18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochane pieski

phrontch • 2020-12-16, 06:50
Kontra dzik




Cz...........as

2020-12-16, 06:53
I to są te pieski zajebiście nadające się na opiekę nad dziećmi? Ze niby żaden dzik im nie zagrozi?

Keritt

2020-12-16, 06:57
AyCaramba napisał/a:

I to są te pieski zajebiście nadające się na opiekę nad dziećmi? Ze niby żaden dzik im nie zagrozi?



Psy są spoko, wszystko zależy od postępowania ze zwierzakiem i tresury. Nic nie poradzi się na właścicieli debili, ratlerek czy york też mogą pogryźć, a raczej nikt ich nie zalicza do ras groźnych

banerr

2020-12-16, 07:04
murzyny. Dwóch na jednego.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-16, 07:33
Keritt napisał/a:

...ratlerek czy york też mogą pogryźć, a raczej nikt ich nie zalicza do ras groźnych



k***a debil...

Cz...........as

2020-12-16, 07:37
Keritt napisał/a:

wszystko zależy od postępowania ze zwierzakiem i tresury



A gówno prawda. Nigdy nie masz 100% pewności ze pies nie postanowi wpie**olić dzieciaka. Można psa tresować, trenować i uczyć zachowań zgodnie ze sztuką, a jak odgryzie łapę sąsiadce to co powiesz? Jej wina? Tresurą tylko zmniejszasz prawdopodobieństwo że coś odjebie.

A co do ratlerka to pomyśl jak wygląda wściekłe ugryzienie w rękę takiego pieska a jak wygląda ugryzienie przez takiego jak na filmie.

Pan_Cernik

2020-12-16, 08:07
banerr napisał/a:

murzyny. Dwóch na jednego.



Psowate to są murzyny świata zwierząt.

1. Atakują tylko jeśli mają przewagę liczebną bądź ofiara jest słabsza.
2. Są użyteczne tylko i wyłącznie jeśli są poddane tresurze i mają własnego Pana.
3. Spuszczone z łańcucha wyrządzają szkody.

Er...........en

2020-12-16, 08:27
Przecież ta rasa jest brzydka jak sk***ysyn... Staram się ale nie rozumiem logiki trzymania takiej rasy, przecież są w ch*j ładniejsze psy przy których można się czuć bezpieczniej , np. labradory, owczarki, bernardyny itp. Te pitbulle, amstaffy, bulteriery, no przecież to brzydkie jak sk***ysyn. Nie wiem, czy ludzie się chcą w jakiś sposób dowartościować jakiego to groźnego psa mają? Nie wiem.

Lobo24

2020-12-16, 08:37
Keritt napisał/a:

wszystko zależy od postępowania ze zwierzakiem i tresury.


Są psy ze skłonnością do agresji. Zauważcie jedną prawidłowość. Jak jest artykuł "atak psa na dziecko " to często jest to owczarek niemiecki lub husky. Wilczury przez lata były selekcjonowane pod kątem mocnego charakteru bo pracowały często w służbach, więzieniach itd.
Husky natomiast jak słyszy piszczące dziecko to mu się może włączyć atawistyczna faza że słyszy zwierzynę, sarenke którą dopadają towarzysz ze stada.
Co do filmu to czyste kurestwo. Zabić takiego to mało.

Noside

2020-12-16, 09:27
A co to za szczur tam w tle ujada?

Lobo24 napisał/a:

Zauważcie jedną prawidłowość. Jak jest artykuł "atak psa na dziecko " to często jest to owczarek niemiecki lub husky. .



Dziwnie napisałeś Pitbull. Że też musiałeś wyciągnąć argument selekcji rasowej i chybić. Przyj***łeś się do przytulaśnego psa pociągowego i zdyscyplinowanego psa stróżującego. Obie rasy rozmnażane na całym świecie, bo słyną z posłuszeństwa.

Juzwa

2020-12-16, 09:37
Keritt napisał/a:

ratlerek czy york też mogą pogryźć, a raczej nikt ich nie zalicza do ras groźnych




Ratlerek czy jork nie odgryzą ci nogi i nie wyszarpią mięśni w całości. Trzymanie takich sk***ysynów i puszczanie ich ze smyczy bez kagańca to się kwalifikuje jako usiłowanie zabójstwa. Psy ważące ponad 5kg powinny być dystrybuowane jak broń.

luki211

2020-12-16, 09:48
To jest właśnie tresura. Pies już będzie wiedział co zrobić z właścicielem jak mu się nie będzie podobał.

notak

2020-12-16, 10:23
mnie rozwala gdy ktoś mówi ,,ten pies nie gryzie,, albo ,, on nigdy nikogo nie ugryzł,,
mnie jeden tak dziabnął, a przy mnie dwie osoby w tym jedno skończylo się szwami

Justynka99

2020-12-16, 11:32
Juzwa napisał/a:

Ratlerek czy jork nie odgryzą ci nogi i nie wyszarpią mięśni w całości. Trzymanie takich sk***ysynów i puszczanie ich ze smyczy bez kagańca to się kwalifikuje jako usiłowanie zabójstwa. Psy ważące ponad 5kg powinny być dystrybuowane jak broń.



Ratlerek, czy york dorosłemu krzywdy nie zrobią, ale małemu dziecku mogą, a to o tym była mowa powyżej. Też nie należy zostawiać ich z dziećmi bez nadzoru.

Psu, którego ktoś puszcza samopas bez żadnego nadzoru i pilnowania zawsze może coś odj***ć. Dobrze wychowany pies w towarzystwie właściciela jest natomiast zupełnie niegroźny, a prawdopodobieństwo, że coś złego się wydarzy to jak wygrana w lotka.

michal257

2020-12-16, 11:47
Kundle do odstrzału, a właściciela na 10 lat pracy do kamieniołomu