żadnej wiedzy teoretycznej powinno być oczywiste dla każdego. Nie popieram ich i moje poglądy są rozbieżne. Są tam na pewno też osoby, które znacznie więcej byłyby w stanie powiedzieć na temat sytuacji w państwie. Mnie mierzi jednak najbardziej to, jak postronne stały się media w Polsce. Nie mają najmniejszych wartości. Łapanka osób niedoinformowanych aby ośmieszyć całą grupę. Podejrzewam, że znaleźli się i tacy z większą wiedzą, ale tych wycięli. "eMisja", "TVP", "TVN", "Niezależna"!, "Republika"... wszystko to jeden chłam i hołota. To już nie jest dziennikarstwo. To dz**karstwo za konkretne pieniądze.

uszatok

2016-05-09, 15:15
@up

No i kolego masz rację. Ideą dziennikarstwa jest przedstawianie rzeczywistości w sposób neutralny i niestronniczy, a pytania, które ten młody pan prezentuje wyglądają jakby sam prezes mu je podsunął.

mateusos

2016-05-09, 15:19
Powinni zapytac Petru, on jest najlepszym przykladem ciemnoty. Jaki lider takie zgromadzenia.

maderfakermen

2016-05-09, 15:27
Powinni tam wjechać na pełnej k***ie tak jak to było za PO na protestach rolników, górników, pielęgniarek, marszach. Patrze na te tępe ryje i choćbym chciał zrozumieć ten bełkot to nie mogę.

Co jest k***a pie**oleni kodziarze, pamięć krótka? Skleroza, alzhaimer czy demencja starcza?

Toolpa

2016-05-09, 15:34
To jest k***a dramat.

janlew

2016-05-09, 15:50
Maderfakermen napisał/a:

Powinni tam wjechać na pełnej k***ie tak jak to było za PO na protestach rolników, górników, pielęgniarek, marszach. Patrze na te tępe ryje i choćbym chciał zrozumieć ten bełkot to nie mogę.

Co jest k***a pie**oleni kodziarze, pamięć krótka? Skleroza, alzhaimer czy demencja starcza?



Przecież im dokładnie o to chodzi. Bo jak wpadną tam narodowcy czy nawet Polskie Wojsko. To nagle się okaże że "totalitarny faszystowski reżim" gnębi "wolną młodzież". A że to stare komuchy i żydowska lewica laicka... to już nie będzie ważne.
Pojawią się jednostki i Niemieckie,i Mosad i ONZowskie, a może i Rosyjskie jak już przestaną się "kryć" ze współpracą. I ich marzenia się spełnią.
Oni do tego dążą i jedyne co należy uczynić to zlać ich ciepłym moczem. Co oni zebrali, 30tyś urzędasów? Pff.
Czego mogą próbować:
- zaostrzać "majdaniki" KODu
- będą nas chcieć zalać uchodźcami
- może coś jebnąć na dniach Młodzieszy lub Nato
- zaczną generować coraz to większe pseudokryzysy finansowe
- będą chcieli napuścić naszą i ukraińską młodzież na siebie, w imię zaszłości. A naprawdę dla tego że Ukrainę już mają. Zobaczcie kim jest tamtejszy premier Hrojsman.
V.Neuland przyznała że wydali na demokracje na Ukrainie 5mld dolarów, a w Polsce wizytowała Petru. Soros to samo, płaci i tu, i tu. Ukraina to była zemsta na Rosji i alimenty dla Usraela za Syrie. Syria miała paść. Ale Rosyjskie i Usraelskie wojsko działa już w Syrii razem, ktoś się dogadał. Po co więc "wzmacnianie wschodniej flanki nato", skoro już jest deal?

Cappo_di_Tutti_Ferdi

2016-05-09, 15:58
wszyscy doskonale wiemy że oni przyszli po ser na wykałaczkach,jak to emeryci

det0x

2016-05-09, 16:06
Wielkie halo, wyrwali z wielotysiecznego tlumu kilku oszolomow ktorych tam nie brakuje i robia z tego mega material, a jak robili podobna prowokacje na marszu niepodleglosci to wielkie hurr durr ze jednostki wybieraja ;)

Znajomy byl zarowno na marszu rownosci jak i niepodleglosci co by ocenic samemu jak to faktycznie jest. Okazuje sie ze w 80-90% przychodza tam normalni ludzie ktorzy maja jakies poglady i chca to zademonstrowac a swiry ktorzy sa pokazywani w tv czy "materialach" jak ten to jednostki.
Ta zezowata pipa z sercem na mozgu tak zamiotla cale srodowisko gejowskie ze prawicy sie to chyba nigdy nie udalo :D

Ludzie nie dajmy sie zwariowac, jeden naskakuje na drugiego dlatego ze popiera innego zlodzieja na Wiejskiej a z kibicow sie smiejemy bo sie leja za swoj klub.

ps. Wisienka na torcie byl wystep Bula Komorowskiego na wiecu mowiacego o demokracji i poszanowaniu sprawiedliwosci :D jeszcze powinni zrobic prezentacje "Hitler obronca praw ludzkich" :D

decode21

2016-05-09, 16:13
Ci ludzie są pełni nienawiści, oni się cali trzęsą jak mówią. Sami nie wiedzą dlaczego protestują, są zamknięci na jakąkolwiek dyskusję.