18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochana mama

phrontch • 2020-03-28, 19:23
Nie uznaje nowoczesnych metod wychowawczych




McQurwa

2020-03-29, 04:54
Wyglada na unie europejską, zabudowania, plastikowe stołeczki i akcent wskazują na to

Hafnarfjodur

2020-03-29, 05:36
Czasem kiedy pytam moją matkę, czego mnie miało nauczyć napie**alanie kablem od żelazka kiedy miałem 5-6 lat, to się oburza i mówi: a wiesz jak ja dostawałam ? Generalnie mógłbym powiedzieć, że cywilizacyjnie świat poszedł do przodu bo nie ma już przyzwolenia na lanie dzieci, przynajmniej wśród zdrowej części społeczeństwa, gdyby nie fakt, że jednocześnie te same dzieci próbuje się uczyć o tym, że można się r*chać wszędzie i ze wszystkimi (LGBT).

McQurwa

2020-03-29, 06:01
Hafnarfjodur napisał/a:

Czasem kiedy pytam moją matkę, czego mnie miało nauczyć napie**alanie kablem od żelazka kiedy miałem 5-6 lat, to się oburza i mówi: a wiesz jak ja dostawałam ? Generalnie mógłbym powiedzieć, że cywilizacyjnie świat poszedł do przodu bo nie ma już przyzwolenia na lanie dzieci, przynajmniej wśród zdrowej części społeczeństwa, gdyby nie fakt, że jednocześnie te same dzieci próbuje się uczyć o tym, że można się r*chać wszędzie i ze wszystkimi (LGBT).



No i sam doszedłeś do sedna życia ludzkiego.
Albo jesteś za młodu napie**alany kablem od żelazka i wyrastasz na twardziela,
albo pozwalają Ci na wszystko w dzieciństwie i wyrastasz na mięczaka( czyt.pedała)

mo...........ac

2020-03-29, 08:24
Wyj***lbym te zwierzęta

krzys837

2020-03-29, 08:59
pekka satan napisał/a:

A jak się r*chać chciało i nie było gumki, to się nie myślało...



Lepiej bez gumki ty c**o

Kurde26

2020-03-29, 10:21
Wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim? Takie dzieci dorastają. Pamiętam kolegę z podstawówki. Wiecznie miał jakieś siniaki. Matka wzywana do szkoły nie przychodziła bo lepiej nie wyglądała. W końcu kumplowi żyłka pękła i spuścił ojcu wpie**ol(to już było w liceum) . Pamiętam jak zaprosił nas na mecz. Matka zrobiła nam kanapki a ojciec? Dostał w pysk jak sięgnął po jedną, w końcu tak wk***ił syna że musiał oglądać mecz zza drzwi. Nam aż było głupio ale takie życie sadysty jak dzieci dorosną. Potem kumpel wyjechał z matką do rajchu a ojciec zachlał się na śmierć.

McQurwa

2020-03-29, 10:43
Kurde26 napisał/a:

Wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim? Takie dzieci dorastają. Pamiętam kolegę z podstawówki. Wiecznie miał jakieś siniaki. Matka wzywana do szkoły nie przychodziła bo lepiej nie wyglądała. W końcu kumplowi żyłka pękła i spuścił ojcu wpie**ol(to już było w liceum) . Pamiętam jak zaprosił nas na mecz. Matka zrobiła nam kanapki a ojciec? Dostał w pysk jak sięgnął po jedną, w końcu tak wk***ił syna że musiał oglądać mecz zza drzwi. Nam aż było głupio ale takie życie sadysty jak dzieci dorosną. Potem kumpel wyjechał z matką do rajchu a ojciec zachlał się na śmierć.



Życie jest jak klepsydra, przychodzi moment przesilenia i odwracają się strony


Justynka99

2020-03-29, 15:19
McQurwa napisał/a:




Jakim baranem trzeba być, żeby myśleć, że lanie wpływa na orientację seksualną? :D

MajsterCF

2020-03-29, 15:41
To chyba z Paryża.

Lizodup

2020-03-29, 17:17
Bronek_Komar1 napisał/a:

0:26 ej cipę ci widać



dzięki kolego. zawsze można na was liczyć bo zobaczyć coś więcej

silwerbalk

2020-03-29, 18:14
k***a taką witką to można nawet przeciąć skóre przy dobrym zamachu.... :-| jej chłop to teraz powinien wstać i jej jebnąć tą witką w morde by ładny pręg był na pół mordy...

outsidethebox86

2020-03-30, 18:27
No nie mogę bez emocji patrzeć na coś takiego, k***a to dziecko nawet nie wie za co dostało, jak można takiego malucha bić w taki sposób? Nie popieram bezstresowego wychowania, ale to co robi ten babsztyl to nie wychowanie tylko hodowla. Aż mnie ręce świerzbią, żeby jej kijem bambusowym po plecach przejechać, a na koniec w łeb, tak żeby jej wybić bicie dziecka z głowy... Nie wiem jak te baby mogą siedzieć, nie zareagować i jeszcze k***a nagrywać.