18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kochający mąż

~Beny • 2023-01-26, 13:17
Czyli czego nie robić, kiedy chcesz się pozbyć żony


sadollo246

2023-01-26, 18:55
marcino_zly napisał/a:

Każdego tak można więc udupić
A może baba sama szukała takich tematów a później zniknęła uuuuuu kto wie...



doszli ze to było pisane z domu(ip komputera) w czasie jak żona była już tydzień zaginiona i w domu był tylko on.

kuzano napisał/a:

Masz możliwości by być anonimowy dla organów ścigania. Ludzie kombinują , wystarczy poszukać np. fora z dziwnymi specyfikami i odpowiedź jak to zrobić masz przed własnym nosem. Odpowiedni system w którym da się ustawić adres MAC, VPN (nie z tych popularnych oraz ustawiony najlepiej na mother russia or uncle china teddy bear) oni pomogą to be annonymous, dodatkowo przeglądarka pozwalająca na szyfrowanie zapytań zainstalowana na penie i Voila. Stróże prawa cię nie polubią, bo praktycznie nic ci nie udowodnią.
Jestem zdziwiony że typowy hamburger tak się wysilił i wpisał zapytania w google. Ostanio czytałem że niektórzy są tak leniwi/głupi że pytają SIRI/Alexy co mają zrobić z ciałem



Mistrzu ucz mnie jak wykiwać CIA i wszyskie rządowe agendy-ja wiem jak odczytać cww2 z karty ukradzionej babci-możemy być jak starsky i hutch jak tango i cash odezwij się: nie namierzą nas- piszę w trybie anonimowym w przeglądarce

lysybog

2023-01-26, 19:43
sadollo246 napisał/a:

Mistrzu ucz mnie jak wykiwać CIA



Jeśli chodzi o anonimowość to nie jest akurat wybitnie trudne, wystarczy zachować kilka podstawowych zasad i mogą cię w dupę pocałować. Tu typ pisze z domu, to zupełnie inny przypadek.

Kup/ukradnij sobie anonimowego kompa i nie loguj się z niego nigdzie gdzie logujesz się jako Kowalski, ukradnij sygnał wifi i tyle, cała filozofia..

Bul_od_bytu

2023-01-26, 19:55
Na takie pytania warto znać odpowiedź jak klient jest jeszcze ciepły a nie stygnie w przedpokoju :D

xv89

2023-01-26, 21:41
lysybog napisał/a:

Jeśli chodzi o anonimowość to nie jest akurat wybitnie trudne, wystarczy zachować kilka podstawowych zasad i mogą cię w dupę pocałować. Tu typ pisze z domu, to zupełnie inny przypadek.
Kup/ukradnij sobie anonimowego kompa i nie loguj się z niego nigdzie gdzie logujesz się jako Kowalski, ukradnij sygnał wifi i tyle, cała filozofia..



@lysybog
@kuzano

Czytając wasze cyber receptury na bycie anonimowym w sieci, jedyny wniosek do jakiego doszedłem, to taki, że poziom arogancji jest odwrotnie proporcjonalny do posiadanej wiedzy.

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-01-26, 23:02
sadollo246 napisał/a:

doszli ze to było pisane z domu(ip komputera) w czasie jak żona była już tydzień zaginiona i w domu był tylko on.



a wiesz bo tak pies przeczytał. kiedyś były chociaż jakieś nagrania wideo udostępniane ludziom gdzie widać że ktoś coś robi a teraz wystarczy ze wielki brat powie w mediach że sadollo zrobił coś i juz wszyscy cie osądzą

dOpieca

2023-01-27, 00:24
nowynick napisał/a:

jeśli żona przegląda historię przeglądania to dokładnie to trzeba wpisać jeśli chcecie się jej szybko pozbyć z domu



jazda by dopiero jakbys ludzi po oczach poznawal

willoo

2023-01-27, 01:13
nowynick napisał/a:

jeśli żona przegląda historię przeglądania to dokładnie to trzeba wpisać jeśli chcecie się jej szybko pozbyć z domu



j***ny, powinieneś kryminały pisać

razak

2023-01-27, 10:54
niefrasobliwamariola napisał/a:

Co to k***a ma być, dekalog zabójcy??



w szkole pewnie miałeś rosyjski co nie ?