18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochane pieski

phrontch • 2020-12-01, 08:45
Oraz spokojny spacer




Kutasiarz

2020-12-01, 12:24
Niedźwiedź go rozj***ł.

nwonigers

2020-12-01, 12:38
ludzie k***y ale za pitbulla dostajacego wpie**ol zawsze piwo.

kogut117

2020-12-01, 14:19
korkyspolsky napisał/a:

Przecież od razu widać,że ten amstaff to jakiś młody szczeniak. Podrośnie to rozyebie murzyna na strzępy



Zesra się. Dał dupy i tyle w temacie.

Colossus

2020-12-01, 16:08
Ten czarny to Mastif Tybetański, niezły złodupiec, jest to rasa pierwotna, czyli nie zmącona przez krzyżówki z innymi rasami. Nie dziwię się , że Amstaff dostał wpie**ol, bo Mastif to rasa psów agresywnych i silnych.

Bentley19

2020-12-01, 16:14
korkyspolsky napisał/a:

Przecież od razu widać,że ten amstaff to jakiś młody szczeniak. Podrośnie to rozyebie murzyna na strzępy



ten mastiff jest jeszcze szczeniakiem z tego co widzę. To są psy wykorzystywane do polowań na niedźwiedzie i wilki. O ile dla człowieka amstaff wydaje się być groźnym psem to dla mastiffa to popierdółka jak dla przeciętnego psa york. Sam mam kangala i jak widzę na wybiegu amstafy i pitbule to nie wypuszczam bo każde spotkanie z tymi gównotworami razem z przygłupimi właścicielami dla których kynologia to pewnie odmiana genealogii kończy się tak samo. Psy dla debili i taki jest też profil właścicieli.

Liveretto

2020-12-01, 17:10
Oba do uśpienia, a w gratisie bym właścicielom zastrzyk dał.

dugi

2020-12-01, 17:26
To tu inne, troche przydługie ale "obalenie" w okolicy 2'giej minuty fajne.




Asuritta

2020-12-01, 20:01
Jak k***a psów nie szanuje dla mnie to szczury sraluchy i kurestwo to tego czarnego psa bym kupił i nauczył zagryzać takie k***y pitbulle itp. gówno drechów i zjebów .... Polubiłem tego kundla .

Rebeliant

2020-12-01, 21:37
Nie można nie dać piwa. Pięknie doj***ny wszarz tępego jak but właściciela. Jedyna szkoda, że nie zagryzł na śmierć.

pdk

2020-12-01, 22:23
Mastif Tybetañski to się nie pie**oli z żadnym psem a już na pewno nie z takim gównem... to psy wychowywane w Tybecie i szkolone do pilnowania i pokazywania miejsca w szeregu innym zwierzętom... A swoją droga to dobre, łagodne i posłuszne zwierzęta, tylko trzeba poświecić im się trochę czasu w wychowanie.. pozdro

St...........on

2020-12-02, 02:37
Za wpie**ol zj***nemu pitbulowi zawsze piwko!

Asuritta napisał/a:

Jak k***a psów nie szanuje dla mnie to szczury sraluchy i kurestwo to tego czarnego psa bym kupił i nauczył zagryzać takie k***y pitbulle itp. gówno drechów i zjebów .... Polubiłem tego kundla .



Hah to nie widziałeś jeszcze Kaukaza w akcji :amused: Mastif też spoko, ale sądzę ,ze z wypasionym Kaukazem by przegrał.

ZgRyZ

2020-12-03, 00:34
mało jaki pies może startować do himalajana. mastif to mastif.

programista4k

2020-12-04, 00:38
korkyspolsky napisał/a:

Przecież od razu widać,że ten amstaff to jakiś młody szczeniak. Podrośnie to rozyebie murzyna na strzępy



ten już nie dorośnie