18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochanie...

CJ...........ac • 2019-01-06, 14:05
... zrób mi




CJ...........ac

2019-01-06, 15:05
ehh wychodzi na to że ten portal to nie to co kiedyś ...

sh...........ns

2019-01-06, 15:35
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Małżeństwo/konkubinat to związek partnerski, gdzie obie strony coś dają.

Kobiety dają:
- piękny wygląd
- opieka nad domem i mężem
- rodzą dzieci

Faceci dają:
- zapewnienie środków do przeżycia
- polepszają status społeczny i majątkowy swej kobiety (kobieta "nie idzie w dół" wybierając faceta)
- opieka nad męskimi sprawami (remonty/naprawy/bezpieczeństwo)


I co jak któraś ze stron przestaje dawać to co było ustalone na wstępie?

Dzieje się to: "wypie**alaj". I się szuka nowej żony/męża.

Szukanie nowego męzą jest opłacane dla kobiety bo odstaje jego majątek i alimenty jak męzczyna nie zapłaci bo nie ma albo coś to idzie dow wiezienia , natomiast rozówd dla męzczyny i szukanie nowej żony czesto jest tragedią , małżenstwo to upowa prawna niekorzystna całowiecie dla mezczyny i całkoiwice korzystna dla kobiety która nic nie daje i nic nie musi

CJMac napisał/a:

ehh wychodzi na to że ten portal to nie to co kiedyś ...

dokłądnie same wytresowane piseki co nie uderza kbiety chocby ta im pluła w twoarz no bo kobiety im tak wmawiają od dziecka czyli to musi być prawda , a to taka sama prawda jak z żydami i narodem wybranym

Argeusz

2019-01-06, 16:32
O tak, memy na sadolu. ch*jowe ikonki. Moderatorzy zakazujący wrzucania filmów Fantastico.
Całkowity i ostateczny upadek tego serwisu.

~DMT

2019-01-06, 16:44
Chciałem przypomnieć, że istnieje coś takiego jak intercyza, aktualnie zwana umową majątkową małżeńską... NIE MA lepszego sposobu, na weryfikację zamiarów kobiety... Nie podpisujesz? sp***alaj, szukać innego jelenia...

TB303

2019-01-06, 16:48
Argeusz napisał/a:

O tak, memy na sadolu. ch*jowe ikonki. Moderatorzy zakazujący wrzucania filmów Fantastico.
Całkowity i ostateczny upadek tego serwisu.


Niestety, od kiedy banda kretynów i pozerów przejęła ten portal, jego poziom spada. Sam mem z tematu jest spoko, ale bardziej na kwejka pasuje, niż tutaj.

spiepszaj_dzbanie

2019-01-06, 18:23
@shokobons
I tu pozwolę sobie się z Tobą nie zgodzić, gdyż po rozwodzie żonie nie przysługuje nic, co mąż posiadał przed małżeństwem, a jedynie połowa majątku nabytego w trakcie jego trwania.
Chyba, że małżeństwo rozpadło się z winy żony, wtedy już były mąż nie musi jej nic dorzucać ekstra (alimenty itp.).

Reasumując, masz samochód i mieszkanie, żenisz się, a potem rozwodzisz - żona dostaje tylko i wyłącznie pralkę i piekarnik który kupiłeś jej, aby miała zaszczyt Ci prać skarpety i nie wychodzić z kuchni.

TB303

2019-01-06, 18:27
Panowie. Ten shokobons to homo-troll-stulejarz z kompleksami. Z nim się nie rozmawia.

kzf

2019-01-06, 19:51
@Rabeliant_ZPF, owszem dojechały ich te niewinne, efemeryczne istotki, potocznie zwane kobietami. Niestety, ślub to dla nich mega dobry deal, zwłaszcza jak dorwą ciapę z kasą. Tak idealnie zmanipulują go cipeczką, że taki zwykle się budzi z czystym kontem. Tych dwóch gości psuło im rynek, uświadamiając chłopaków, że nie warto brać ślubu. Dostały takiego świądu p*zdy z gniewu, że w ciągu krótkiego odstępu czasu, panowie zostali uciszeni.

@spiepszaj_dzbanie, rzadko kiedy kobieta jest wskazywana jako wyłączny winowajca rozpadu małżeństwa. Nawet kiedy są dowody czarno na białym, że skakała na knagach 5 innych tego samego wieczoru, to płacząc, łkając wyrzuci argument, że przecież ona też ma swoje potrzeby, a mąż ich nie zaspokaja. ch*j, że chłop zak***ia kilkaset kilometrów od domu po 12h, żeby niczego w domu nie brakowało. Jej akurat się zachciało, kiedy ten straszny tyran zajmował się tylko pracowaniem i pewnie piwko popijał w pokoju z koleżkami, a na nią i jej potrzeby nie ma już czasu. Oczywiście dupki chłopaczyna może dostanie przy wypłacie (czyt. pani zagra kłodę, a chłop będzie próbował coś swoim dłutem wyrzeźbić z tej brzozy :lol: .

@TB303, no gość akurat ma 100% racji. Ta umowa jest całkowicie niekorzystna dla mężczyzny. W czym jest tu korzyść? Że kobita przejmie Twoje nazwisko? Że teraz możecie się dziergać jak dzikie kuny "na (katolskim) legalu"? Innej pozytywnej cechy nie widzę. Wręcz uważam, że lepiej tego nie robić, wtedy obie strony walczą o utrzymanie relacji.
Chociaż nie znam Cię i pewnie w życiu się nie spotkamy to mam wrażenie, że sam dałeś się wciągnąć w ten miłosny deal i teraz, żeby nie wyjść (w swoim mniemaniu) na durnia, którego pani zaciągnęła przed ołtarz, a teraz musi zasuwać na księżniczkę i nie chce, żeby inni nie powtarzali tego błędu. Ot taka nasza narodowa zawiść, żeby innemu nie było czasami lepiej.
Oczywiście mogę się mylić, ale z doświadczenie pokazuje, że tak najczęściej zachowują się albo wspomniani "wyklęci", albo białe rycerzyki w lśniących zbrojach bronią honoru dam, chociaż sami są przez nie olewani, spławiani i dymani na kasę.

TB303

2019-01-06, 20:02
Pisałem ogólnie o tym osobniku. Co do mojej osoby, to mylisz się. W życiu byłem w jednym, rocznym związku, który potem się rozpadł. Od tamtego czasu postanowiłem sobie, że pozostanę singlem do końca życia i tego trzymam się do teraz ;)

Nutzz

2019-01-06, 20:03
O k***a, jaka banda spermiarzy w komentarzach.

k86rzeszow

2019-01-06, 20:34


zamknąć mordy damscy bokserzy

ALBATRO

2019-01-06, 21:13
Skąd informacja że administracja nie zgadza się na publikację filmów fantastico? Tylko on nosił to forum na barkach! Jest tutaj dłużej niż wszyscy admini razem wzięci, proszę o sprostowanie.

jimiq

2019-01-06, 21:18
@up
Dobra walka, pierwszy raz widzę te Justynie. Niezła jest